falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Межигір'я. Частина перша.

Прощай, гаранте! Не повертайся!
А Вітя чао, Вітя чао, Вітя чао-чао-чао!
І Межигір'я, і Сухолуччя -
Музеєм стане завтра все.

Ви звичайно ж бачили вже це все не один раз, але я туди добрався вперше завдяки Катерині . Я от принципово туди рік не їздив ( з часів мітингів там) , все хотів підійти туди з води. Але то такоє.
Розділив звіт на кілька частин, щоб не вивалити на вас величезну кількість фотографій.
Сьогодні покажу територію загалом.
Ну, де знаходиться Межигір'я всі думаю знають? Найзручніше туди добиратися , звичайно ж, машиною.
Як варіант сісти на маршрутку з Героїв Дніпра, яка йде до Нових Петрівець, чи на Лютеж, чи в ту сторону кудись. Вийти на зупинці і трохи пройтися.
Ще варіант поїхати організованою екскурсією з тих же Героїв Дніпра , або з Майдану. Ще, кажуть, скоро запустять в Межигір'я кораблик з Поштової площі. Цей варіант кльовий тим. що ви шлюзанетеся - цікавий досвід.
Вхід в Межигір'я коштує 20 гривень для дорослих, 10 грн для дітей і пенсіонерів.500 грн коштує заїхатина територію на автомобілі.
Куди йдуть ці гроші? Межигір'я зараз не має ніякого офіційного статусу. Проте ті, хто там зараз тусить над цим працюють і складують всі кошти. З цих же коштів виділяються гроші на зарплату садівникам. прибиральницям і іншому обслуговуючому персоналу. В більшості - це ті працівники, які працювалі і при Овочі, але зараз їх на порядок менше. Отримують вони по 3000 грн, що теж набагато менше, ніж при Віті. Також ці кошти використовуються для закупки корму для тварин, яких доволі багато на території і підтримання технічного стану будівель ( заміна фільтрів, тощо).
Нещодавно був скандал, що Межигір'я має заборгованість за електрику 7 мільйонів гривень. Так от, працівники любо заблатили б то все і платили б і надалі за світло/воду/газ, але тут проблема в наших законах. За то все має право платити, тільки власник території, а власника, як такого і нема. За часів лігітимного, то все оплачувалося ( принаймі за паперами) фіктивними фірмами, яких тепер вже і не знайдеш. Тобто гроші є заплатити, але ніхто не хоче їх взяти.

Але ж давайте показуватиму трохи фотки, в процесі ще цікавого понарозказую.

Офіційно орендована Віктором Януковичем земля площею 1,8 га з новозбудованим будинком площею 620 м² знаходяться в оточенні земельної власності ТОВ «Танталіт» (129 га) та благодійного фонду «Відродження України» (7,6 га), на території якого, за словами Януковича, знаходиться його «клубний будинок». Інтернет-видання «Українська правда» у своєму журналістському розслідуванні оприлюднило низку документів, що підтверджують зв'язок між організаціями-орендаторами та членами родини й оточенням Януковича. 140-гектарний комплекс «Межигір'я» огороджений п'ятиметровим парканом з довжиною периметра 54 км. На його території розташовано яхтовий причал, кінний клуб, тир, тенісний корт та інші розважально-туристичні комплекси, а також мисливські угіддя.

Падаюча ЙОЛКА. Таких новонасаджених дерев по території дуже багато.
Був на території і свій гольф клуб.


Кста, цікаво, звідки бралися гроші на будівництво цього всього. Вони не кралися з бюджету в нашому з вами розумінні. Все в Межигір'ї будувалося за рахунок концернів і фірм, які були в боргу перед "сім'єю". Тобто бабло тирилося не напряму.

Це так званий " Будинок Путіна". Хоча назва - це лише маркетинговий хід. Цей будинк використовували для поселення офіційних осіб будь-яких делегацій. Не відомо кста, чи реально жив в ньому хуйло.

Недалеко від нього знаходиться величезний гараж , в якому зараз зробили музей ретро авто.
Але про машинки в окремому пості, зараз лише одне фото для затравочки.
Вхід в музей коштує 30 грн для дорослих ( 15 для дітей і пенсіонерів) . Поряд знаходиться музей алкоголю, але зараз він зачинений . Не тому, що все вибухали ( хоча багато і вибухали в свій час), а тому що зима і мало відвідувачів. Економічно невігідно тримати людину на вході. А люди на входах видають квиточки , кста, тож не собі в кішені ховають бабло.Поряд з гаражем загін для страусів. Будете туди їхати наберіть хлібчику, або овочів - покормити їх.Столова для персоналу.Гуляємо далі повз "Ракове озеро" на якому тусять табуни качок і два лебеді.В Гавані, від якої нас не раз відганяли автоматчики, коли ми ходили по Київському морі, стоїть дебаркадер.
Як стверджує «Українська правда», в 2011 році на базі дебаркадера Віктору Януковичу зробили плавучий будинок прийомів, який був доставлений до «Межигір'я» і пришвартований у внутрішній гавані. Офіційно він оформлений на фірму «Танталіт». Довжина «палацу на воді» становить близько 50 метрів. Вікна оформлені у вигляді ілюмінаторів — круглої форми.

За інформацією «Української правди», у дебаркадері влаштований особистий кабінет і зал для прийомів, який завершується естрадою. «Палац» оформлений деревом цінних порід, сусальним золотом, мармуром і кришталем. У ніші стелі головного залу дебаркадера розміщено три люстри, ціна яких визначена «Українською правдою» у 97 тисяч доларівЙдемо далі в сторону кінологічного розплідника, де вирощували собак для участі в міжнародних змаганнях. Під час пограбування Межигір'я ( в перші дні після втечі Януковича) працівники не віддали жодного пса. А зараз не мають грошей, щоб навіть звожити собак на якісь змагання. Хоча доглядають за ними і далі. Розплідник зараз правда закритий, як кажуть на карантин. Хоча можливо людей туди не пускають і через те, що на території тимчасово розміслився один з добровольчих батальйонів.Тут раніше тусили олені і кролики. Оленів здається бачив в зоопарку, доля кроликів невідома. Хоча підозрюю їх поїли))

Повертаємося в глибину території. По ідеї , це переходи, по яким овоч виходжував певну дистанцію . яку радили лікарі. Він взагалі трошки повернувся на довголітті свому. Про це ще розкажу.Словнозвісна Хонка. Але про екскурсію по ній і ФОК ( Фізико-оздоровчий комплекс) я для вас покажу наступного разу. Коштує вона 200 грн з людини, але я не пошкодував про жодну гривню.
Екскурсії проводять кожні 2 години. Остання о 17:00.А поки навколо погуляємо. Тут є на що глянути...Влітку то все затягнуто плющем...


Для фотографій на фоні в стилі Пшонки.А це та альтанка, де чмо показувало журналістам як воно живе. Пеньків, кста, я не знайщов.Поруч стоїть кінь, який тут взагалі не в тему. Не розумію. як його впарили дизайнеру.А це царські бані. Там теж є екскурсія ( 30 грн), але ми не потрапили цього разу.

От кому тут живеться суперські - це качкам) . Всі годують, живуть в хоромах.

Альтанку оголосили "місцем сили" і нафігячили стрічечок))

Зоопарк. Будете йти туди. Візьміть тваринкам пожрать). І затички у вуха. Бо крик павлінів - це щось).

На сьогодні досить, і так 50 фоток. Далі буде цікавіше. Не перемикайтесь.


 
 
 
 
Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, вихідні, київ, революція, фото, френди
Subscribe

 • Про колеса

  Е-гей, перехожий, будь обережний, Не покидай тротуар, Відступіться, побережіться, Їде незвичайний екземпляр. Goede morgen Як часто ви…

 • Про стереотипи

  Не така, як інші вона, І лягає спати сьогодні одна, Але шось таке в її очах. L-għodwa t-tajba Які прояви зворотного сексизму ( щодо чоловіків)…

 • Про веселощі

  Так, нас давно вже немає Але це не марення, ти потрапив на той світ І це не сон і не атракціон Всі ми тут - залишки минулих часів God morgon…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments