falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про рекламу. Цікаве

Скажи, чому лишень з тобою рай?
Як можеш поясни мені, кохана.
У відповідь ти кинеш: "Зачекай",
Ввімкнеш TV, а там - реклама!
tabli4ki_pvc3_oktoberfest
Знаєте, з якою проблемою зіткнулися у 70-х роках комунальні служби Америки? У певний час вечорами у великих містах різко збільшувалося навантаження на каналізацію. Мережі просто не витримували і лопали. Почали з'ясовувати, і виявилося, що все це через телерекламу: як тільки по телевізору починалася реклама, усі бігли в туалет, щоб встигнути до продовження фільму. Тож сьогодні − дещо з історії реклами.:

10 місце: Розпочалося усе, мабуть, із давньогрецького напису, розкопаного археологами у 1986 році. На табличці, якій понад 2,5 тисячі років, зазначалося: «Я, Ріно з острова Кос, із волі богів тлумачу сни». Загалом, непогано. Та є один нюанс: не всі у Стародавній Греції вміли читати.:)

9 місце: Через те, що більша частина населення не вміла читати, зазвичай рекламу вигукували, і саме слово «реклама» з латини означає вигук. Та ось яка неприємність сталася в Росії з одним із послів Іспанії. Він дуже стомився від того, що кожного ранку під його вікнами хтось кричав по-іспанськи: «ХоррІбле ассесІінас!», тобто «Жахливе вбивство!». Посол поскаржився Петру і був вельми збентежений, коли дізнався, що це торговець кричав «Риба лососина!».

8 місце: А ось що трапилося з рекламою американського знеболювального засобу в Саудівській Аравії. Реклама була наступною. Три плакати зліва направо: на першому − дама зі скривленим обличчям, на другому − дама, яка п'є ліки, і на третьому − дама щаслива і задоволена. От тільки проблема в тім, що у Саудівській Аравії читають справа наліво.

7 місце: Книга Мопассана, що ніяк не продавалася під назвою «Пишка», була розкуплена моментально, коли видавці перейменували її у «Любов та інші історії». А коли ця ж книга отримала назву «Як сталося заклання однієї французької повії», тиражі збільшилися у 10 тисяч разів.

6 місце: Чудернацький напис на дверях одного із французьких магазинів квітів: «Квіти у нас такі дешеві, що їх можуть купувати навіть чоловіки!».

5 місце: А господар пральні у США пішов ще далі і написав: «Ви отримаєте чудово випрану білизну та найсвіжіші плітки про сусідів». Кажуть, ця пральня процвітає уже більше 40 років.

4 місце: А знаєте, чому автомобілі «Жигулі» почали називати «Ладами»? Тому що їх почали продавати у Франції, а слово жигало французькою мовою означає не надто привабливого персонажа.

3 місце: Те ж саме - із «Запорожцями» у Фінляндії: там ця назва звучить майже як слова «свинячий хвостик», так що у Фінляндії «Запорожці» продають під ім'ям «Ялта».

2 місце: Геніальне рішення господаря невеличкого магазинчика, що торгує дієтичними продуктами. На його вітрині розміщені манекени у запаморочливо вузеньких светрах та брюках, а над ними напис: «Ви зможете у все це влізти, якщо будете купувати їжу у нас».

1 місце: Кажуть, це було насправді. За хороші гроші, які пообіцяли його сім'ї, якийсь злочинець погодився крикнути з ешафоту перед самою стратою - що б ви думали? - «Пийте какао Ван-Гутена!».
Tags: 650 d, реклама, робоче, фото, цікаве
Subscribe

 • Про зміни

  Чорно-біле кіно... Почорніла від ран Та душа, що була, Наче білий екран. Jó reggelt Чи справедлива теза про життя,яке складається з чорно…

 • Про стіни

  Малюнки на стінах Слова на бетоні Про те що постійно Про те що вагомо Tere hommikust Який напис, бачений вами на стіні вам запам'ятався…

 • Про слова

  Навіщо нам слова, Навіщо нам слова – ми можем і без слів, Була би я німа, Була би я німа – ти теж би онімів, Ми вчили б мову риб... Bună…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments