falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про рекламу. Цікаве.

Це вона, це вона,
Це зі мною і до дна,
Тане лід і падає стіна...
Новий день, новий lіke
Трошки про наболіле. Про роботу ))
1.Перші рекламні повідомлення з’явилися ще до початку нашої ери – за часів Стародавнього Єгипту. Археологи виявили папірус, залишений господарем якогось раба. Документ розхвалював фізичну витривалість, відмінне здоров’я та інші якості невільника, щоб для нього швидше знайшовся покупець.

2.Перші «рекламщики» з’явилися пізніше – в епоху Стародавньої Греції. Вже тоді по міських вулицях і площах бродили глашатаї, які співали та закликали народ щось купити або скористатися якоюсь послугою.


3.Перші близькі до сучасних рекламні оголошення народилися в Стародавньому Римі. Їх писали прямо на стінах будинків. Переходячи від споруди до споруди, городяни могли дізнатися про місце і час гладіаторських боїв, про продаж невільників, домашньої худоби та різних товарів. Щоправда, міська влада всіляко боролася з навалою цього «спаму», караючи авторів.


4.Винахід друкарського верстата Гуттенбергом стало справжнім проривом і ознаменував новий період в розвитку реклами. Вважається, що першу офіційну рекламу випустила лондонська газета, яка пообіцяла нагороду за повернення 12 вкрадених коней.


5.Як швидко і відносно недорого розкрутити «зірку», продати товар або запропонувати нову послугу? Один з варіантів – замовити придорожній рекламний щит з потрібною інформацією. Особливо в тих місцях, де часто утворюються корки. Поки стоїш у заторі, встигнеш не тільки прочитати, але й завчити написане на щиті …


6.Історія знає чимало випадків провальної реклами. Наприклад, один з японських виробників автомобілів свого часу випустив ролик, що рекламує нову модель авто. «Фішкою» сюжету було те, що сама машина так жодного разу і не з’являлася в кадрі: замість неї глядачі бачили красиві лісові пейзажі. Підсумок рекламної кампанії був несподіваним: продажі автомобіля залишилися на колишньому рівні, зате почалося ажіотажне скуповування деревини.

7.Ще один рекламний провал трапився в США, коли в рамках соціального антинаркотичного проекту американським школярам були роздані олівці з написами: «Я занадто крутий, щоб вживати наркотики!». З часом олівці списалися, і на них залишився заклик до дії: «… вживати наркотики!».

8.Рекламний спам колись був … консервами. Саме під маркою «СПАМ» (SPiced hAM) в 30-ті роки минулого століття випускався сорт американської тушонки. Досить неприємна на смак, вона продавалася погано, і вже до часів Другої світової війни на складах виробника лежала незліченна кількість баночок консерв. Щоб збути не новий і неякісний товар, фірма провела нудну і нав’язливу рекламну компанію. З тих пір спамом стали називати настирливі рекламні повідомлення або попросту рекламне «сміття».

9.У фільмах Квентіна Тарантіно дуже важко зустріти назви яких-небудь брендів, які б навіть випадково потрапили в кадр. Режисер настільки не любить рекламу, що придумав вигаданий тютюновий бренд – «Red Apple». І «змушує» своїх героїв курити тільки сигарети цієї марки.
10.
Радянський лідер Микита Хрущов, який терпіти не міг Америку і все американське, одного разу випадково прорекламував «Пепсі-колу». Йому просто запропонували випити стаканчик цієї води під час національної виставки в Штатах. На наступний день таблоїди всього світу надрукували фото Микити Сергійовича, який п’є “Пепсі”.

11.У місті Сан-Паулу (Бразилія) вуличної реклами немає. Вона заборонена місцевим законом, оскільки спотворює обличчя міста і забруднює його прекрасні пейзажі. Свого часу ініціативу мера підтримали 2/3 місцевого населення.

КСТА. Я тут свій старий комп продаю. Кому треба - пишіть в приват. Розкажу докладно.
 
 
 
 
Оригінал публікації ось туточки
Tags: реклама, робота, тяпниця, цікаве
Subscribe

 • Про хміль

  Ой не п’ються пива-меди, Не п’ється вода… Прилучилась чумакові, Гей-гей, гей-гей, У степу біда. Dzień dobry Яке пиво…

 • Про житло

  Хей, друг, що сталося з нами? Де все те, що будували роками? Ночі і дні, зйомні квартири Кайф навесні, твої рок-кумири, І ті хто назавжди змінили…

 • Про вірші

  Жінко. Хрест з рамена скинь Жінко. Вирви зі стін Мамо. Конає твій син Мамо. Жалібний дзвін. Dzień dobry Цього дня, в 1937 році був розстріляний…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments