falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про the Best City . День третій

This is a celebration of,
Spirit and our mind.
When your bodies resignation,
Is that you can't ignore
Прастіті, дорогі мої. Обіцяв вчора написати про третій день фестивалю " the Best City" , але ліг відпочити і глянути кінчик і.... зснув. Тож виправляюся зараз.

29
Судячи з фотографій третій день фесту особисто почався десь в районі малої сцени на концерті дніпропетровського гурту Кот Давінчі. Їх полюбити можна тільки за назву, але й грають вони непогано. Трошки каверів, трошки своїх пісеньок, але доволі таки професійно.
1
Ось так виглядає NEW LIVE STAGE, не так багато українських фестивалів можуть похвалитися подібною головною)). Хоча це таки більше печально....
2
Родзинкою неділі стала реконструкція Хотинської битви влаштована козаками ( тими самими, які на острові жили) і волонтерами, яких тренували цілий ранок. Вийшло масштабно, гучно і взагалі класно). Пізніше окремим постом опишу то детально.
3
А поки сказати можу , що коні скакали, сталь дзвеніла....
4
... з луків стріляли....
5
... гармати гриміли, одна з них так бабахнула над вухом, що воно приглохло на добру годину...
6
... потім почалася масова січа... прикольно виглядає, коли людей 200 мочать одне одного)...
7
... козаки , звичайно ж,  перемогли. Марш на МВС переможців.
8
Наметове містечко. Вид з пожежної машини))).
9
А потім почалася шроза. Скажу відразу, вперше бачив, щоб організатори попередили відвідувачів , що наближається пиздець і треба ховатися хто куди може. Волонтери ж і МНСники. Працювали на повну. Закутували апаратуру, зрізали баннери, щоб їх не позривало...
10
А потім бабахнуло! Ливень! Град! Страшний вітер. Хочаючись біля ларьочка з шаурмяу ми то фоткали. Тільки намагалися поїсти, але орги вирубили світло . Дуже правильно. як на мене.
11
Не всі дощику здякалися)).
12
Проте, як несподівано буря почалася, так швидко вона і закінчилася. Результат, залите водою поле, мокра апаратура ( привело до затримки початку концерту) і... подорощення. Уйобіща торгаші скориставшись ситуйовиною прямо в нас на очах підняли ціни. Тобто замовляли шаурму ми по 30, а купили по 35 фестів. І то не тільки той лірьок. Вже ввечері . я дізнався що то була ініціатива самих підарасів торговців. ціни на фесті були фіксованими. Якщо оргів цікавить, можу вказати місцеположення цих горе бізнесменів. Щоб не мали з ними справ більше.


А народ на те не зважав.. гімнастику ось робить після дощичку на посвіжівшому повітрі.
13
А ми побігли на пресуху до чудової LACUNA COIL . Кристинка чудова). Щира. весела. Мінусом був перекладач ( як власне і всі інші перекладачі). Навіть я , зі своїм поверхневим знанням англійської розумів, що несе він єресь . При чому як нам так і гурту.
14
А люди розважалися))
15
Я ж забрів на малу сцену, де випадково потрапив на виступ сімферопольського гурту SEVENPOUNDS. Пам'ятаєте, я про них розповідав нещодавно?
16
Потрапив на конкурс ареографії на мотоциклах.
17
А тепер ще тисяча очок до карми оргів. Місля місцевого армагедону вони не розгубилися. миттєво було розпочато порятунок фесту. Прорито дренажні канали, по яким вода стікала у величезні ( знову ж таки тільки що вириті ) ями. Звідки МНСники вже відкачували їх насосами.
Техніки сушили всіма можливими засобами апаратуру, волонтери знову натягували баннери і ставили на місце впавші паркани і зонтики.
Самосвали привозили гравій і засипали калюжі на дорогах...
За дві години все було в ажурі! Хочуть , вміють і роблять же!
18
А хтось, кому не вистачало сонця , носив його з собою. Власне персональне сонце.
19
Забавний момент) Відкачування води перетворилося на невеличкий імпровізований фонтан). Щось не туди підключили.
20
До речі про людей. Єдиний фест,  на якому з фріканутістю були напряги. Тобто людей з натовпу фоткати було майже не цікаво. Всі такі цивіли. Сурове місто Дніпропетровськ.
21
Зате є фотки з ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЮ КОВРОМ))). Дівчатка, віддаю фотку - забирайте для вкантактіка.
22
Таки почали.З годинним запізненням на  MAIN STAGE вийши Моторрола. Я їх зовсім перестав поважати після минулорічної RE$PUBLICA . Тож пофоткав трошки ы пышов на пресуху Спліна. Продажність, Сєня, прихильників тобі не додасть...бабло не все вирішує.
23
А от Васільєв порадував). Єдиний. хто прийшов на пресуху упоротий). При чому, мені не цікаво чим він упорюється, мені цікаво чим він роздупляється. Через годину на концерті він був як скельце з ясним поглядом. Тож хочу такий роздуплятор.
А взагалі Олександр крутий. Висловив кілька тез з якими я повністю солідарний, як ото дискримінація курців. Постібався над журналістами.. свій мужик, кароч).
24
Потім прийшли мегапозитивні ENTER SHIKARІ . Почиділи, поговорили, поржали). Залишили після себе дуже позитивні враження своєю щирістю, гумором, простотою. Забили на фодичку. Причалапали з пивком).
25
Пізніше не відмовили у автографах і фотографуванні.
26
А на сцені співала богиня)) LACUNA COIL.... то важко розказати , то чути треба...
27
Сплін відбули свою програму. Якось так. Відіграли стандартний набір своїх хітів. Не не мега виступ, ал еголос я таки зірвав).
28

І глядачі зривали голоси... і стрибали... і танцювали))

30
А потім! Потім був один з найкращих виступів. що я бачив. Британський гурт ENTER SHIKARI , зі своєю неймовірною музикою порвали на малесенькі шматочки.. порвали і не зібрали.. це мегакласно було.
31
Кста.. все забуваю розказати). Нас трьох дибілів постійно знімали всі кому не лінь) Ми помітними такими були.. особливо серед трохи чопорного пресс-центру. На цьому виступі. нас дознімали всі, хто не дознімав раніше)). Навіть охоронці знімали на мобільні, як ми відриваємоося.. це був аут. Фест після цього для мене закінився. Ніщо не могло то перевершити).
32

33
А ще ми дуже просили дожу, бо нам було спекотно.. і допросилися))
34
Ну чо розказати про SCORPIONS... єдині, хто влаштував закриту пресуху для обраних. Фотографів не допускали. Мож мужики не вкурсі, що ми то в курсі скількм їм років. Нагнали беркутів.. лімузини.. охорона.. пафос грусть і пічаль кароч). Хоча пофіг.. не до них було.

Так ось про дощ)) . Ми такі допросилися. Допросилися , що зарядив він конкретно так і виступ Скорпів довелося воткати під зливою.
В прессцентрі творився феєрично ржачний пиздець, коли дорослі дядьки і тьотки ховали свої тіла і техніку в сміттєвих пакетах). Відео викладу покажу) Давно так не ржав . Мега позитив).
35
Хоча, дідусі таки молодці. Виступили якісно, ззапалили народ незважаючи на холодний дощ.
36

37

38

Пізніше вже було найсмачніший окріп, який я пив коли небуть. Шоколад на підлозі). З нічною сценою в цей день не складося) Сухого одягу було не дуже). І дорога додому. З ностальгією, яка миттєво з'явилася за чим дісно якісним і масштабним фестом.
І ще ложечка дьогтю. Автобусу назад в Дніпропетровськ в понеділок зранку ми так і не дочекалися. От так.. танцювали -танцювали і не вклонилися...

Традиційно набагато більше фото ТУТ
Tags: 650 d, Дніпропетровськ, літо, музика, позитифф, фести, фото
Subscribe

 • Про чистоту

  Ішов гуцул з Коломиї, а гуцулка з бані, Посідали під смереков, зробили сніданє. Доброго ранку Любите ходити в баню? Чи сауна краще? Або…

 • Про сезони

  Жовте-біле, то осінь-зима, Синє небо – твої кольори. І немов чарівниця весна Знов розквітне цієї пори. Bonan matenon Яку пору року ви…

 • Про мрії

  Чомусь тут ніколи не хочеться чаю, Не хочеться снігу, не хочеться слави, Нехай дістається церквам з хоругвами!.. Ми просто з тобою удвох погуляєм…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments

 • Про чистоту

  Ішов гуцул з Коломиї, а гуцулка з бані, Посідали під смереков, зробили сніданє. Доброго ранку Любите ходити в баню? Чи сауна краще? Або…

 • Про сезони

  Жовте-біле, то осінь-зима, Синє небо – твої кольори. І немов чарівниця весна Знов розквітне цієї пори. Bonan matenon Яку пору року ви…

 • Про мрії

  Чомусь тут ніколи не хочеться чаю, Не хочеться снігу, не хочеться слави, Нехай дістається церквам з хоругвами!.. Ми просто з тобою удвох погуляєм…