falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про переліт

Починаю день, як звичайна людина,п'ять хвилин на їжу,
збирання годину забирає,
Голова іде коловоротом,приїлися вже буденні турботи.
Прямую швидко по рідному кварталу, на обличчі грає посмішка зухвала,
Люди обходять мене стороною, іноді дивують своєю недовірою

Сьогодні буде коротенький пост. Про три години в Кутаїсі.
Пост буде більше пізнавальним ніж красивим. Тільки прилетів, нафоткати багато не встиг... пив якось)
Ну, про все по порядку.


Летіти з Києва до Кутаїсі зараз 2 години і 40 хвилин, раніше було 2 години, але через війну літаки облітають схід. Про це Візи повідомили мене десь за місяць, до вильоту ( квитки я купував ще в липні).Тож разом з переводом годинника ( -1 година) о дев'ятій вечора я вже в аеропорту Кутаїсі. Маленький симпатичний аеропортик. Паспортний контроль пройшов без проблем, з посмішками від прикордонниці і побажанням гарного відпочинку.
Порадувало, літак зустрічали представники "Національної туристичної агенції Грузії", які із задоволенням пояснювали всім бажаючим куди йти, як доїхати , що купувати.
Грузинські ларі в Києві купити я не зміг, їх продає тільки один банк ( ну, інтернет мені так сказав), але в наявності їх не було, я чекав на проблеми. Справа в тому, що в кутаїському аеропорту немає банкомату, і як я буду доїджати до міста, я уявляв туманно. Купив трошки доларів. євро, основні гроші все одно закинув на карту. Проте обмінник в аеропорту є. Краще міняти гроші там, бо дають реальний курс. Пізніше в Тбілісі я вирішив скинути гривні з гаманця щоб не заважали. тож їх поміняли по страшному якомусь курсу. Наразі курс : 1 ларі - 7,5/7,8 грн.

Проте я нічого не міняв, квиток на маршрутку до міста можна купити відразу на виході з аропорту за допомогою кредитки. 5 ларі. До Тбілісі 15 ларі. Маршрутка везе не в якесь визначене місце. Нас взагалі розвезли по місту - кому куди потрібно).
В принципі - можна зловити попутку, аеропорт за 12 км від міста і траса проходить за 50 метрів від його виходу. Коль чо вам на право).

Тут же в аеропорту вам видадуть відразу місцеву сімку від "Білайн". Беріть. Найдешевні тарифи на дзвінки в Україну. Одна хвилина коштує 20 тетрі. Покриття ,читав не найкраще, але в мене було всюди, а я об'їздив добру половину країни. Якщо купуватиме сімку деінде, вам доведеться показувати паспорт. Поповнювати можна будь де . Автомати стоять на кожному кроці. Мені вистачило на 9 днів 11 ларі.
Отже я на Залізнодородньому вокзалі "Кутаїсі".Незвично бачити вокзал... пустим. Тобто взагалі). З людей тільки охоронець, касир і бабка якась спить на лавках і тиша. Запитав, чи потрібно змінювати електронний квиток на звичайний. Мені сказали, щоб не хвилювався - вони всі самі за мене все зроблять, щоб просто підійшов до вагону о 12 ночі.
Я навмисне вибрав поїзд, а не маршрутку. Поперше - просто хотілося нормально виспатися, по друге не хотілося приїхати в тбілісі о 12 ночі і платити додаткову ніч за хослел.
Квиток в купейному вагоні ( інших немає) коштує 18 ларі. Купував через інет. Офіційний сайт "Грузинської залізниці" - адовий, квиток так і не зміг там купити)), хоча старався довго. Загубив лінк де брав квитки.. там переплата 1,5 ларі.

Пішов гуляти містом.
Далеко не відходив від вокзалу, боявся заблукати. Та й з наплічником за плечима - ліньки було. Водій маршрутки розповів, що місто дуже спокійне, злочинності майже немає, можна спокійно гуляти вночі. Хоча раніше Кутаїсі було так званий "воровським" містом, тут жило дуже багато ворів " в законі" . Але то в минулому.


По дорозі назад до вокзалу якийсь хлопака помітивши наплічник, запитав звідки я. Коли дізнався що з України - панєслась)). Він катигорично відмовився розмовляти зі мною російською, тільки англійською. "Факін Раша" - за час нашої розмови він повторив разів сто, мабуть, під час нашої розмови. Про що говорили.. про війну, про Грузію, про факін рашу. В процесі він напоїв мене грузинським пивом,накормив якоюсь штукою , назву якої я успішно забув). Я поділився залишками "Массандри" ( Крим - це Україна!), пляшечку Іраклій ( так звали хлопаку) попросив віддати йому, він збирає пляшки з різних країн. Ще подарував йому кілька українських монет і туалетний папір з хуйлом( навмивно купив кілька рулонів))). Ледь відбився від запрошення залишитися в нього переночувати. При чому те, що я маю квиток на поїзд його а ні трохи не хвилювало)).

В поїзд я дійсно зайшов без проблем. Мій квиток віддали провіднику без мого втручання , який навіть паспорт в мене не запитав. В купе зі мною їхали у відрядження 3 кутаїських залізнодорожники . Дізналися що я з України - поїли чачою , розпитували і розказували про Грузію, хтось про своє перебування на теритоії України, про знайомих українців. Будьте готові до того, що у всіх тут є родичі/знайомі/знайомі знайомих - українці, або тут хтось працював, служив, їздив на конференцію, або просто в гості. Я витримав годину і нормально так бухим завалився спати. Мене чекав Тбілісі.


Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, грузія, люди, подорожі, фото, хачу всьо знать
Subscribe

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…