falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про вечір вівторка

Вставай!
Пий чай з молоком,
Молися на теплий душ!
Без тебе сьогодні сплять
Мілійони нових сердець!
Давай, не можна стояти –
Навколо прямий ефір-р-р!!!
Тобі так мало залишилось
Часу сказати всім,
В очі сказати їм, в очі сказати їм!
Коротко про головне. Бо вирубає вже.
Станом на 22:00 на Майдані людей було десь тисяча півтори. Тисяч 5-8 На Європейській.
На майдані особливо нічого не змінилося. З'явилися патрубки під каток і дуже багато наклейок на парканах міліціянтів. Є польські і білоруські прапори. Працює пункт обігріву і допомоги з житлом для немісцевих.
Приблизно в 22:30 Яценюк зачитав лист від Тимошенко,в якій та просила відмовитися від партійної символіки і об'єднати київські євромайдани. По площі вільно гуляє Порошенко без охорони, розмовляє з людми. Цукерок наколотих не роздавав.
За пів години то все організувалася і колона мітингувальників з Європейської рушида на Майдан. Прапори тільки Найіональні і Євросоюзу . ( Правда, там затесався один кельтськи хрест. Цікаво чий).
Рух на хрещатику. і частині інституської тимчасово перекрили самі ж мітингувальники. Видно для ДАІ то все стало сюрпоизом.
Помітив що в опозиції сформовані "бойові загони" з молодих людей, частина з яких ховала обличчя під масками. Правда всі з партійною символікою - не титушки.
Гостей Майдан зустрів схвально. Студнти перемогли політиків.
Тільки колона досягла стели підсвітка на Майдані вимкнулася. Біля філармонії назбиралося коти три міоліціянті. Підсилалася ( в два рази) охорона катка і ЙОЛКИ.
Але боятися . думаю, немає сенсу. То Внутрішні війська. з мілким вкрапленням спецпідрозділу "Барс".. ці не штурмуватимуть. Люди їх і не бояться дуже. Фоткаються, на фоні колон))
Все. Завтра якщо зможу опишу все більш детально. Далі фотохроніка всього чо я понаписував.Tags: 650 d, вбити гада, ніч, фото
Subscribe

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments