falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про мрію

Позваний Богом, минувши пороги, рік:
Видіте гори сія?
Яко на сіх горах биті імать город,
І благодать возсія!


Жила була людина. І була в людини мрія. Не заробити мільйон грошей, не літаки машини.
Мрія була нести людям історію.Знайомтеся - це Володимир Володимирович Янченко . Президент парку " Київська Русь"
Саме завдяки його зусиллям постає неподалік Обухова древній Київ V-XIII століть, столиця великої середньовічної держави – Київська Русь, – у розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець (Кремль) Києва або Град Володимира. Відтворюється його архітектурний образ у повному обсязі, в масштабі 1:1, з урахуванням знань сучасної науки. А також відтворюється атмосфера Київської Русі.


Наразі побудована лише невеличка частина цього грандіозного проекту. Якщо дивитися на карті то зараз в повному обсязі побудовано лише Передграддя. Роботи ще багато, це проект всього життя.
Айда на екскурсію древнім містом.

За п'ять поків, що я тут не був змінилося , чесно кажучи небагато. Виросла стіна на валу, створено музей. За валом ( вже в самому місті) побудовано кілька будівель.
Це справжній човен часів Київської Русі. Минулого року на ньому відправлялися шляхом " З Варяг у греки"... я писав , навіть про те.Такі от ворота. Зібрані без жодного цвяха.

На території багато місця під пікніки.Стоять мангальчики деінде.

Робочі требушери.

По кому звонить колокол?...Ввечері це все запалає... але в мене сяде акумулятор)

Недобудована стіна.

Автентичність навіть в деталях.Музей.

Окремо на території є реставрація татарського поселення. Юрти справжні, привезені з Такжикістану. Найваща важить 1200 гілограмів.Всі працівники парку вдягнуті за тодішньою модою. Ніяких поступок. Але іноді прикольно виглядають князь, чи вікінг з мобільним телефоном)

Окрема гордість парку - коні. Про них розкажу окремим постом. Але скажу поки що на них можна покататися верхи, в кареті, в бричці і взагалі)).Звичані забави з стародавнім антуражем. Чоловіки можуть потренуватися стріляти з луку, кидати ножі. списи, сокіри.Дітям тут взанал ірай. Багато різних забавок для них.


На ристалищі постійно якесь дійство. Виступи кінних, акробатів, пісні, флешмоби. аніматори слідкують, щоб нікому не було нудно.Чудове місце , щоб провести вихідний день цілою сім'єю. Ще б я возив сюди іноземні делегації. аби показати давню історію України - Київську Русь. а не якесь " Дрєвнє руськоє государство".

Дякую Парку " Київська Русь" в особі Ольги Молявчик за чудово проведений день
Tags: 650 d, Київ, вихідні, позитифф, фото, історія
Subscribe

 • Про осінь

  Осінь похмура йде Хмари дощі тумани Осінь у серце веде Смуток нежданий Холод суне німий В душу вповзає мла Підломали трохи наші…

 • Про монументи

  Нас народ не забуде. Нам пам’ятник буде. У Львові – І так само на всіх постаментах і тронах земних. "Неборак! Ірванець! І ще отой…

 • Про кар'єру

  Хей, брат, навіщо лишати на потім Пусті слова, завал на роботі? І кожен раз стиснуті груди Хто проти нас? Тут наші люди Так було, так є і так буде.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments