falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про вечір вівторка

Вставай!
Пий чай з молоком,
Молися на теплий душ!
Без тебе сьогодні сплять
Мілійони нових сердець!
Давай, не можна стояти –
Навколо прямий ефір-р-р!!!
Тобі так мало залишилось
Часу сказати всім,
В очі сказати їм, в очі сказати їм!
Коротко про головне. Бо вирубає вже.
Станом на 22:00 на Майдані людей було десь тисяча півтори. Тисяч 5-8 На Європейській.
На майдані особливо нічого не змінилося. З'явилися патрубки під каток і дуже багато наклейок на парканах міліціянтів. Є польські і білоруські прапори. Працює пункт обігріву і допомоги з житлом для немісцевих.
Приблизно в 22:30 Яценюк зачитав лист від Тимошенко,в якій та просила відмовитися від партійної символіки і об'єднати київські євромайдани. По площі вільно гуляє Порошенко без охорони, розмовляє з людми. Цукерок наколотих не роздавав.
За пів години то все організувалася і колона мітингувальників з Європейської рушида на Майдан. Прапори тільки Найіональні і Євросоюзу . ( Правда, там затесався один кельтськи хрест. Цікаво чий).
Рух на хрещатику. і частині інституської тимчасово перекрили самі ж мітингувальники. Видно для ДАІ то все стало сюрпоизом.
Помітив що в опозиції сформовані "бойові загони" з молодих людей, частина з яких ховала обличчя під масками. Правда всі з партійною символікою - не титушки.
Гостей Майдан зустрів схвально. Студнти перемогли політиків.
Тільки колона досягла стели підсвітка на Майдані вимкнулася. Біля філармонії назбиралося коти три міоліціянті. Підсилалася ( в два рази) охорона катка і ЙОЛКИ.
Але боятися . думаю, немає сенсу. То Внутрішні війська. з мілким вкрапленням спецпідрозділу "Барс".. ці не штурмуватимуть. Люди їх і не бояться дуже. Фоткаються, на фоні колон))
Все. Завтра якщо зможу опишу все більш детально. Далі фотохроніка всього чо я понаписував.Tags: 650 d, вбити гада, ніч, фото
Subscribe

 • Про відображення

  Дзеркало розбилося, Уламками дивилося, Довго ти тоді просила, Гірко голосила. Bari luys Як довго можна дивитися на воду? Оригінал…

 • Про колеса

  Їде крізь роки трамвай І мигає табло – Все наче як і було. Попри гігантський базар І Французький бульвар – Що йому той календар! Good…

 • Про показуху

  Some dudes know all the right things to say. When it comes down to it its just a game. Instead of talking let me demonstrate. Yeah. Get down to…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments