falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про дорогу

На захід сонце вже схилилось,
Лягають тіні на поля,
Від чого, серце, засмутилось,
Чого ж ви, сльози, на очах
?
Поїхав я таки на Захід. В понеділок гулятиму Львовом. Скучив вже.
Хто дуже хоче мене побачити, розцілувати ( дівчатка ) або напоїти пивком ( хоч інопланетяни) - звоніть-пишіть. Приват ЖЖ, почту, фейсбук, чеки з супермаркетів читаю.
Па.
А зараз трошки останніх новин про фестиваль

Родатицька сільська рада прийняла рішення про заборону проведення фестивалю на території села. Після консультації з юристами, організатори фестивалю заявляють про те, що фестиваль відбудеться за будь-яких умов, оскільки проводитиметься на приватній території та поза межами населеного пункту. Окрім того, організатори фестивалю не виключають того, що дане рішення сільської ради спрямоване на відстоювання певних бізнес-інтересів. Як мінімум, безглуздо забороняти проведення фестивалю, який здатен допомогти зібрати необхідні кошти для тих, хто захищає нашу землю від зазіхань загарбника.

Організатори фестивалю наголошують, що притримувались і будуть притримуватись концепції «Все, що робиться для розвитку культури, працює проти війни».

--------------------------
Lumen ( кацапський звісно) в останній момент від виступу на фестивалі мотивуючи це:
"Мы до последнего момента собирались принять участие в фестивале "Захид", который ежегодно проводится во Львовской области, несмотря на непростые взаимоотношения между Россией и Украиной, так как мероприятие изначально преподносилось, как оторванное от политики. Но на днях организаторы сделали попытку (http://vk.com/wall-10058641_134562) выйти из этого русла (http://vz.ru/news/2014/7/23/696908.html)
Не смотря на то, что в последствии оргкомитет решил не проводить акций, направленных на поддержку войны, мы не можем быть уверены, что ситуация не изменится вновь. По этой причине мы не примем участие в фестивале "Захид". Приносим извинения всем нашим слушателям в Украине"

Що з них взяти?))Мордор.


Проте не всі орки
.


noizemc
2 д. назад
Собрал рюкзак в Украину) До зустрiчi на Заходi! #uaruaerotour #мирдружбапамятьотебе

І рюкзачок в тему, щоб відразу було видно, що не москаль. Дивитися тут.
http://instagram.com/p/rVRgp4s-Hr/?modal=true
Оригінал публікації ось туточки
Tags: дорога, львів, літо, музика, фести, я
Subscribe

 • Про осінь

  Осінь похмура йде Хмари дощі тумани Осінь у серце веде Смуток нежданий Холод суне німий В душу вповзає мла Підломали трохи наші…

 • Про монументи

  Нас народ не забуде. Нам пам’ятник буде. У Львові – І так само на всіх постаментах і тронах земних. "Неборак! Ірванець! І ще отой…

 • Про кар'єру

  Хей, брат, навіщо лишати на потім Пусті слова, завал на роботі? І кожен раз стиснуті груди Хто проти нас? Тут наші люди Так було, так є і так буде.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments