falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Львів. Частина перша

Бруківки лились рівним склом морів
Сп’янілий марец тішив час котів
Я навіть від татар відбитися зумів
Тепер нема спокою від щурів
Львів зустрів нас своєю звичною погодою - дощем.
Хоча це зовсім не завадило мені пройти погулятися нічним містом. Фоточок нічних не буде, я , лушпан, забув Горілопод. Вразило тусіво в центрі. Завжди вважав Львів сонним містом, де об 11 вечора всі вже сплять. А так реально нагадувало центр якогось європейсього міста, куча молоді і що знаково - дуже багато різних мов. Півтори години під мрякою нагнало сон і я потулив спатки. Дуже дивно, але я навіть знайшов цілодобовий магазин. Хто був у Львові - зрозуміє.
Мене з
Моцартом поселили в невеличкому готелі "Ірена", що неподалік від головного залізнодорожного вокзалу. Не дуже близько від центру ( 25 хв моїм кроком), але тихе місце ( біля заводу "Електрон"). Що розказати про готель. Він звичайно не вразив занадто. Невеличкі номери , ми жили в одномісних, так от вони зовсім невеличкі. Ліжко хоч і виглядає дивно, але зручне. Санвузол стандартний, також невеличкий. Телевізор з 20-ма каналами, навмисне ввімкнув поклазав. Несподівано набрів на "РТР Планета". Мабуть, москалів заманювати.
Сподобалося що дуже тихо, дуже чисто і дуже привітний персонал. Також завжди радують такі дрібнички як фен, тапки ( в які я не вліз зі своїм 46-им)) ), щітки для взуття, шапочки для душу ( хоча мені вона нафіг не впала).
З великих мінусів нема холодильника в номері. Але водичку поставили)).

Маленький такий готельчик . На 2-3 зірки .

Зранку точка збору в нас була біля ратуші. Ми прийшли одними з перших і як завжди чекали довго всіх. Блогери вони як жінки. Завжди спізнюються. Проте встигли побачити знаменитих львівських трубачів.Я ж трошки прогулявся площею ринок.

Так -так - це теж Львів. Не треба йогоідеалізувати. Взагалі жебраків багацько по місту. Але така доля всіх туристичних міст.Нарешті всі зібралися і ми піднялися на Ратушу. Я тут раз 10-ий вже, але втриматися і не пофоткати важко. 

Панорамку от запилив))Зранку нас чекала ще зустріч з мером Львова Андрієм Садовим. тож ми ще трошки повешталися площею.

Місцеві тигри ( де леви, йопте!?)відразу признали у
Вові москаля і чесно спробували його з'їсти. Мабуть, переплутали зі снігуром.А це чудова ілюстрація нелюбові західніх українців до вихідців з Донбасу.Дізнався, що у Львові є три інформаційних центри, де кожен може отримати безкоштовну інфу по місту.Мапи, інтернет, допомога в поселенні. Це от справді по європейські. Такі центри знаходяться в Ратуші, на залізничному вокзалі і в аеропорту.Каняка ободрямс.Навернули ще кружок по площі Ринок.Гордість Львова - нові трамваї місцевого ж виробництва. Правда їх зараз всього пару штук.

Новий заклад з провокативною вивіскою. Конкуренція тут серйозна)). Виділятися треба.Нарешті знову заходимо в Ратушу і прямуємо на зустріч з мером.А це балкончик де ми мали розмовляти з Садовим, але дощ наломав плани.Вид з балкончику.Андрій Садовий виявився доволі цікавою у спілкуванні і розумною людиною.

Табу на питання не було. Говорили про вес, про місто, про політику, про останні скандали з "Самопоміччю". Цікаво було спостерігати за відповідями. Іноді здавалося, що ось воно - з'їхав мер з питання, але він завжди таки вирулював і давав конкретну відповідь на задане питання.

Розумію, що в мене будуть кидатися какашками і звинувачувати в заангажованості, але пишу свої реальні враження і заздрю львів'янам що в них такий мер.Година пролетіла швидко і ось нам вже час рушати далі. В славнозвісне львівське метро)). Але то вже інша історія. Далі буде. Не перемикайтесь.

Нагадую, що подорож була організована
АНБ-Україна і Львівською міською радою. За що їм дякую, звичайно.

Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, блогтур, вихідні, жж, львів, подорожі, україна, фото, цікаве
Subscribe

 • Про вірші

  Жінко. Хрест з рамена скинь Жінко. Вирви зі стін Мамо. Конає твій син Мамо. Жалібний дзвін. Dzień dobry Цього дня, в 1937 році був розстріляний…

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 30 comments

 • Про вірші

  Жінко. Хрест з рамена скинь Жінко. Вирви зі стін Мамо. Конає твій син Мамо. Жалібний дзвін. Dzień dobry Цього дня, в 1937 році був розстріляний…

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…