falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про гольф і самураїв

Краще вже ні з ким, ніж аби з ким
Є ще шахи, гольф, журнал "Максім"
Краще вже нічого, ніж казна-що
Відпускаю, па-па, я пішов.

Коли я їхав з блоґґерами в Київський гольф-клуб "Golfstream" на турнір "Sacura Open Cup-2015" , я сподівався помахати ключкою, так як цього разу.
Не вийшло, але все одно отримав масу позитивних емоцій.Турнір є традиційним. Цього року він проходив вже в п'яте і був організований за підтримки Посольства Японії в Україні і Украно-японського центру НТУУ "КПІ" і став схожим більше на дні Японії в Україні.На території клубу можна було з головою поглинути в культуру Японії.
Була представлена виставка-продаж Бонсай. Де кожен міг купити деревце, яке йому приглянулося.
Деяким екземплярам , дерев було до 40(!!!) років.
Можна було спробувати справжнє сливове вино від торгової марки «Naomi».Можна було спробувати себе в виготовленні Ікебан під наглядом і рекомендаціями проффесіоналів .

Або зробити своїми руками вишиті кулі Темарі.Темарі взагалі стало для мене одкровенням. Я такого ніколи не бачив. Неймовірні штуки!

Проходив показ і виставка останніх мод))) у кімоно.

Малюнки на тілі.Звичайно ж був майстерклас по приготуванню суші від ресторану японської кухні «Fujiwara Yoshi».

Для поціновувачів східних бойових мистецтв пройшли демонстрації кендо - майстерності володіння мечем.Дуже колоритно виглядав дядечко, який демонствував мистецтво японської каліграфії і писав всім бажаючим їх імена японською.

Також він давав побавитись всім бажаючим Більбоке - така гра з шариком і палочкою, на яку його треба зловити.Бавилися всі і діти і дорослі.Не зовсім японськими. але дуже цікавим була дегустація віскі «Jack Daniel’s» . Дізнався багато цікавого про цей напій.

Можна було спробувати чілійське вино.І "самогончик" торгової марки "Полугар".


Також можна було попити кави, пивка «Bavaria» , спробувати коньячку і смачного варення «Healthy Tradition».
І поїсти смачно можна було від ресторації «Царьград». Хоча на спеці і не дуже хотілося то.

Вгадайте до речі, якого прапора там немає?)) Правильна відповідь - прапору Мордору.
На полі тим часом відбувалася запекла боротьба.Чотири години на спеці в 40 градусів на сонці.До речі про поле.. Здавался б що там того поля, головне траву стригти, лунки копати. Але насправді все набагато-дуже набагато складніше.

Прогулявшись територією розумієш. яка титанічна праця вкладена у все це.Будиночки , кста, продаються. На додаток йде пожиттєве членство в клубі.А далі було нагородження з купою призів від спонсорів.


Дуже правильні речі казав посол Японії пан Шигекі Сумі. Подякував Україні, що вона з перших відізвалася з допомогою під час аварії на Фукусімі . Зазначив, що в Японії з Україною спільні проблеми і завірив в підтримці нашої країни.


Прощається з кубком минулорічний переможець Володимир Цой.Володарем перехідного кубка Sakura Open Cup з результатом 60 нетто-ударів став Олег Стрельников. Друге почесне місце посіла Олена Святко, а третє - Андрій Луцків.

І традиційна спільна фотографія всіх, хто був причетним до свята.Переможець не зміг бути присутнім на нагородженні, кубок забирали за нього друзі...... Але свято місце пустим не буває)))Дяк за організацію поїздки АНБ Україна, а також за хорошу компанію prostonata , prosto-vova , a-s-k-e-t , alenkiy1 і oso-de-oro


Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, вихідні, жж, позитифф, спорт, фото
Subscribe

 • Про мости

  Розділила два села неспокійна річка, До весілля доросла і сестра Марічка. Річку в брід не перейти, міст не обминути Та вода аж до моста, до моста…

 • Про хміль

  Ой не п’ються пива-меди, Не п’ється вода… Прилучилась чумакові, Гей-гей, гей-гей, У степу біда. Dzień dobry Яке пиво…

 • Про житло

  Хей, друг, що сталося з нами? Де все те, що будували роками? Ночі і дні, зйомні квартири Кайф навесні, твої рок-кумири, І ті хто назавжди змінили…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments