falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про венеричне. Цікаве.

Я поеду с тобой в Канаду,
Я поеду с тобой в Корею,
Я досталась тебе в награду,
Милый мой, я твоя гонорея…
Дню святого Валентина присвячується.Назва "венеричні захворювання" походить від імені богині кохання Венери.

Вперше епідемія сифілісу була зареєстрована в 1495 році. Французький король Чарльз вторгся в Неаполь, де його солдати заразилися хворобою, яку принесли додому. Французи стали називати сифіліс "італійською хворобою", а італійці - "французькою".Європа одностайно вибрала останній варіант. Деякі експерти вважають, що європейці завезли сифіліс з Нового Світу, однак останні дані свідчать про те, що вони хворіли на сифіліс до того, як Колумб відкрив Америку.

Як це не дивно, літні люди знаходяться в групі підвищеного ризику підхопити інфекцію. Вчені вважають, що в цьому винні ризикована сексуальна поведінка і Віагра.

Найпоширенішим захворюванням, що передається статевим шляхом, є вірус папіломи людини. За деякими даними, він підвищує ризик розвитку раку шийки матки. У 2007 році губернатор Техасу Рік Перрі видав указ про обов'язкову вакцинацію всіх дівчаток проти вірусу папіломи людини. Губернатора розкритикували за те, що у нього були фінансові зв'язки з компанією, яка є монополістом у виробництві вакцин від цього вірусу, в результаті чого указ було скасовано.

ЗПСШ обходяться уряду США в 15900000000 доларів на рік . Для порівняння, на проекти НАСА виділяється 15860000000.

Насправді презерватив (і жіночий, і чоловічий) від інфекцій у більшості випадків захищає. За умови, що він має сертифікат якості, вірно підібраний (це стосується чоловічих презервативів, оскільки вони бувають різних розмірів) і правильно використовується. Жінка може знизити ймовірність зараження, використовуючи свічки, крем, таблетки. Правда, її партнера ці кошти не захистять. До речі, оральний секс так само небезпечний, як і традиційний. Адже в ротовій порожнині мікроби можуть жити не менш комфортно, ніж у піхву.


У часи президентства Буша кількість підліткових вагітностей і венеричних захворювань різко зросла. У цьому звинувачують освітні програми, які навчають підлітків стриманості, як єдиному способу вберегтися від венеричних хвороб та небажаної вагітності.

Нове дослідження, проведене вченими, говорить про те, що венеричні захворювання можна выдрызинити за запахом. У дослідженні жінки оцінювали запах поту чоловіків, які страждають від гонореї, як менш приємний, ніж запах поту здорових чоловіків. Також жінки часто описували запах поту носіїв гонореї як "гнилий".
Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, секс, стосунки, фото, цікаве
Subscribe

 • Про хміль

  Ой не п’ються пива-меди, Не п’ється вода… Прилучилась чумакові, Гей-гей, гей-гей, У степу біда. Dzień dobry Яке пиво…

 • Про житло

  Хей, друг, що сталося з нами? Де все те, що будували роками? Ночі і дні, зйомні квартири Кайф навесні, твої рок-кумири, І ті хто назавжди змінили…

 • Про вірші

  Жінко. Хрест з рамена скинь Жінко. Вирви зі стін Мамо. Конає твій син Мамо. Жалібний дзвін. Dzień dobry Цього дня, в 1937 році був розстріляний…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments