falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про людей

Щира, світла, промениста,
Хай усіх єднає пісня,
Хай лунає людям на добро.

Вибачте за перепост, але я мало не розплакався коли читав ту новину.
В кометарі наполегливо запрошуються совкодрочери, антипіндосери, декламатори про загниваючий захід і гейропу.
Поросказуйте скільки державних коштів на то витрачено?
Де ви сучари? Сходили на шаровий концерт Кустуріци і С.К.А.Й.?

1192228
Тисячі жителів Сан-Франциско втілили в життя мрії хворого на лейкемію п'ятирічного хлопчика - на один день дитина перетворилася на свого улюбленого супергероя - Бетмена, який врятував місто від лиходіїв.

Сигнал тривоги зазвучав рано вранці. Комісар поліції повідомив: "Місту потрібен герой". На кілька годин Сан-Франциско перетворилося в Готем-сіті - вигадане місто з коміксів про людину-кажана.

П'ятирічний Майлз бореться з важкою хворобою - лейкемією. За словами батьків дитини, більше всього на світі він хотів стати помічником справжнього супергероя. За виконання бажань взявся благодійний фонд разом з мерією, організувавши наймасштабнішу театральну трансформацію в історії Сан-Франциско.

У програмі - поїздка на справжньому автомобілі Бетмена, порятунок дівчини, яка застрягла на канатній дорозі і, звичайно ж, протистояння з підступними лиходіями кримінального Готема: Пінгвіном, що сховав на даху вкрадений символ міської бейсбольної команди і хитрим провокатором Рідлером, якого Бетмен-молодший особисто відправив за ґрати.

На завершення масової вистави ім'я нового рятівника з'явилося і в заголовках газет, і на вулицях, і навіть в небі над Сан-Франциско.
З Корриспондента новина
Tags: люди, репост, супер
Subscribe

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Про місто-музей

  Не забувай - іди в музей, Біжи скоріш в цей Колізей, Де оживають всі віки: Адам і Єва й козаки, І людства тут історія, Сакральна територія. Чому…

 • Про карантинний світ

  По світу по світу нас порозкидало, Нас тепер чимало по цілому світу І все на світі треба пережити, І наперед не треба ворожити!.. Зазвичай я не…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments