falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про дощ. ЦікавеБуде весна...
І теплий дощ буде іти,
Поки так йому скажеш ти,
Поки так йому скажеш ти!...
За вікном зовсім навіть звично, як для середини січня падає дощ. Цікаві факти про нього.1. Одна людина на сто мільйонів має алергію на дощ. Потрапивши під сильну зливу, вона може навіть померти.

2. Кожного року на планеті випадає близько 519 тисяч мільярдів тонн води.

3. Краплини дощу запаху не мають. Якщо ми і чуємо якийсь аромат, приємний чи не дуже, то його виділяють ціанобактерії та актини.

4. Дощ – це поважна причина не вийти на роботу в Португалії.

5. Найбільш дощове місто розташоване в Індії. Там, у Черапунджі, випадає близько 26 500 мм дощу за рік.

36. У Великобританії 17 століття за неправильний прогноз погоди синоптика страчували.

7. Гра у дартс виникла через дощ, що падав під час змагань лучників. ті вирішили дограти у пивній, кидаючи укорочені стріли в мішень.

8. Гідрометцентер говорить про конкретні речі. “Короткочасний дощ” – триває не більше 3 хв. “Без істотних опадів” – дощ випаде не більше ніж 0, 3 літра на метр квадратний.

9. Звичайний дощ має кислотність рН 5,6. Кислотний дощ має нижчий рівень кислотності. При рН дощу 4, 5 гинуть земноводні й риби, а також комахи.

10. Щоб зробити штучний дощ, треба скинути частинки сухого льоду на купчасті хмари. Там вуглекислота обволікається водою і падає як сніжинка. У повітрі вона нагрівається і перетворююється в дощ. Так можна подолати посухи чи просто розсіяти хмари.
Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, дощ, настрій, фото, цікаве
Subscribe

 • Про поверхи

  Випалені кнопки, втиснуті до бруду В ліфті хтось залишив кашель і застуду Пол, фанерні стінки в нецензурних текстах, Де розчарування, мрії і…

 • Про колеса

  Їде крізь роки трамвай І мигає табло – Все наче як і було. Попри гігантський базар І Французький бульвар – Що йому той календар! Good…

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment