falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про вулицю

Ты ни при чём?
Равнодушие убивает не хуже пули,
Ты ни при чём?
Мир погибает, ну и хуле?

Ця революція почалася для мене як і Майдан 2004. Початок її я проспав. Тоді правда я не спав пару діб і ледь додому добрався. Прийшла СМС від друзів, де питали чи йду я в центр. Я чесно очепятався і відписався " Я відсиРаюся , буду завтра". Це повідомлення всі згадують і досі. Але є відмінність все таки, буду я на Майдані не завтра, а сьогодні. Сподіваюся побачити вас там.
А ще статейку надибав хорошу.
bander_day1_103
1 . Прорив міліцейських кордонів . Шеренги демонстрантів , зчепившись ліктями , на повному ходу клином врізаються в них , вкладаючи всю силу в вістрі клина . Беркутівці , що тримають в руках щити і кийки , між собою не пов'язані , і тому вибити кілька ланок міліцейської ланцюга при правильній організації ударних груп не складає особливих труднощів .
2 . За інструкцією міліціонери повинні бити гумовою палицею тільки по руках і ногах , реально б'ють куди попало , в тому числі і по голові. Тому необхідно принаймні ударну частину демонстрантів одягати в мотоциклетні та будівельні каски. На руки і ноги можна одягати хокейні щитки.

3 . Виходити на демонстрації бойовикам слід в тренувальних костюмах і масках , щоб по знятим відеоматеріалом органи не могли визначити , хто де був і що робив.

4 . Озброєння демонстрантів має складатися з легких гумових і залізних палиць для ближнього бою і пляшок із запальною сумішшю для далекого , можуть бути використані також велосипедні ланцюги і нунчаки , якщо є люди , добре ними володіють . Корисно так само мати шило для проколювання шин міліцейських автомобілів. Важкі залізні арматуріни не ефективні , бо через кілька хвилин старанної роботи сильно втомлюються руки. Бити слід по руках і ногах міліціонера , відбиваючи йому м'язи і позбавляючи таким чином можливості чинити опір. Голова і корпус ОМОНівці при сучасній екіпіровці надійно захищені і удари по них мало ефективні.

5 . Закидання міліції камінням і шарикопідшипниками безглуздо , так як від них добре захищає шолом і шитий. Для цього краще всього використовувати пляшки з " коктейлем Молотова" (бензин навпіл з соляркою + мильна стружка + металеві тирса) . Цією ж запальною сумішшю добре підпалювати міліцейські машини.

6 . Не має сенсу добивати поваленого міліціонера і брати на себе зайву статтю. Потрібно тільки відібрати у нього зброю і спецзасоби.

7 . Бич всіх боїв з поліцією - гази . Необхідно передбачити можливість газової атаки і виділити спеціальних бійців для підбирання газових зарядів і кидання їх назад в міліцейські ланцюга. Бійці повинні мати протигази або респіратори і окуляри для басейну. Можна також використовувати проти ОМОНу ручні газові балончики .

8 . Дуже непогано проривати міліцейські ланцюга за допомогою знятого з гальма , розігнаного вручну вантажівки або автобуса , щоб під його прикриттям увірватися в пролом, що утворився .

9 . Автомобільні шини , можна облити бензином і підпалити , а потім пустити на міліцейський ланцюг .

10 . Доцільно формувати спеціальні групи по боротьбі з кінною міліцією. Їх члени повинні бути озброєні пожежними баграми для стаскування міліціонерів з сідел . Можна так само використовувати ганчірки , змочені скипидаром , які слід підкладати коням під хвіст , щоб вони сказилися .

11 . Необхідно стежити за тим , що робить найстарший міліцейський чин в групі і по можливості підслуховувати його команди. Для цього необхідно звести переговори між демонстрантами до мінімуму. Це корисно також , щоб не видати міліції наміри демонстрантів.

12 . Міліція завжди ефективна тільки в групі , по одиночці вони безпорадні. Тому намагайтеся розсіювати міліцейські групи і не давати їм концентруватися знову
Tags: Київ, Україна, протест, історія
Subscribe

 • Про Wow ефект

  Не стидайся – то твоя земля Не стидайся – то Україна Добре там є де нас нема Стань для батька нормальним сином Біжіть! Біжіть, бо…

 • Про день

  І бачить - ти ходиш поруч тими ж дворами, Через перехід праворуч, потім біля брами. Можливо ти зупинишся, поглянеш - третій поверх зліва. Така…

 • Про вітрила

  Хутко-хутко в мене виростуть крила І покину я позичені вітрила Ах як це гарно і як чудово Я почуваю як росте сила як міцніє сила Мене усього…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments

 • Про Wow ефект

  Не стидайся – то твоя земля Не стидайся – то Україна Добре там є де нас нема Стань для батька нормальним сином Біжіть! Біжіть, бо…

 • Про день

  І бачить - ти ходиш поруч тими ж дворами, Через перехід праворуч, потім біля брами. Можливо ти зупинишся, поглянеш - третій поверх зліва. Така…

 • Про вітрила

  Хутко-хутко в мене виростуть крила І покину я позичені вітрила Ах як це гарно і як чудово Я почуваю як росте сила як міцніє сила Мене усього…