falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Проо музику

Рваними ритмами, стрімкими потоками
Щось потужно гупає в грудях.
З чистими помислами, твердими кроками –
Хай світло небесне засяє в людях!
Давно не писав в цю рубрико, а дарма. Тож продовжую знайомити вас з молодими українськими гуртами.
І так я вважаю гурт ще молодим, хоча музиканти на сцені вже більше 15 років. Тож про пост про шалену енергетику.
Kozak System

kozzak09
От правду ж кажуть, немає пророку в своїй відчизні. Хоча гурту офіційно трохи більше року, він дуже знаний за кордоном. Він презентує справжню, якісну, неймовірну українську музику в Європі і Росії. А наші " меломани " роблять круглі очі почувши цю назву.

kozzak01
KOZAK SYSTEM – найсильніший енергетик, символ України у Європі, фантастична суміш українського, козацького драйву, густо замішаного на ритмах ska, reggae і панку, музиканти високого класу, бажані гості в Німеччині, Швейцарії, Польщі, Голландії, Австрії , Румунії, Швеції, Італії, Канаді, США, на найбільших фестивалях світу: «Lowlands», «Mundial», «Przystanek Woodstock», «Amsterdam RootsFest».
kozzak02
Навесні 2012-го, взявши нову назву, KOZAK SYSTEM всього за півроку дали понад 40 успішних концертів в Україні та за кордоном, виступили разом з «VooVoo» на грандіозному міжнародному фестивалі «Noc Kultury 2012» в Любліні – неформальному відкритті чемпіонату Європи з футболу, який відвідало 70 тисяч глядачів з Польщі та України.
kozzak03
Хто не в курсі гурт складається з бувших учасників проекту " Гайдамаки", який проіснував 15 років. Історія там вийшла не гарна((.
Ось що про то кажуть самі учасники гурту:
Непримиримі  моральні та професійні  розбіжності, що назрівали протягом останніх кількох років,  та спроби вокаліста О.Ярмоли одноосібного користування інтелектуальною та матеріальною власністю гурту, вилилися у серйозний конфлікт Гайдамаків з ним. На будь-які спроби мирних переговорів зі сторони співзасновників гурту,  ех-вокаліст реагує  привласненням доступів до усіх інтернет ресурсів гурту,  розповсюдженням серед партнерів та у ЗМІ неправдивої інформації,  чисельними інтерв’ю з перекрученими фактами та  підмінами понять, у яких намагається видати весь багаторічний здобуток гурту Гайдамаки за свій власний. У лютому 2012 року гурт припинив співпрацю з О.Ярмолою.
kozzak04
Втім хлопці закатали рукава і взялися за роботу:
2012 року «Kozak System» відзначились спільними проектами з Тарасом Чубаєм та Сашком Положинським. У квітні 2012 було знято кліп на пісню «Шабля» (реж. Сергій Тахмазов), що стала першим синґлом із майбутнього альбому. Головну роль у цьому кліпі зіграв політик Дмитро Корчинський.
kozzak05
Згодом світ побачив кліп на пісню «Така Спокуслива» (реж. Тарас Дронь) за участю Ірени Карпи та Остапа Ступки.

Восени 2012 року була завершена робота над першим альбомом, який отримав назву «Шабля». До співпраці над платівкою були запрошені такі відомі українські виконавці та поети, як: Сашко Положинський (Тартак), Андрій Середа (Кому Вниз), Катя Chilly, Дмитро Лазуткін, Юрко Іздрик, Сергій Жадан.У листопаді відбулася презентація альбому. Музиканти планують також перевидання альбому в Німеччині та Польщі.
kozzak06
У Новорічну ніч KOZAK SYSTEM представили Україну на Червоній площі Москви у розпалі великого мультикультурного фестивалю "Городской новогодний фестиваль" за участі Zdob si Zdub, Иван Купала, DrymbaDaDzyga – артистів з України, Молдови, Грузії та Росії. Концерт відбувся відразу після бою курантів як символ багатонаціонального мегаполіса і став частиною двотижневого святкового дійства, що охопив 1300 заходів за участі 5 мільйонів чоловік.

kozzak07
Цього року гурт також не припиняє активної гастрольної діяльності. Я особисто їх бачив на трьох чи чотирьох фестах). І нніразу не пошкодував!) Вживу то щось неймовірне!)
kozzak08
Дискографія

2012 — «Шабля»

Кліпи

«Шабля» (2012)
«Така спокуслива» (2012)
«Гей, Іване» (2012)

kozzak11
Учасники

Іван Леньо — вокал, аккордеон, клавішні
Олександр Дем'яненко — гітара, мандоліна, вокал
Володимир Шерстюк — бас, вокал
Сергій Борисенко — барабани, вокал
Сергій Соловій — труба
Олександр Чаркін — тромбон

kozzak10
Tags: Україна, музика, піар, фести, фото
Subscribe

 • Про зброю

  Подай зброю мені, брате! Зачекай, люба, зачекай, мати, Хлопці-Едельвейси йдуть З ворога плату брати! Hyvää huomenta Чи сильна і…

 • Про відображення

  Дзеркало розбилося, Уламками дивилося, Довго ти тоді просила, Гірко голосила. Bari luys Як довго можна дивитися на воду? Оригінал…

 • Про поверхи

  Випалені кнопки, втиснуті до бруду В ліфті хтось залишив кашель і застуду Пол, фанерні стінки в нецензурних текстах, Де розчарування, мрії і…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments