falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про музику

Добрыми мы останемся, наверное, знакомыми.
Лишь вспоминать о тебе я буду вечерами…
Чувства все потемнели и растаяли, как первый снег.
Два пути - уходить или остаться, проще все забыть,
вычеркнуть и потеряться.

Bahroma

bahroma_06

Bahroma - рок-гурт з України, заснований на початку 2009 року.

Назва - це синтез прізвища та імені автора слів і музики - Романа Бахарєва. До цього проекту Роман грав у гуртах "Криков НЕТ" і "7th Day". Останній за 2 роки свого існування встиг з'явитися не тільки на рок-сцені України, але й Росії. Гурт "7th Day" чекали на Нашествии - 2007, в тому ж році гурт планував видати свій дебютний альбом. У Росії гурту пророкували повторення яскравої долі Океану Ельзи, але гурт "7th Day" розпався в цьому ж році.

bahroma_01

Музика і тексти специфічні, я не фонад. Але дівчатка пісяють на концертах).
bahroma_02
Полгода Роман не играл и не выступал. Все песни, которые писал Рома Бахарев, отправлялись в стол, ждать лучших времен. Но все заканчивается. Закончился и организационный кризис в творческой жизни Романа Бахарева. И началась новая история – история bahroma. Старые и уже известные песни: Получили новое звучание и новый смысл. Теперь bahroma будет продолжать дело «светлой музыки». Сейчас группа набрала материала на два альбома, небольшой список концертов и желание творить, создавать и работать.
bahroma_03
У 2009 році група Bahroma дебютувала з синглом « Надовго » , який був записаний на легендарній київській студії « 211» , саунд- продюсером треку виступив клавішник гурту Океан Ельзи , аранжувальник Мілош Єліч.

У 2011 році Bahroma стала фіналісткою українського відбіркового туру Євробачення , де виявилася першою групою за 15 років , яка виступила з живою музикою.
Восени 2011 року Bahroma пройшла у фінал Першого альтернативного конкурсу рок -музики КРОК- Рок за підтримки радіостанції Срібний дощ і телеканалу СТС.
Bahroma виступала на масштабних фестивалях і Open air - фестивалях , грала на одній сцені з такими групами і артистами , як Good Charlotte , Brainstorm , Океан Ельзи , Бумбокс , Noize MC , Сергій Бабкін , Ляпіс Трубецькой , Торба- на -Кручі та іншими.
Навесні 2012 року на радіостанціях стартував новий сингл групи - NeDavi .

Зараз група працює над записом дебютного альбому
bahroma_04
Склад гурту

Роман Бахарєв - вокал, гітара, тексти
Анна Носачова - клавіші
Дмитро Крузов - гітара
Олександр Павленко - бас-гітара
Володимир Павленко - ударні

bahroma_05
Tags: 650 d, концерти, музика, фото
Subscribe

 • Про поверхи

  Випалені кнопки, втиснуті до бруду В ліфті хтось залишив кашель і застуду Пол, фанерні стінки в нецензурних текстах, Де розчарування, мрії і…

 • Про колеса

  Їде крізь роки трамвай І мигає табло – Все наче як і було. Попри гігантський базар І Французький бульвар – Що йому той календар! Good…

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments