falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Інферно

День озаряет небеса,
Снова я хочу туда,
Где покой и тишина.
Моей клетки сталь крепка,
В ней останусь навсегда.
Как же эта жизнь скучна!

Не зовсім молодий, але самобутній , унікальний для України та , нажаль, маловідомий готичний гурт.
Inferno
Inferno_09
Перша репетиція групи Inferno відбулася 23 липня 1994 у складі: Nastya - вокал, Fritz - гітара, Alex Punker - бас, Dennis - ударні, і вже через три місяці - дебютний вихід на сцену 29/10/1994 в ДК Економічного факультету Київського університету . У концерті брали участь тодішні монстри українського андеграунду, групи Innercell, Mystery і Monkey's Work - це був початок сходження Inferno на музичний олімп underground'а.

Дебют виявився дуже вдалим, і вже наступний концерт відбувся менше через місяць у Вишгороді 26/11/1994 за участю Innercell і Mad Sanity.
Inferno_03
Своєму успіху здебільшого група зобов'язана їх перший вокалістці ; завдяки їй Inferno прорвалися до числа кращих з величезної маси груп , що з'явилися на початку 90 -х.

У період з 1994 по 1995 Inferno грають у стилі trash - metal з жіночим гроулінгом . 1995 виявився найскладнішим для Inferno . На початку року групу покидає спочатку барабанщик Денис , а потім , у зв'язку з виїздом на ПМЖ в США , вокалістка Анастасія Руденко. Ці події злегка дестабілізували групу на деякий час. У лютому місце за ударною установкою зайняв Andy Gone , раніше брав участь у проектах Irritator і Death Warrant .

І ось порожнє місце вокалістки доставило масу складнощів , які переслідували групу кілька років. Після численних прослуховувань це місце зайняла Marine Plague , і вже 12/03/1995 в ДК " ДВРЗ " (Київ) на суд публіки був представлений новий альбом " Ад Кличе " . 13/05/1995 відбувся гранд- концерт за участю Mystery , Whimsical Savage , Adem і Inferno .

Inferno_05
Свій перший сольний концерт Inferno зіграв 11 листопада 1995 року, а вже 23 грудня - вкотре вже концерт в ДК " ДВРЗ " , колиски київського рока , з групами Sarcoma і Mad Sanity . Скопійоване з Dark- World.ru . 12/02/1996 Inferno беруть участь у зйомках телепередачі " Це ми " , рубрика "Рок- п'ятниця " , що мали місце в не опалювальному концертному залі " Братислава" при температурі -7 ° C. 05/10/1996 Inferno з'являються на рок -фестивалі " Перлини Сезону " , що проходив у місті Чернігові.

У листопаді 1996 року в групу приходить клавішниця Аліна Казарян . Поява клавішних партій призвело до зміни стилістки групи з trash - metal на мелодійний death / black - metal " в кращих традиціях Cradle of Filth " за одним винятком : скрімінг та академічний вокал виходив з уст дівчини Marine Plague . 20/12/1996 на рок -фестивалі Power Perfect Inferno отримали приз глядацьких симпатій , а через тиждень у студії Slow Records була записана демо- платівка " Agnus Dei "

Inferno_04
На заголовну пісню був знятий кліп , який у 1997 році увійшов в кращу десятку на Національному хіт -параді "Територія А" , де протримався 111 днів . 25/01/1997 на черговому рок -фестивалі Power Perfect відбувся останній концерт з вокалісткою Marine Plague . 15/05/1997 року Inferno вже виступали з новою вокалісткою в рок -клубі " Барви" спільно з групою Winter Fishers . Почесне місце біля мікрофона займала Оксана Шкаровская ( ex - Sansara ) . У цей же час з'являється сингл "Плач Сивіли " .

Однак в 1998 році в групі знову відбувається глобальна зміна складу: Аліна Казарян - вокал , Анастасія - клавішні , Fritz - гітара , Alex Punker - бас , Andy Gone - ударні .

У такому складі під керівництвом звукорежисера Валерія Папченко був записаний альбом "Цариця Темряви " . Але в тур з новою програмою Inferno вже їхали з новою клавішницею Діаною Ларіонової . У цьому складі Inferno працювали до 2000 року , залишивши за плечима багато концертів , міст , фестивалів ; був створений новий альбом " Темні води Мертвої Ріки" .

Однак альбому не судилося бути випущеним у світ . У лютому 2000 року Inferno знову лихоманить: приходить нова вокалістка Анна Ашуба ( Anneke ) , повністю змінюючи стилістику і звучання Inferno .

Inferno_06

Альбом 2000 року " Освинцовано " деякі музичні критики охрестили як gothic - rock . У 2000 році Inferno багато гастролювали і стали дипломантами рок -фестивалю " Rock Vizok " в м. Черкаси , потім у серпні 2000 року відвідали фестиваль "Наш Рок " в місті Кривий Ріг за участю гуртів ВВ , Аероплан , Гранд Фло та ін Незабаром Анна Ашуба залишає групу .

Після виснажливих проб і прослуховувань Inferno приймає в свої ряди нову вокалістку Яну Ярему , і вже в квітні 2002 року виходить в світ новий диск Inferno під назвою "Не ангели" , що включає в себе альбом 2001 року " Чи не ангели" , сингл 2002 року " Залишся зі мною " , а також декілька бонусів.

Весь 2002 Inferno активно виступає , бере участь на фестивалі "Монстри Рока " разом з легендою російського року Майстер і українськими монстрами Te Deum та Conquest .

У 2003 році на рахунку у Inferno вже понад сто концертів , 4 міні- і 2 повноцінних альбоми . У жовтні Inferno виступає на одній сцені з відомою австрійською групою Pungent Stench .

Рік 2004 -й також дуже продуктивний для групи . У квітні 2004 року Inferno виступає з польськими Vader . Виходить у світ "Енциклопедія українського року " , де група Inferno займає почесне місце у розділі Легенди . Далі слід маса концертів , у тому числі в жовтні 2004 року - з групою МАЙСТЕР в м. Чернігів.

У липні 2004 року Inferno відзначає своє десятиріччя. На закритій вечірці , яка пройшла в нічному клубі " Прайм" , зібралася вся еліта українського року , а також музиканти з Білорусі та Росії. Група впевнено зайняла нішу в українському рок. В даний час музичний стиль gothic - metal найбільш сильно впливає на мелодику групи , імідж і світогляд музикантів.
Inferno_07
У грудні 2004 року Inferno приступає до роботи над записом свого нового альбому " Воскресни " з незмінним звукорежисером Валерієм Папченко , і завдяки неймовірним зусиллям Andy Gone і Валерія Папченко , альбом побачив світ 10 жовтня 2005, випущений лейблом CORE Zone . Вибір лейбла був виправданий і залишилися задоволені всі!

Незабаром був знятий кліп Inferno на пісню " Падаючи з неба" ( режисери А.Шмелев і Ліс ) , який був презентований в клубі " Майдан" Українським Готичним Порталом ( www.gothic.com.ua ) . Незважаючи на малобюджетность , відео вийшло дуже якісним і тематичним.

У лютому 2006 -го року групі був подарований номер телефону від поціновувачів її творчості зі словами " тільки Інферно наважиться ходити з таким Новерії ", і , напевно, це так , бо номер мобільного пакета такий: 13-666-66 ... номер відразу стає офіційним мобільним номером групи , зателефонувавши за яким ви завжди зможете поспілкуватися з музикантами.

У вересні 2006 -го року Інферно знову бере участь у міжнародному фестивалі " Діти Ночі " проходить щорічно в Києві під егідою Українського Готичного Порталу . У фестивалі також беруть участь Vis Essentialis ( Білорусь ) , Error Genesis ( Україна ) , Audi Sile ( Україна ) , The Guests ( Росія ) , Charlotte's Shadow ( Іспанія ) , Severe Illusion ( Швеція ) , Prophetic Dream ( Білорусь ) , Phantasmagoria ( Японія ) , Blood Jewel ( США ) , Кому вниз ( Україна ) .

На цьому фестивалі дебютував новий учасник групи Raziel , на плечі якого поклали відповідальність за " паузи " між піснями , точніше їх заповнення і також звукові ефекти. Тим самим Інферно знову стала першими " новаторами " на Україні . Відтепер пісні Інферно звучать на концерті безперервно , створюючи незабутню атмосферу.

Inferno_01

3-го грудня 2006-го року групу покидає вокалістка Яна. Інтернет в прямому сенсі цього слова вибухнув. Багато хто не могли уявити собі групу без Яни , що займала пост фронтвумен довгі п'ять років ... багато було чуток ... розмов ... "доброзичливці" віщували , вереском про "смерть" групи і т.д. і т.п.

За 13 днів (це число стало для Інферно символічним ) група знаходить і готує нову вокалістку на ім'я Софі . Коли все було готове , всі з нетерпінням чекали дня концерту. З першими ж нотами вокальної партії фанати зітхнули полегшено , новий голос групи був гідний їхньої уваги і любові.

2007-ий рік ознаменував себе великою кількістю подій як приємних , так і не дуже . Рік почався сильної обоймою концертів , таких як з метрами готик -сцени Umbra Et Emago ( Німеччина ) , а також російськими та українськими групами. На одному з концертів група грала без Alexa Punkera , у зв'язку із станом здоров'я йому тимчасово довелося відкласти в сторону бас- гітару , в цей час його заміняв Денис Лагода .

Так само , за ударними замість Andy Gone можна було побачити Олександра Кіпріянова ( Dreams Of Victory ) . У вересні в групу повертається Alex Punker . 2007-ий рік з'явився для групи мабуть самим переломним і важким ... він перевіряв на " міцність " групу як міг. У підсумку група вистояла і продовжує радувати своїх шанувальників концертами і новими піснями.

У грудні 2007 -го року на вакантне місце барабанщика був запрошений Max WARfolomeev ( ex - Monolit ) . Також у грудні 2007 -го року група розлучається з Sophie . На концерті , що проходив у січні 2008 -го року співала Diana , яка тимчасово залишила клавіші.

У лютому 2008 -го року після довгих поневірянь в групу повертається легендарна вокалістка Яна ( чий голос ви можете чути на альбомах "Не Ангели" і " Воскресни "
Inferno_08

У квітні 2011 року , Гра гурт INFERNO в студії Blacklight recording
studio закінчили накопичення альбому. Зараз йде зведення у Єгора
Сюткина (Челябінськ , Росія ) Назви альбому - NATO MORTO
( мертвонароджений ) з простої причини , на альбомі пісні які група
вже ніколи не зіграє на сцені в тому незвичайному саунде в якому вони
звучать на альбомі. ПРОДАКШИН Альбому групи INFERNO ( від запису до
видання ) і саунд дизайном клавішних , займатиметься Антон Бєлов ,
відомий за проектом KAUAN ( Suomi) , та спільному з Alina " Witch_A . "
Roberts дітищу HELENGARD ( Russia- Ukraine)

У червні 22 числа 2011 року, після довгих змін - розподілів ,
група INFERNO спіткали неймовірні зміни , Як Фенікс згорівши до
тла , INFERNO повстали з попелу і 24-12-2011 постала перед публікою в
абсолютно новому складі ( з першого складу залишився тільки засновник
Fritz ) з оновленим саундом і фронтвумен !
Inferno_10
Склад:

Фріц Вільгельм фон Крюгер - гітара (1994-)
Алекс "Панкер" Коннов - бас-гітара (1994-)
Діана Ларіонова - клавішні (1998), також вокал на концерті в 2008
Софі - вокал (2006-2007, 2008-)
Макс Варфоломєєв - ударні (2007-) (S.I.L.U.R., Fragile Art, Grimfaith)


Inferno_02

В березні 2014 року, у зв'язку з відомими подіями гурт вперше заспівав пісню українською мовою.
Tags: 650 d, Україна, концерти, музика, фото, цікаве
Subscribe

 • Про страх

  Я маю фобію смерті, але не знаю, чи хочу Я існувати, коли тут навкруги біль Мені набридло знов і знов розуміти все це Мені набрид страх, набрид…

 • Про цікаве

  Вмикаю телевізор, кава на столі Дивлюсь на дзеркало, що можна там знайти? Шукати маю, бо забув як виглядаю Така сьогодні в мене є цікава гра…

 • Про сценарії

  Вона вдягла пальто Без театральних сцен. Нічне німе кіно Закінчилось... Tere hommikust Який фільм ви дивилися найбільше разів? Оригінал…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments