falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про фестиваль RE$PUBLICA. День 2

Не соромся і впусти мене в свій дім
Якщо хочеш, я сама там приберу
Покажи мені свої дитячі фото
І сліди, сліди твоїх маленьких рук
Отже, як і обіцяв розказую про другий день фестивалю.
Та і загалом)
Як ви вже знаєте, на минулих вихідних у славному місті Кам'янець-Подільський відбувся четвертий фестиваль "RE$PUBLICA". Цього року він відбувався під гаслом "Мистецтво - наша зброя", хоча філософія фестивалю більше відповідала тезі " Схід і Захід - разом". Окрім сцени в місті. на якій от прямо так і писалося, організатори намагалися запрошувати виконавців з усієї території України. Тож в лайн-апі були присутні гурти і з Криму, і з Луганська і з Горлівки. Окрім того , фест вийшов міжнародним. Не білорусами єдиними обійшлися цього разу. Лабали гості з Німетчини і Молдови.

Що по фесту загалом? Він вдався . Не знаю як точно там у фінансовому плані, але браслети ( 3500 шт) закінчилися майже вже першого дня. Проблему вирішили звичайно, хоч і не без напрягів. Загалом за три дні фестивалю його відвідали близько 5500 осіб ( в минулому році було близько 4000 ). Трошки змінився формат мистецької частини фесту. але про то я завтра розповім.

Тож - день другий.

Особисто дня мене він почався зі стрибка з мосту висотою 52 м. Вже традиційно роупджампінг в Кам'янці організовує житомирська формація "Земля прыжков".


Музичну програму головної сцени( на малу я майже не заходив) розпочинали гості з Дніпропетровська - гурт [SALE]only . Дівчинка з неймовірними очима. Ну і музика крута).

Потім виступали занудні до жаху Масса Причин. Виступади довго, бо Vivienne Mort заблукали в місті).


Далі було трошки казки від Даніели і Vivienne Mort. Неймовірно мелодична музика, заворожуючий вокал. Послухайте. хто не в темі.

Про малу ( рокову) сцену таки скажу трошки. В другий день її відкривали київський гурт Patsanoth. От пошукайте десь на ютубі глянте))

Головну сцену в той час рвали гості з Білорусі - Sciana. Потужно.


Республіка відрізняється нестандартним підходом до підбору виконавців. тому наступними на сцену вийшли Fontaliza. Ну не розумію я їх.. дівчатка пісяються... Розкрутили їх ОЕ. Незрозуміло за що.

А потім було м'ясо!!!! Skinhate!!!!

Через печальні зсуви часу Dakh Daughters помінялися місцями з Ролліксом.
Я, звичайно, гоню на них трохи через їхній травневий виступ в Пітері. Але вони неймовірні...
Велика журбинка другого дня - дуже короткий виступ Ролліксів.Але місто... і концерт має закінчитися до 23:00...
Я там чекаю їхнього нового альбому, бо те що чую на концертах - просто суперське!Про ведучих забув сказати... хоча що там говорити - найкращі фестивальні ведучі України: М'яч і Жуковська.Закінчував другий день на головній сцені загальновідомий ( я, кста ,бачий його без балаклави))) ) Piano Extremist.
Рокери, панки, дєвачки -фіфачки... 4000 людей зачаровано слухають фортепіанну музику на роковому фестивалі... це неймовірно.
Про доцільнісь проведення зараз фестивалів. За чотири композиції його виступу була вщент заповнена скринька з пожертвами для наших бійців на Сході...Отаким от вийшов другий день фестивалю RE$PUBLICA - 2014.. далі буде...


 
Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, кам*янець, люди, музика, позитифф, фести, фото
Subscribe

 • Про дороги

  І більше... Але врешті, а втім Якби в мене був дім Я б лишила його на людей, на котів Я б пошила усіх, я не люблю кутів! Shuprobhat Куди ви…

 • Про етапи

  Ах життя моє — кругле як м'яч, Ти з яких зірвалось шківів. Души мене. Кров'ю моєю пияч. — Так ніхто тебе не любив. สวัสดี ครับ Який…

 • Про стіни

  Малюнки на стінах Слова на бетоні Про те що постійно Про те що вагомо Tere hommikust Який напис, бачений вами на стіні вам запам'ятався…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments