falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про інтровертів. Цікаве

Все в себе. Одна сплошная соль,
Промокшие исписаны страницы,
Призрачный мир, прозрачный алкоголь
И все что обязательно случится.

Не зовсім цікаві факти, але безумовно дуже цікава інформація). Про мене. Ога.
Фотка просто так, коль чо.

Міф 1. Інтроверти не люблять розмовляти
Це не так. Інтроверти просто не люблять розмовляти, коли їм нічого сказати. Вони ненавидять балаканину. Але якщо інтроверт говорить про щось цікаве для себе, він може не затикатися цілими днями.

Міф 2. Інтроверти сором'язливі
Сором'язливість не має нічого спільного з інтроверсією. Інтроверти зовсім не обов'язково бояться інших людей. Що їм дійсно потрібно, так це причина взаємодіяти. Вони не спілкуються просто від жаги спілкування. Якщо ви хочете поговорити з інтровертом, просто почніть говорити. Не турбуйтеся про те, щоб бути ввічливим.

Міф 3. Інтроверти грубі
Інтроверти часто не бачать сенсу в танцях з бубном навколо соціальних погладжувань. Вони хочуть, щоб кожен був справжнім і чесним. До нещастя, в більшості ситуацій це неприйнятно, і інтроверти часто відчувають на собі тиск соціальних норм, що дуже їх гнітить.

Міф 4. Інтровертам не подобається люди
Навпаки, інтроверти вкрай цінують своїх небагатьох друзів. Вони можуть перерахувати близьких друзів на пальцях однієї руки. І якщо вам пощастило опинитися в їх числі, ймовірно, ви отримали союзника на все життя. Заслуживши одного разу повагу як справжня людина, ви міцно зайняли своє місце в цьому списку.

Міф 5. Інтроверти не люблять виходити на публіку
Нісенітниця. Інтроверти не люблять занадто довго перебувати на публіці. Вони також схильні уникати складнощів, пов'язаних з громадською активністю. Вони дуже швидко сприймають інформацію і досвід, і, як результат, їм не потрібно багато часу, щоб зреагувати. Вони готові піти додому, «перезавантажитися» й осмислити все, що відбувається. До слова, перезавантаження - життєво необхідна річ для інтровертів.

Міф 6. Інтроверти завжди хочуть бути одні
Інтроверти відмінно себе почувають наодинці з собою. Вони багато думають. Вони марять. Вони люблять розробляти проблеми і розгадувати загадки. Але вони також можуть бути неймовірно самотні, якщо їм ні з ким поділитися своїми відкриттями. Вони жадають автентичного та щирого спілкування з однією людиною в одну одиницю часу.

Міф 7. Інтроверти дивні
Інтроверти часто є індивідуалістами. Вони не йдуть за натовпом. Вони воліють, щоб їх цінували за новаторський спосіб життя. Вони думають в першу чергу про себе і тому часто кидають виклик нормі. Вони не приймають рішень на підставі моди або популярності.

Міф 8. Інтроверти - байдужі задроти.
Інтроверти це ті люди, які спочатку націлені на свій внутрішній світ, і приділяють велике значення своїм думкам і почуттям. Це не означає, що вони не здатні віддавати собі звіт в тому, що відбувається навколо, просто внутрішнє життя для них набагато більш захоплююче і насиченіше.

Міф 9. Інтроверти не вміють розслаблятися і отримувати задоволення
Інтроверти зазвичай розслаблюються вдома або на лоні природи, а не в гучних громадських місцях. Інтроверти не полюють за гострими відчуттями і не є адреналіновими наркоманами. Якщо навколо них занадто багато розмов і шуму, вони просто «вимикаються». Їх мозок дуже чутливий до нейротрансмітерів допаміну. У інтровертів і екстравертів розрізняються провідні нейронні шляху. Просто враховуйте це.

Міф 10. Інтроверти можуть взяти себе в руки і стати екстравертами
Світ без інтровертів був би світом, де практично відсутні вчені, музиканти, художники, поети, режисери, лікарі, математики, письменники і філософи. Кажуть, що існує безліч технік, завдяки яким екстраверт може навчитися взаємодіяти з інтровертами. (Так, зараз я навмисне міняю місцями ці терміни, щоб показати, наскільки упереджено наше суспільство.) Інтроверти не можуть «взяти себе в руки» і заслуговують поваги до свого природного темпераменту і свого внеску в людство.
Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, просто так, фото, цікаве, я
Subscribe

 • Про приховане

  Праведний апостол Яків мав активі в будівництві, Виноробстві, рестораторстві, дизайні, садівництві. Не погоджувався з Богом, розмовляв із Сатаною,…

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…

 • Про Ґданськ2019. Ранок в місті

  Відкрию очі у ранок, Відчую дотик твого сну І злечу з ним у світанок, Вже більше не засну. Про Ґданськ2019. Я покажу тобі Про…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments