falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Харлеї


White Trash Beautiful, Trailer Park Queen
She slings hash at the diner from 11 to 5
She married a boy from school, thought he was oh so cool
But all he can do for money is drive
Out late haulin' freight on Interstate 5, prayin' he'll see home before his baby arrive


В суботу побував на конкурсі " Міс Harley-Davidson 2015"Відбувався конкурс в київському клубі "CENTRUM", відбувався вдруге.
Цікаво, що конкурс "Міс Харлей " не проводиться бульше ніде в світі. Тільки в Києві додумалися до такого. Ну, далі чо. Мотоцикли, сіськи, рок-н-рол.

Конкурсанток було 12, вони власне перед цим знялися в еротичному календарі від Harley-Davidson – Playboy – Nemiroff. Календар показували, в руки не давали, купити його можна буде з січня місяця.

Почалося як завжди з представлення учасниць.

Ведучим був Женя Галич. Думаю, знаєте хто такий. Заганявся іноді, але то такоє.Жюрі конкурсу. Як не дивно , я знаю більшість з цих людей. Не особисто, знаю хто це.Потім був конкурс байкерського одягу.Розіграш славнозвісного календаря від редактора Playboy Україна.Ну, власне те, заради листали цей пост чоловіки. Конкурс в білизні.
Дівчат, а зараз так модно труси по шию?


В паузах розважав народ кавер гурт , назву якого я успішно забув. Хто знає підкажіть. Якась мішанина між Нірваною, AC DC і Шнуром з його Ленінградом.
Після тої всієї катавасії, визначилося 6 фіналісток, яким довірили вечірні плаття від дорогущого бутіка, і навіть дали кілька слів в мікрофон сказати.

Інтелектом відзначилися далеко не всі, але і відвертих фейлів не було. Галич тільки був дуже єхидним.. не перепало , мабуть).

Кста, ця дівчина отримала приз глядацьких симпатій при голосуванні на якомусь сайті, і в календарі знімалася, але за день до конкурсу зламала ногу. Ото не фарт, так. Ким її замінили історія замовчує.На відміну від всіх конкурсів краси, на яких я був до цього перемогла не крокодил. Олена Кожай. 22 річна конкуррсантка дійсно варта була перемоги. Хоча б тим, що привела в зал нефігову таку групу підтримки))


Далі мали виступати
Zdod si Zdub , але я не дочекався.
Взагалі вийшло все дуже круто, красиво зовсім не пошло . Амен.
Феміністкам привіт.Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, вихідні, жіноцтво, київ, краса, фото
Subscribe

 • Про колеса

  Їде крізь роки трамвай І мигає табло – Все наче як і було. Попри гігантський базар І Французький бульвар – Що йому той календар! Good…

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Про показуху

  Some dudes know all the right things to say. When it comes down to it its just a game. Instead of talking let me demonstrate. Yeah. Get down to…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments