falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про кров. Цікаве

Молода кров так хоче жити,
Молода кров співати, любити,
Молода кров тече без упину,
Молода кров змінить країну!
Цікаві факти про кров.
Окрім фактів агітую вас стати
донором , це зовсім не боляче і не страшно. Кажу вам з впевненністю, сам разів 20 вже здавав. А ті мілілітри вашої крові можуть врятувати чиєсь життя. Тим більше в такий хуйовий час, як зараз.


1. Вчені вважають, а японці свято вірять у те, що група крові має важливий вплив на характер людини. Навіть при прийомі на роботу враховується група крові, і відмова може мотивуватися саме цим.

2. Звук моря в морській раковині, прикладеній до вуха – це просто звук потоку крові по судинах. Аналогічний ефект викличе те, що ви докладете до вуха зігнуту долоньку.

3. Усі кровоносні судини у людському тілі мають загальну довжину 100 000 кілометрів, цієї довжини достатньо, щоб обмотати Землю 2,2 рази.

4. Кров рухається по судинах з різною швидкістю. В артеріях її швидкість відповідає швидкості пішохода на прогулянці - 1,8 км на годину. У венах - приблизно 1, 5 км на годину.

5. За добу серце дорослої людини перекачує близько 10 тисяч літрів крові! У перерахунку на витрачену енергію це відповідає підйому 10 тонн на третій поверх.

6. Кров'яні тільця виробляє кістковий мозок. За 70 років людського життя він виробляє близько тонни лейкоцитів і 650 кілограмів еритроцитів.

7. Один удар серця виштовхує в кровоносну систему близько 130 міліграмів крові.

8. Самою рідкісною групою крові є IV - вона зустрічається лише у близько 7% людей.

9. Маса крові в здоровій людині - близько 8% від загальної маси тіла, наприклад, при вазі 70 кілограм, в організмі більше 5 літрів крові.

10. Згідно Кримінального Кодексу РФ, кровна помста є обтяжуючою обставиною при вбивстві.


Оригінал публікації ось туточки
Tags: кров, тяпниця, фото, цікаве, я
Subscribe

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…

 • Про Ґданськ2019. Ранок в місті

  Відкрию очі у ранок, Відчую дотик твого сну І злечу з ним у світанок, Вже більше не засну. Про Ґданськ2019. Я покажу тобі Про…

 • Про чистоту

  Ішов гуцул з Коломиї, а гуцулка з бані, Посідали під смереков, зробили сніданє. Доброго ранку Любите ходити в баню? Чи сауна краще? Або…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments