falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про радіо. Цікаве

Фіфті на фіфті, їду я у ліфті, там сусідка
б'є сусіда. Звати її Ліда. Ні за що, ні про що
б'є. А взагалі мовчу я на цій стадії.
І чутно, як по радіо співають москалі.


Я радіо слухаю зовсім мало. Якщо є можливість слухати фоном стараюся ввімкнути " Джем". або " Рокс"... в інеті буває слухаю " Криївку", або луцьку радіостанцію " Сід ФМ". А ви що слухаєте?Ну і це.. цікаві факти про радіо.

Факт № 1. Ще під час Другої Світової Війни американці додумалися до хитрості. Щоб їх радіо-передачі не змогли розшифрувати, вони використовували індіанців. Їх мова настільки чужа для інших народів Америки (не кажучи вже про європейців і японців), що зрозуміти їх було практично не можливо.Факт № 2. Найкомічніший жарт на радіо було зафіксовано 1 квітня 1976. В Англії на радіо астроном на ім'я Патрік Мур передав повідомлення мовляв, сьогодні вранці в 9:47 Плутон перебуватиме позаду Венери, в результаті чого на всій нашій планеті має знизитися тяжіння. Так само він рекомендував всім стрибати, щоб відчути всю красу космонавтів. Яке здивування було працівників радіо, коли їм почали дзвонити і говорити, що вони відчули невагомість, а одна жінка стверджувала про польоти над диваном в її кімнаті.

Факт № 3. Виявляється бразильці дуже хитрі люди. Тільки в Бразилії за рахунок встановлених США супутників зв'язку FLTSATCOM можна безкоштовно говорити по телефону. Тільки для цього доведеться купити спеціальне обладнання за 50 $.

Факт № 4. Як гуси врятували Рим, так і Радіо врятувало Ейфелеву вежу. Остання була побудована в 1889 році для всесвітньої виставки і за планами, приблизно, через 20 років її повинні були прибрати. Але на щастя у Франції з'явилося радіо і вежу стали використовувати для установки антен.Факт № 5. А ви знали, що факс був придуманий за 20 років до першого телефону?

Факт № 6. Цікава історія трапилася під час футбольного матчу в 1940 році в Англії. Під час гри був дуже сильний туман і радіо-коментатору небуло видно навіть краю поля, при цьому він був обізнаний, що радіо слухають німці, а якщо вони дізнаються про туман - почнеться бомбардування. До закінчення матчу він придумував хід і результат гри, дивлячись на одних уболівальників.

Факт № 7. Історія появи слова «хакер» веде свій початок теж із радіо. Спочатку це були люди, які зламували паролі на спеціальних станціях.

Факт № 8. Статистика свідчить: в США 73% людей в авто слухаю радіо, а на кухні слухачів не менш 46%.

Факт № 9. І знову США - у 23% населення країни радіо встановлено у ванній кімнаті.

Факт № 10. Реклама на радіо записується в кращій якості і на іншому обладнанні, за рахунок чого і звучить краще в ефірі.

 

Оригінал публікації ось туточки
Tags: музика, питання, просто так, цікаве
Subscribe

 • Про сезони

  Жовте-біле, то осінь-зима, Синє небо – твої кольори. І немов чарівниця весна Знов розквітне цієї пори. Bonan matenon Яку пору року ви…

 • Про мрії

  Чомусь тут ніколи не хочеться чаю, Не хочеться снігу, не хочеться слави, Нехай дістається церквам з хоругвами!.. Ми просто з тобою удвох погуляєм…

 • Про страхи

  Він стояв вночі І поки його ніхто не бачить Змінював ключі, А ще вішав свої тим, Кому не стачить. Goede morgen Чи боїтеся ви когось з мультяшних…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments