falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про рудих. Цікаве

Живу, як живеться, і поки серце б’ється,
Таким залишуся – мені так здається.
Зате у мене га... Зате у мене га...
Зате у мене гарна борода... да!
Борода руда, борода руда!
Давно нічого такого не постив. Трохи цікавого.. трохи позитиву
malunok_rudovolosoii_divchiny_napysanyiy_ruchkou

Приблизно 1-2% людей або близько 20 осіб на тисячу мають руде волосся.

Древні греки були впевнені, що рудоволосі люди після смерті перетворюються на вампірів.

Іноді темне волосся можуть перетворитися на руде або світле через великого дефіциту білка при голодуванні.

У Середні століття вважалося, що руді діти народжуються в результаті «нечистого сексу» під час менструації.

Руде волосся сивіє не так, як інші типи волосся - вони спочатку стають світлими і тільки потім поступово сивіє.

Згідно з дослідженнями д-ра Вернера Хабермел, сексолога з Гамбурга, жінки з рудим волоссям частіше всіх займаються сексом. Він також висунув постулат, що жінки, які прагнуть пофарбувати волосся в рудий колір, багатьом не задоволені і шукають чогось кращого.

Натуральні руде волосся містять рекордну кількість пігментів, тому їх найважче перефарбувати.

За часів полювання на відьом в 16 і 17 століттях в Європі багато жінок були спалені на вогнищах тільки за те, що вони були рудоволосими.

Кажуть, що Ліліт, перша дружина Адама була рудою жінкою. Вона мала непокірний норов і тому була вигнана з райського саду.

У рудоволосих жінок частіше і швидше утворюються синці на тілі, ніж у блондинок і у брюнеток.

У рудоволосих людей в 2 рази частіше буває хвороба Паркінсона.

Так як руде волосся найтовщі, то якщо перерахувати всі волосинки на голові, здається, що в середньому у рудих людей їх буде близько 90 тисяч. У блондинів волосся набагато більше - в середньому їх близько 140 тисяч.

Кажуть, що Гітлер забороняв рудим одружуватися і виходити заміж, щоб запобігти народженню «потомства з відхиленнями».

Згідно з легендою, першим рудим був принц Ідон, який при відкритті Атлантиди був висвітлений незвичайним червоним світанком, і це залишилося у нього у вигляді веснянок і рудого волосся, для того щоб майбутні покоління могли дізнатися про перший заході сонця на легендарному острові.

Руде волосся - це рецесивна ознака, значить, дитина повинна успадкувати по одному гену рудого волосся від кожного з батьків. Рецесивні гени часто зустрічаються парами, і руді частіше, ніж інші люди можуть бути лівшами.

Дослідники стверджують, що рудоволосі впливали на історію непропорційно їх кількості. Великими рудими були імператор Нерон, цар Давид, троянська принцеса Олена, Афродіта, наполеон Бонапарт, Марк Твен, Вінсент ван Гог, Галілео Галілей, Уїнстон Черчилль і багато інших.

Художник 16 століття Тіціан (Tiziano Vecelli) зобразив на своїх полотнах стільки рудих людей, що навіть його ім'я стало прозивним для одного з відтінків рудого кольору.

У стародавньому Римі рудоволосі раби цінувалися більше.

Сатана часто зображувався рудоволосим, ​​швидше за все, тому що рудий колір ототожнювався з сексуальним бажанням і моральною деградацією.

У 1995 році професор Джонатан Різ відкрив, що мутація гена MC1R в хромосомі 16 відповідальна за руде волосся (це ген відомий як «ginger gene»). Перша генна мутація призвела до появи рудих людей можливо відбулася в проміжку між 20 і 40 тисячами років тому.

У Єгипті рудих ховали живими як жертв богу Осірісу.

Існує припущення, що через 100 років рудоволосих людей не стане. Тим не менш, стаття з National Geographic стверджує, що хоча кількість рудих може піти на спад, швидше за все, ген рудого волосся залишиться.

Найбільшу пропорцію рудоволосих людей має Шотландія - їх тут 13%. Друге місце з 10% займає Ірландія. Незважаючи на це, найбільша кількість рудих людей живе в США. Тут їх щось близько 6-12 мільйонів, що становить 2-6% від усього населення.

У картині Мікеланжело спокуси та в соборі Святого Павла Єва була зображена з каштановими і світлим волоссям, відповідно. Але на обох подальших авторських інтерпретаціях Єва була зображена рудоволосої.

Ruadh gu brath перекладається з гельського мови (мови шотландських кельтів) як «хай завжди будуть Руді».

«Джінджерфобія» - це оязнь рудих людей. «Джінджерізм» - це залякування рудих і педвзятое до них ставлення.

Деякі звичайні для Британських островів прізвища відображають частотність народження тут рудих людей, включаючи Фленері (Flanary - руді брови), Рейд (Reid - рудоволосий) і Флінн (Flynn).
Tags: картинка, люди, цікаве
Subscribe

 • Про колеса

  Е-гей, перехожий, будь обережний, Не покидай тротуар, Відступіться, побережіться, Їде незвичайний екземпляр. Goede morgen Як часто ви…

 • Про стереотипи

  Не така, як інші вона, І лягає спати сьогодні одна, Але шось таке в її очах. L-għodwa t-tajba Які прояви зворотного сексизму ( щодо чоловіків)…

 • Про веселощі

  Так, нас давно вже немає Але це не марення, ти потрапив на той світ І це не сон і не атракціон Всі ми тут - залишки минулих часів God morgon…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments