falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Межигір'я. Частина третя.

Я - спортсмен,
Зовуть Микола,
Я займаюсь весь час
У спортивній залі!
Намагаюсь пивом накачати
Прес в сосках,
Натискай педалі!

ФОК.


ФОК - це фізкультурно-оздоровчий комплекс в Межигір'ї. Екскурсія по ньому проводиться разом з екскурсією в житловий будинок овоча "Хонку" . Коштує 200 грн, як видно на картинці. Про жодну з цих 200 грн я не пошкодував). Але про все по порядку. Починається подорож по бувшому житлу лігітімного кожні дві години, остання екскурсія розпочинається о 17:00.

Пішли, чоль.Гроші за екскурсії ( як я вже писав) йдуть на підтримання території в нормальному стані, їжу для тварин , зарплатню працівників ( 3000 грн). Проводить екскурсії характерний такий львів'янин Петро Олійник, але про нього докладніше розповім в наступній частині розповіді.

Розпочинається екскурсія з вдягання бахіл, бо підлога всюди викладена дорогущим паркетом. Щоб не пошкодити. В ідеалі ,звичайно, потрібні войлочні тапки, але Петро не знайшов де їх купити можна по адекватній ціні.

Отож перша зала.
Боулінг, столик для перекусу і білий рояль...
Цікаво, це рояль для того , щоб грати, чи тобі грали. коли ти шари ганяєш...Йдемо далі. Куди ж без більярду. Шари звичайно ж зі слонової кістки...овоч, гундяй і ще якесь хуйло.Критий тенісний корт, поряд є і відкритий.А це для гольфу.Тут мені здається без комментарів.Далі знаходиться зимовий сад. Всі рослини живі.

Какаду теж живі.Лев мертвий))
А це ресепш . Тут треба докладно розповісти. З початку свого будівництва в 2001 році, Межигір'я задумувалося не як особисте житло сім'ї талановитих, а як бізнес проект. Тобто до того часу, коли Вітьок дорвався до влади, комплекс могли відвідувати всі собі смертні. Звичайно ж у кого вистачило б на те бабліща. На ресепшині не було записано ніяких призвіщ. Тільки номера. Повна конфіденційність.Йдемо далі.
Купа різних найновіших машин для підтримання здоров'я.

Барокамера ( чи киснева?)

Кімнати массажу. Коли захопили Межигір'я тут працювало дві тайки.Інфрачервона сауна.Столик фірми Лелік. Знаєте скільки то коштує?)) Погугліть.Якась суперпупермегаінтелектуальна камера солярію.Чи то лікування холодом. чи якимось сріблом. Забув.Люстра в коридорі.Кімната з соленим повітрям. Це не бутафорія. Спеціальні установки конденсували сіль на стіни. З часом кімната отримувала властивості справжніх соляних печер.

Спортзал. Кажуть, сам лігіміний був тут пару разів. Купа новесеньких тринажерів.

На цьому рингу Янукович пиздив всіх.))На цьому екскурсія по ФОКу закінчується, і по підземному туннелю ( по якому лігітімний і тікав) ми переходимо в Хонку. Раніше туннелю були завішані картинами, які зараз передали в Національний художній музей України .

А далі зовсім інша історія. Не перемикайтесь.
 
 
 
 
Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, вбити гада, вихідні, київ, клара - я єбєнєю, фото, цікаве
Subscribe

 • Про урбан

  Повз Мій Двір-Ворітечка Голубка летіла Не'ддав мене Мій Батенько За кого хотіла Та'ддав мене Мій Батенько Та за Воєводу У Чужий Край-сторіноньку…

 • Про колір

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про пелюстки

  А час мина, нема за шо, І восьме березня: І я своїй коханій - Тюльпани в целофані... У всьому можна знайти позитив. Навіть у пандемії. Рік тому…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments