falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про шлюб. Цікаве

Не женися на багатій,
Бо вижене з хати,
Не женися на убогій,
Бо не будеш спати.
Просто цікаві факти. Без натяків


1. Через те, що багато часу люди приділяють роботі, телевізору, інтернету, хобі , а також домашнім та сімейним обов’язкам, пересічна подружня пара проводить разом всього чотири хвилини на день.

2. Більше 75% шлюбів, які є наслідком романів, розпадається.

3. Шлюб до 25-річного віку суттєво підвищує можливість розлучення. Крім того, ця можливість є вищою, коли жінка набагато старша за чоловіка.

4. Ймовірність того, що шлюб закінчується розлученням протягом перших 5 років спільного життя становить 20%, але ймовірність припинення громадського шлюбу протягом перших 5 років становить 49%. Після 10 років шлюбу імовірність розлучення – 33 % , в ​​порівнянні з 62 % громадських шлюбів.

5. Близько 6 млрд. доходів втрачається американськими підприємствами в результаті зниження продуктивності праці внаслідок сімейних труднощів. Робітники, що перебувають в щасливому шлюбі, навпаки, мають тенденцію до сприяння збільшенню доходів.

6. Шлюб відіграє значно більшу роль, ніж гроші, секс, кар’єра, як зазначають психологи, у тому, щоб люди були задоволені життям.

7. Рушійною силою щасливого шлюбу подружні пари вважають довіру, в той час, коли дружба, сміх, вміння прощати, сумісність та хороший секс є другорядними факторами.

8. 15-річні дослідження довели, що якщо людина була щасливою до шлюбу, то такою ж вона і залишиться після шлюбу. Іншими словами – шлюб автоматично не зробить людину щасливою.

9. В США більше 40 % подружніх пар, у яких чоловік або дружина вже раніше перебували у шлюбі. 60 % розлучених жінок і чоловіків одружуються знову переважно протягом п’яти років після розлучення.

10. Народження дитини може зробити шлюб, як успішним, так і невдалим . Найбільш успішні ті шлюби, де старша сестра братів одружується із молодшим братом сестер. Два первістки, як правило, є причиною неабиякої напруги в сім’ї.
Оригінал публікації ось туточки
Tags: просто так, стосунки, цікаве
Subscribe

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Про приховане

  Праведний апостол Яків мав активі в будівництві, Виноробстві, рестораторстві, дизайні, садівництві. Не погоджувався з Богом, розмовляв із Сатаною,…

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment