falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про дорогу

На захід сонце вже схилилось,
Лягають тіні на поля,
Від чого, серце, засмутилось,
Чого ж ви, сльози, на очах
?
Поїхав я таки на Захід. В понеділок гулятиму Львовом. Скучив вже.
Хто дуже хоче мене побачити, розцілувати ( дівчатка ) або напоїти пивком ( хоч інопланетяни) - звоніть-пишіть. Приват ЖЖ, почту, фейсбук, чеки з супермаркетів читаю.
Па.
А зараз трошки останніх новин про фестиваль

Родатицька сільська рада прийняла рішення про заборону проведення фестивалю на території села. Після консультації з юристами, організатори фестивалю заявляють про те, що фестиваль відбудеться за будь-яких умов, оскільки проводитиметься на приватній території та поза межами населеного пункту. Окрім того, організатори фестивалю не виключають того, що дане рішення сільської ради спрямоване на відстоювання певних бізнес-інтересів. Як мінімум, безглуздо забороняти проведення фестивалю, який здатен допомогти зібрати необхідні кошти для тих, хто захищає нашу землю від зазіхань загарбника.

Організатори фестивалю наголошують, що притримувались і будуть притримуватись концепції «Все, що робиться для розвитку культури, працює проти війни».

--------------------------
Lumen ( кацапський звісно) в останній момент від виступу на фестивалі мотивуючи це:
"Мы до последнего момента собирались принять участие в фестивале "Захид", который ежегодно проводится во Львовской области, несмотря на непростые взаимоотношения между Россией и Украиной, так как мероприятие изначально преподносилось, как оторванное от политики. Но на днях организаторы сделали попытку (http://vk.com/wall-10058641_134562) выйти из этого русла (http://vz.ru/news/2014/7/23/696908.html)
Не смотря на то, что в последствии оргкомитет решил не проводить акций, направленных на поддержку войны, мы не можем быть уверены, что ситуация не изменится вновь. По этой причине мы не примем участие в фестивале "Захид". Приносим извинения всем нашим слушателям в Украине"

Що з них взяти?))Мордор.


Проте не всі орки
.


noizemc
2 д. назад
Собрал рюкзак в Украину) До зустрiчi на Заходi! #uaruaerotour #мирдружбапамятьотебе

І рюкзачок в тему, щоб відразу було видно, що не москаль. Дивитися тут.
http://instagram.com/p/rVRgp4s-Hr/?modal=true
Оригінал публікації ось туточки
Tags: дорога, львів, літо, музика, фести, я
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Про зброю

  Подай зброю мені, брате! Зачекай, люба, зачекай, мати, Хлопці-Едельвейси йдуть З ворога плату брати! Hyvää huomenta Чи сильна і…

 • Про відображення

  Дзеркало розбилося, Уламками дивилося, Довго ти тоді просила, Гірко голосила. Bari luys Як довго можна дивитися на воду? Оригінал…

 • Про поверхи

  Випалені кнопки, втиснуті до бруду В ліфті хтось залишив кашель і застуду Пол, фанерні стінки в нецензурних текстах, Де розчарування, мрії і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments