falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про музику

потертости, шероховатости
щетина, грубая ласка.
тоскует по нежности
и небрежной беседе
маска - всего лишь его прикрытие.
а внутри ничего ничего нет.

Pur:Pur
2
Український Інді-поп гурт з міста Харків. Швидко став популярним завдяки активному поширенню своїх записів мережею інтернет через різноманітні соціальні мережі. Починався як акустичне тріо з філософією «мінімум засобів — максимум різноманітного звучання», та вже другий альбом відійшов від цієї філософії, ставши полем для експериментів.
Заснована в лютому 2008 року. Саме тоді Ната Сміріна та Євген Жебко виклали на YouTube своє перше відео, записане вдома одним кадром. Його оцінили не тільки користувачі мережі, а й організатори фестивалю «ВДОХ», на сцені якого музиканти виступили вже з гітаристом Стасом Кононовим. Цим же складом вони відіграли на фестивалях «Мамакабо», «Джаз-Коктебель», «NonStopMediа», а також на масштабній арт-події України «Гоголь-фест».
14 лютого 2010 музиканти виклали для вільного скачування дебютний альбом «Pure», а в червні того ж року записали студійний міні-альбом «Understandabl». На відміну від попереднього англомовного релізу, тут зібрані пісні російською та українською мовами. Звучання ж оновлено басом, барабанами і навіть скрипковим квартетом.
1
Влітку 2010 року музиканти повним складом відіграли перший повноцінний сет на фестивалях «Усадьба-джаз» і «Імпульс». Але і від акустичного тріо вирішили не відмовлятися. Тепер в одній групі два склади і два різних репертуару, різні і нероздільні, як інь і янь, як Pur і Pur .

Кожен виступ «Pur: Pur» - це маленький спектакль з дуже ніжною і тендітною, але дуже переконливою актрисою, яку підтримують надійні чоловіки-музиканти. Ната співає російською, українською та, звичайно ж, англійською, у неї відмінне вимова, а голос, як калейдоскоп, видає все нові і нові візерунки
4
20 вересня 2011 року гурт виклав у мережі інтернет свій третій міні-альбом - Papercuts, до якого увійшли пісні, записані у розширеному складі гурту. На підтримку альбому було знято кліп на пісню «Stay».

1 січня 2013 року гурт виклав в інтернеті свій новий альбом, який отримав назву «Nevertheless» і складається з 9ти пісень англійською мовою.
Дискографія

2010 — Pure
2010 — Understandable
2011 — Papercuts
2013 — Nevertheless
Склад
Основний склад

Ната Сміріна — вокал, автор пісень
Євген Жебко — гітара
Станіслав Кононов — гітара

Сесійні музиканти

Іван Кондратов — бас-гітара
Дмитро Зінченко — перкуссія, барабани

purpur
3
Tags: музика, фото, цікаве
Subscribe

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Про сніданок

  Хочу тебе, З тобою, кохана, прокидатись на ранок. Хочу тільки тебе – в ліжко тобі приносить сніданок. Доброго ранку. Чи є у вас якийсь…

 • Про пелюстки

  А час мина, нема за шо, І восьме березня: І я своїй коханій - Тюльпани в целофані... У всьому можна знайти позитив. Навіть у пандемії. Рік тому…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments