falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про освіту

У мене є сусіди, сусіди не прості,
У них є дві квартири на третім поверсі.
В одній квартирі зараз вони собі живуть,
А в другу не заходять, для доньки бережуть.
Коли мала закінчить медичний універ -
У неї має бути багатий кавалєр.
А я в однокімнатній на першому живу,
Я хочу ту квартиру, я хочу ту малу!..

Скорому купанню у фонтанах присвячується. Цікаві факти про освіту
PRO_2336


1 . Багато хто думає, що такі вищі навчальні заклади як Кембридж чи Сорбонна найстаріші у світі, але це не так. Титул самого стародавнього несе Мусульманський університет Карауїн, заснований в 859 році н.е. в марокканському місті Фес .
2 . Як Ви думаєте, де і в якій школі можуть навчатися найбільша кількість учнів? Напевно, це логічно - Індія , в набір 2003 року в школу Монтессорі в Лукану були зараховані 27911 дітей.

3 . Почесне звання доктора наук отримати не просто, особливо в 90 років, як це зробила Елізабет Ейчелбаум ( США ) . Через що і отримала титул найстарішого доктора наук.

Елізабет Ейчелбаум

4 . Були випадки, коли до вищого навчального закладу вступали у віці після 80 років, але щоб вчитися 52 роки і закінчити університет в 72, треба вміти. Роберт Кроно з Англії вступив у Прінстонський університет вивчати біологію , він і не думав, що стане найстаршим випускником того ж університету.

5 . Куди ж без зустрічі випускників і без рекордів. Найбільша з них зафіксована в Німеччині на 100 - річному ювілеї школи з 2521 випускником .

6 . 70 років не бачили і не організовували зустріч випускників колишні учні дитячого садка і школи міс Бланш Міллер у Західній Вірджинії ( США ) . Правда змогли прийти не всі , майже половина з них до моменту зустрічі померли.

7 . Рік за роком на протязі 74 років зустрічалися випускники вищої школи графства Черокі 1929 Останній раз з 30 чоловік залишилися в живих, прийшли 9 .

8 . І знову Англія і найдорожче навчання . Місячний курс у Міжнародній школі юних леді та джентльменів Айвлоа Спенсера оцінені в 77 500 фунтів стерлінгів і більше. Слухачів курсу селять в кращі готелі, відвідують культурну програму з опери, балету ... плюс уроки етикету .

9 . Найдовший урок тривав з 15 по 17 квітня 2003 року в державній вищій школі Лейдлі ( Квінсленд, Австралія ) . Професор Марі Барроуз читав лекцію з біології класу з 26 учнів 54 години поспіль .

10 . І останнє в цій статті про найбільший гонорар за 2- х денний курс лекцій, який отримав доктор Роланд Дант в Чикаго, становить 3080000 $ .
Tags: навчання, тяпниця, цікаве
Subscribe

 • Про дороги

  І більше... Але врешті, а втім Якби в мене був дім Я б лишила його на людей, на котів Я б пошила усіх, я не люблю кутів! Shuprobhat Куди ви…

 • Про етапи

  Ах життя моє — кругле як м'яч, Ти з яких зірвалось шківів. Души мене. Кров'ю моєю пияч. — Так ніхто тебе не любив. สวัสดี ครับ Який…

 • Про стіни

  Малюнки на стінах Слова на бетоні Про те що постійно Про те що вагомо Tere hommikust Який напис, бачений вами на стіні вам запам'ятався…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment