falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про мангу і аніме. Цікаве

Я в нарисованной зиме,
И без тебя тут как в тюрьме,
В этом аниме мне не найти такую.
Вокруг как будто ни души,
В моих руках карандаши,
И я рисую, я давно тебя рисую...
Цікаві факти про ці феномени японської культури.1.В Японії не було соціалістичної революції. Замість неї в 1917 році вони почали створювати мультиплікаційні фільми.

2.Слово «манга» придумав знаменитий художник Кацусіка Хокусай в 1814 році для серії своїх гравюр. Означає воно «гротески», «дивні (або веселі) картинки», тому термін «манга» відноситься виключно до японських коміксів.

3.«Аніме» - японська анімація. Саме слово «аніме» є не що інше, як японізованное скорочення від англійського animation, причому сам термін з'явився порівняно недавно. До цього використовувався вираз «манга-ейга» («кіно-комікс») яке досі використовують любителі аніме старшого покоління.

4.Як відомо, в Японії читають справа наліво. Мангу справа наліво читають у всьому світі.

5.Використовувати великі очі персонажів для передачі емоцій придумали зовсім не в Японії. Осаму Тедзука, людина вважається засновником традицій аніме, не заперечив той факт, що запозичив цей прийом у Уолта Діснея.

6.Найдовший аніме-серіал «Садзае-сан» почати виходити в 1969 році за мотивами манги Матіко Хасегави і його показ не закінчений досі. Вже кілька поколінь японців виросли, спостерігаючи за пригодами Садзае та її сім'ї.

7.Вважається, що першим аніме, яке побачили Otogi Manga Calendar.

8.Найзнаменитіший і титулований у світі режисер аніме - Хаяо Міядакі. Він також єдиний режисер аніме, який удостоївся премії Оскар. На 62 фестивалі у Венеції він отримав «Золотого лева» за внесок у світове кіномистецтво.

9.Режисер отримав Оскар за кращий короткометражний анімаційний фільм у 2009 році родом з Японії. Його звуть Куніо Като. Він зняв відмінний мультфільм, однак це не аніме.

10.Міжнародні цінителі аніме поважають серіал «Сейлор Мун» який демонструвався з єдиною цензурної правкою: в момент гомосексуального визнання в любові до фрази «я люблю вас» перекладач додав цнотливу «.. .як батька».
 
 
 
 
 
Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, мультики, просто так, фото, цікаве
Subscribe

 • Про відображення

  Дзеркало розбилося, Уламками дивилося, Довго ти тоді просила, Гірко голосила. Bari luys Як довго можна дивитися на воду? Оригінал…

 • Про колеса

  Їде крізь роки трамвай І мигає табло – Все наче як і було. Попри гігантський базар І Французький бульвар – Що йому той календар! Good…

 • Про показуху

  Some dudes know all the right things to say. When it comes down to it its just a game. Instead of talking let me demonstrate. Yeah. Get down to…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments