falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про бронєпоїзд)

Скатертью скатертью дальний путь стелится
И упирается прямо в небосклон
Каждому каждому в лучшее верится
Катится катится голубой вагон
DSC_0646_3_gl

Дуже рідко роблю репости, але тут не можу втриматися . Під катом текст статті з сайту " Коментарі", слова, під якими я хочу підписатися під кожним словом, бо сам там був, сам бачив. Їхав поїздом ковель -Київ в ніч з 4 на 5 серпня 2013, вагон №18 ( саме до нього ,власне, і чіпляли ВІПа), чув всі ті розмови.
Дідусь проходячи по перону крикнув мені " Дивись, то ваша влада їде". Тепер вони розказують казочки, що наш спікер трудоголік , бідака цілі вихідні працював не покладаючи рук і погрожують сайту проблемами.
Поширте максимально, люди мають знати своїх героїв на бронєвічках).


Як передає кореспондент «Коментарів», який став свідком того, що відбувається, у неділю, 4 серпня, до поїзда «Ковель-Київ» на станції Луцьк причепили додатковий вагон без будь-яких розпізнавальних знаків. Всі вікна вагона були закриті жалюзі. Прямо на пероні, перед входом у вагон, зупинилися два автомобілі: один - з номерами ВР, а другий - міні-автобус «Мерседес» з номером АI 8090 ЕХ, з якого охоронці «віпа», що приїхав, досить довго переносили речі, в основному - в паперових пакетах, в які пакують речі в бутиках. При цьому освітлення перону біля віп-вагона було завбачливо вимкнено.

Як вдалося дізнатися кореспонденту «Коментарів», в окремому вагоні їхав спікер ВР Володимир Рибак. «Нам на планерці читають телеграми, якщо вносяться певні зміни до складу. А вони (чиновники - «Коментарі».) дуже бояться, що хтось дізнається цю інформацію, тому всіляко «шифруються». Напевно, бояться за своє життя, що хтось нападати на них буде», - розповів кореспонденту один з працівників бригади потяга, що побажав зберегти інкогніто.

Варто відзначити, що прості люди, бачачи VIP-кортеж і VIP-вагон, не приховували свого обурення. «Подивіться, як влада жирує на наші гроші», - говорив один чоловік іншому. «А хто там їде-то?» - запитав у нього співрозмовник. «Спікер Верховної Ради. Та яка різниця хто? Вони всі гуляють на наші гроші, к***ли», - з роздратуванням відповів чоловік.

Втім, до Києва спікер не доїхав. За словами провідниці, вночі, коли всі вже спали, вагон перечепили до іншого складу в лісах під Шепетівкою. «Не сподобалось чиновнику їхати в кінці поїзда. Він думав, що його, такого важливого, причеплять в початок складу. А у нас все вже було сформовано, і якщо вносити зміни, то поїзд затримається з відправленням на годину, а то й більше. Ми і так затрималися під Шепетівкою на 35 хвилин, тому що перечіпляли вагон до іншого складу. Ви уявляєте - робили це все в лісі, не доїжджаючи до станції. Напевно, боїться сильно», - розповів пізніше співрозмовник «Коментарів».


пруф
http://ua.comments.ua/life/207264-spiker-nochami-zupinyaie-poizdi-v-lisah.html
фото звідти ж.
Tags: Клара - я єбєнєю, Україна, політика, репост
Subscribe

 • Про реальність

  буття лише тонесеньке павутиння а що за ним хаос божевілля можливо це і є справжня реальність і ця реальність червона Kaliméra Скільки…

 • Про парковку

  Все життя я на неї гроші збирав, Наважився, купив, в гараж заховав, Щовечора пилюку ретельно витирав, Найкращого моменту для показу чекав. Bună…

 • Про дюжину

  Чому життя таке швидке?.. Роки летять не зупинити, У кожного воно своє І нам нічого не змінити... God morgen 13 вересня , 13 років тому я…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments