falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Кам'янець - Подільський. Частина друга.

Будував я дім для душі –
світлий і затишний дім.
Мріяв, щоб душа в дім цей увійшла
і навік зосталася в нім.В Україні мені нині мені відомі аж два міста, які працюють над тим, щоб потік туристів до них збільшувався. Я наголошую на слові "працюють", бо більшість мерій затверджує то лише на паперах . Насправді ж всі сидять і чекають, що закордонні туристи попадають їм на на голови самостійно і притрусять пачками вічнозелених єнотів.
Я говорю про Львів і Кам'янець- Подільський. Звичайно ж можливості майже мільйонного обласного центру і райцентру порівняти важко, але схожості є. В ентузіазмі, невпинному генеруванні нових цікавих , для туристів, ідей і привітності.
Я про Кам'янець розказуватиму зараз, як ви зрозуміли.

Не знаю, хто складає графіки поїздів в Україні, але вони періодично вражають мене витонченим садизмом. Ще більше, я думаю, вони вразили мерію Кам'янця, коли відмінили дуже зручний нічний "Подільський Експресс". який курсував з Києва щовечора. Тепер цей поїзд їздить через день, до того ж прибуває в КамПод близько першої ночі.
З одного боку це , мабуть, добре для готелів ( додаткова доба проживання) і для таксистів, але я думаю відрізає великий пласт туристів , з невеликим бюджетом.
Нє, ну є звичайно чернівецький потяг, який в місті зранку, але на нього зазвичай фіг купиш квитки. Ще є варіанти через Хмельницький. але ті пересадки також не дуже добре.

До того ж як на мене тручитися в сидячому "Експресі" 8 годин краще після опівночі і до ранку. хоч якось можливо заснути. Ну, то все таке.

Отож доволі таки великий десант блоґґерів з Києва прибув о першій ночі в славне місто Кам'янець -Подільський. І так, там говорять кормили всіх
Хот-догами по дорозі, я проспав по ідеї, але всі кажуть смачно. Мені не шкода трошки прорекламувати).

Звичайно дякую
Наташі за організацію бусіка з вокзалу до готелю #7днів , але будемо чесними , її розвели)) . Особливо прикольно було спостерігати, як водій трошки покатав нас колами по місту, щоб показати що їхати далеко )))Знайте таксо в Кам'янці коштує максимум 40 грн.

В готель заселилися без проблем, порадував номер з чудовою панорамою на місто ( в пості про Нічний КамПод - перша фотка) і сусід
Олег , який на мою фразу, що я вставатиму о 5 ранку фоткати не злякався , а з радістю мене підтримав. Тож аж після трьох годин сну ми мішли бродити сонним містом.

Світло було не "вау", але все ж таки як приємно фоткати красиве місто без туристів в кадрі))
Боянний ракурс.Не дуже боянний ракурс. Всі хто був біля фортеці бачили цю церквушку ( 17 століття, кста), але явно не всі спускаються. Хрестоздвиженська дерев'яна церква.В іншу сторону небо було поцікавіше.

Кам'янець- Подільський ще називають " Квіткою на камені"... з чого б це?)))Дуже сподобався новий пам'ятник біля входу у фортецю. Цього року місто відмічає 230- річчя повітряплавання на Поділлі, от підвісили до ювілею.Останні кадри без людей, навколо вже почали підозрілороїтися великі групи школярів)))

То на фотках воно все так швидко. Насправді ранкова прогулянка зайняла 3 години і десяток намотаних кілометрів, тож сніданок, на який ми якраз встигли після повернення в готель був дуже доречним. Ви вже пробачте, але я не фоткаю їжу)) Думаю там інші чото наклацали.
Кормив нас готель "7 Днів" смачно , але неправильно)не можна надавати вибір аж з 6-ти варіантів. В кого з ранку нормально працює мозок?

Далі нас всіх запросили до офіційної частина цього всього тусіва . Туристичного форуму " Поділля - земля вражень". Видали всім мультипаспорти у всі музеї міста)), стрічечки для майбутнього квесту пов'язали ( я свою успішно загубив майже відразу))) ).

Ну і почалось дійство у кращих традиціях совка ). Офіційні промови, трохи героїчної історії в пафосних речах, трошки поплакали про нестачу фінансування . Все як завжди.Це кста мер Кам'янця. Михайло Сімашкевич. По розмовам - нормальний дядько.

Я початок трошки послухав, і пішов прогулятися, глянути на нові малюнки, які бачив тільки незакінченими. В райадміністрації на стіні надибав прекрасне. Без сарказму. Досвід Тбілісі і Батумі доводить,що ідея реальна.Ну і це, дещо корисне я таки почув.
По-перше зайдіть
сюди сайт створенно спільними зусиллями Кам'янецької міської ради і проекту "Open UA". І він бомбезний).

По-друге, місто зараз приймає участь в конкурсі на звання
Молодіжної столиці Європи . Зараз Кам'янець прорвався до півфіналу конкурсу. Тож зайдіть по лінку , підтримайте.

Але малюночки.

Ну і трошки колориту місцевого))Повернувся на форум , під час презентації фестивалів.

Нате вам список на 2015 рік.

1-3 травня

У ці дні відбудуться:

- лицарський фестиваль "Фортпост"

- біля Ратуші заварять 300 літрів кави.

- конкурс "замковий єтюд"

15-17 травня

- Фестиваль "Острів 7 скарбів"

- Польоти на кулях

16-17 травня

День міста:

-виставка лапідарію з фондів Заповідника «Кам’яне мереживо міста» в дворику Руського магістрату по вул. П’ятницькій, 9.

-виставка «Фортифікаційні оборонні укріплення Кам’янця» на Руській брамі по вул. Руській, 93.

-фестиваль кави «Кам’янецька турка» на площі Польський ринок.

-Міжнародний фестиваль національних культур «Острів семи скарбів» в Старому місті.

-фестиваль повітроплавання «Кубок Поділля» в Старому місті.

23травня

Історичний пікнік у Фортеці "Давні ремесла"

5-6 червня

Конкурс інструментальних ансамблів «Hanicki-fest» на Руські брамі.

13-14 червня

Фестиваль слов’янської культури «Купальське коло» на Руській брамі по вул. Руській, 93 .
27-28 червня Маленький фестиваль для музик - "Соборна-фест"

3-11 липня

Фестиваль оперного мистецтва та класичної музики «Опера в мініатюрі» на Руські брамі.

11-12 липня

Фестиваль східного мистецтва “Iziz Oriental Danse” в Старому замку.
25-26 липня "Кам'яна стріла" фестиваль лучників в Старому замку.

1-2 серпня

Фестиваль води "Ількові забави" - на території Гунських криниць

22-23 серпня

V Міжнародний військово-історичний фестиваль «Остання столиця» в Старому місті.

4-6 вересня

Фестиваль вуличного мистецтва «Республіка» на площі Польський ринок

3-4 жовтня

Міжнародний військово-історичний фестиваль “Schola Militaris” в Старому замку

9-11 жовтня

Фестиваль повітроплавання «Золота Омега» в Старому місті.

10-11 жовтня

Фестиваль пива «Октоберфест. Знову в небо» на площі Польський ринок

Після форуму біля міськради проводилося відкриття велопробігу приуроченого до початку туристичного сезону і паралельно відбувалася презентація нового туристичного маршруту містом на електромобілі.


Після обіду, який я знову ж таки не фоткав) Почався квест для пресси.

Ідея дуже класна, в ігровій формі показати всі цікаві міста міста, розказати про його історію. Але дуже багато локацій, і для більшості то було важко фізично. Але пробіглися весело))
На кожній локації , щоб отримати наступне питання блоґґери мали виконати кілька завдань.Кожна локація предсавляла який майбутній фестиваль або епоху з історії міста.

Квест ми пройшли, навіть вклалися з запасом у виділенний час, але все одно були лише другими.В цей час на площі Польський ринок відбувалася урочиста частина відкриття " Туристичного сезону".

Показ середньовічних мод.Пригощали величезним тістечком. Лопат не було.Флешмоб на підтримку українськиї військових.
А я побрів до майданчику свого улюбленого фесту " RE$PUBLIKA", де хлопці відновлювали старий малюнок і була презентація віршів місцевого безхатченка Славка Сухініна. Вірші на стіні теж йогоДалі був запланований фуршет для преси в заповіднику старого міста. Декламували красиві тости, поїли калганівкою , показували фаєр шоу. День виявився перенасиченим і закінчився далеко за північ. Хоча наступний день був не менш цікавішим, але про то завтра.Нагадую, що тур блоґґерів був організований
#АНБ-Україна та готелем #7 днів . Не перемикайтесь.Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, жж, люди, подорожі, позитифф, україна, фото, цікаве
Subscribe

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Про приховане

  Праведний апостол Яків мав активі в будівництві, Виноробстві, рестораторстві, дизайні, садівництві. Не погоджувався з Богом, розмовляв із Сатаною,…

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 26 comments

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Про приховане

  Праведний апостол Яків мав активі в будівництві, Виноробстві, рестораторстві, дизайні, садівництві. Не погоджувався з Богом, розмовляв із Сатаною,…

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…