falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Будапешт. Частина 1

А поїзд "Київ – Будапешт"
Відходить вчасно,
Життя назад не повернеш,
Життя – прекрасне!Ну,власне, почну щось розказувати.

Buda-122

Розпочну мабуть з віз. Лякали, що угорське посольство одне з наййобнутіших ( після німецького і французького) у питанні видачі віз українським громадянам. Хоча мені візу видали майже без проблем.
Шенгенська угорська туристична віза коштує 35 євро, але так як я користувався послугами консультитаційного центру ( черга в консульстві розписана на 3 місяці вперед), то заплатив я на 20 євро дорожче. Плюс 50 гривень доставка документів кур'єром, але то вже по бажанню. Платити в гривнях, тож з цим проблем не буде.

Проблема виникла в іншому місці, коли я приніс документи здавати, то мав вже заброньований хостел ( як і минулого року при отриманні візи в Литву), але співробітниця консультаційного центру наполегливо мені порадила проплатити хоча б 30% вартості житла, типу це необов'язково, але дуууужжжжеее рекомендовано, тож довелося списуватися з хостелом, вибивати в них реквізити, потім шукати євро і відправляти їх Money Gram... кароч дуже раджу, при пошуку житла відразу дивитися , чи буде можливість його оплатити простою карткою. На все це пішло тиждень. Потім ще 6 днів очікування візи і все, я готовий.

Про квитки. Брав Wizz Air, дивно не брати квитки там. Угорський перевізник, дуже демократичны ціни. 1800 грн туди назад. Можна і дешевше. Моніторте потрібні дати. І важливо, вартість квитків на ті рейси які виконує саме Wizz Air Угорщина не включають в себе вартісь багажу ( це додатково ще 300 грн наразі в одну сторону). Але я подарунків нікому не дарую, з собою піжам не вожу, тобто обійшовся одним наплічником.

І от я в літаку. З Києва в Будапешт рейс дуже зручний, о 15:20 . До Жулян спокійно можна дібратися громадським транспортом, і пофоткати Київ з іллюмінатора :).

Buda-101

Летіти приблизно півтори години. Помітно стало як перелетіли кордон - відразу купа слідів від інших літаків в небі. Вперше в житті побачив інший літак в небі. І відразу аж двічі. От знизу вже фоткаю Будапешт.

Buda-107

Паспортний контроль пройшли без проблем, навіть не запитали нічо). Мабуть я виглядав нормально). Виспаним.
Зняли грошики в банкоматі. Перед поїздкою кинув гривні на картку. Курс варіюється в заледності від банку 14/15 форинтів за 1 гривню. Міняти курс Євро 320-340 форинтів, на доллари не звернув увагу. В обмінниках Будапешту гривні купують по 3 форинта за 1 гривню... продають за 17... тож з гривнями налом їхати туди дуже не раджу)))
Громадським же транспортом потулили в місто.
З аеропорту в Будапешт ходить автобус №200 вдень і № 900 вночі. Коштують як і весь громадський транспорт там - 350 форинтів за разову поїздку, якщо купувати квиток у водія, то 450 форинтів. Різноманітні проїздні значно здешевшують проїзд, вигідно брати, якщо будете кататися громадськм траспортом більше 5 разів. Далі метро . Теж 350 форінтів поїздка, теж діють різноманітні проїздні. Є квитки з пересаткою по всьому громадському транспорту включаючи метро.

Buda-108

Поселилися в хостел. Жили в Colors. Дуже раджу? доречі. Нам обійшлося в 7 євро ніч. З простим сніданком. Гарний дизайн, класний стафф, зручні ліжка).

Пішли гуляти містом. Про ціни? де і що поїсти, куди погуляти розкажу в наступних постах. Зараз треба бігти). Тож просто нічні фотки столиці Угорщини. Будапешт неймовірний!

Buda-110

Buda-111


Buda-112

Buda-114

Buda-116

Buda-118

Buda-117

Buda-120

Buda-121

Buda-123

Buda-124

Buda-127

Buda-128

Buda-130

Buda-129

Buda-131

Buda-132

Buda-133


Buda-134

Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, зима, нічне, подорожі, угорщина, фото
Subscribe

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Про приховане

  Праведний апостол Яків мав активі в будівництві, Виноробстві, рестораторстві, дизайні, садівництві. Не погоджувався з Богом, розмовляв із Сатаною,…

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 29 comments

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Про приховане

  Праведний апостол Яків мав активі в будівництві, Виноробстві, рестораторстві, дизайні, садівництві. Не погоджувався з Богом, розмовляв із Сатаною,…

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…