falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про the Best City . День другий

Меня война кормила
Надеждами о мире
Она меня любила
Я был мишенью в тире
Она меня кромсала
Кровь наполняя гноем
А белая собака
Была всегда с героем


29
Другий день почався з болі.. )) Вставати треба) Спалося так солодко.. а ніжки то болять. Я ж супір стар) Але встав. Раніше за всіх. Пішов бродити.


Народ тинявся по території як сонамбули). Я ж надибав купання червоного коня. Вирішив таки сходити на остів до козаків. Забув розказати, козаки влаштували на території свій табір, кожного дня показували вистави. В перший день потрапити туди було нашою ідеєю фікс..але не дійшли. Сам я знайшов дорогу.
1
Сонце припікадло години так з восьмої. Всі ховалися як могли. Не знали, що скоро чекатимуть сонечко то)).
2
Подивився як грають у волейбол .
3
І футбол. На фестивалі влаштували чемпіонати з цих забавок. От тільки хто переміг і взагалі чи закінчилоися вони ( враховуючи пиздець неділі - все можливо) не знаю. Але люди серйозно так до справи підійшли на команди ділилися.. тренувалися.. кричали одне на одного.
4
День почався з болі - явно не в мене одного. Взагалі на фесті було багато дорослих ( хм.. вважаю себе дітьом) людей.. і не всі на скорпи прийли , бачив як витанцьовують і співають під інших.
5
Потім розпочалися пресухи - першими були позитивні KOZAK SYSTEMS . Поговорили , посміялися. Розказали про нелегку долю українських музикантів і розійшлися хто куди.
6
Я до козаків пішов. Чото згадав фразу " зима скоро". Захотілося відразу на всі фести і щоб літо не закінчувалося. Емігрував би в африку, але там негри.
7
Сходив нарешті на четверту сцену EMOTION STAGE. На ній проходили акустичні виступи, читання віршів, майсеркласи з йоги, бойових єдиноборст і іншої єресі)). Хто то виступає не знаю . Схоже на Кот Давінчі.
8
Таки сходив на змагання з вейку). Позитивний вид спорту.
9
Випадково знайшов місцеву "Сушку". Не знав, що буде. Власне нічого б не втратив як би не знайшов).
10
Крутий мужик) Я був постійним його відвідувачем) навіть декілька таких мегакульок видув).
11
От він правильний приклад реклами " Момсигра" радує останнім часом своїми наметами на фестивалях, але настільні ігри - то для зими, зараз тусити треба).
12
А намій сцені вже розпочалися виступи...
13
Проте народ, особливо туди не поспішав, бавився як міг . На качеліх катався, наприклад. До того ж так яро, що їх познімали під вечір, щоб  ніхто не вбився.
14
Сходив на пресуху з Дельфіном. Андрій такий як в своїх піснях. Ненавидить людей і не розуміє якого хуя він тут забув. Слухаючи деякі питання я чудово його розумів).
15
Доречі! Зовсім забув. Позганяли тут на фест молодих ригів з усієї україни, поставили їх окремих концтабором, повтикали назви міст, щоб показати що ригі є по всій Україні. Але одне радує, припахали їх волонтерствувати.
16
Кожен бажає виділися). Хоч би й так. Не пам'ятаю назву гурту, але грали вони препогано. Зате прикиди круті).
17
Всьо тлєн) Ось Харлей Девідсон порадували конкурсом мокрих футболок. Футболки тільки взяли хорошої якості. Грусть і пічаль... ну хто так робить?))
18
Ще вони влаштували змагання з армреслінгу.... але після поперднього конкурсу якось воно не тойво пішло...
19
А це зірка танцполу на малій сцені). Дівчата, агонь мужчина?)
20
Переможець опитування ( хз де) серед молодих виконавців за право виступити на MAIN STAGE гурт Lumiere . Не  знаю хто за них голосував, але як на мене муть мутна в туманний день. Такий собі Hurts для бідних.
21
Аж небеса заплакали від цього. Почався дощик). Можна навіть сказати приніс полегшення дощик.
22
Бо потім почали віджигати KOZAK SYSTEMS - ось хто реально завів натовп. Не втомлюся повторювати - вони класні. Обов'язково сходіть на нихї вживу... тоді тільки зрозумієте.
23
Матрасники. 80 рівень.
24
А потім прийшло щастя у вигляді Дельфіна. Пісні дитинства , лірика дитинства. Глибокий . депресивний, щирий Дельфін. Він чудовий. Відстрибалися .
25

26
Далі виступали гламурно ніякі Би 2. Хоча таке враження, що весь Дніпропетровськ прийшов дивитися саме на них.
Ота позолочена бабка на Льові і Вентилятори щоб ровіювалось волосся Шури... верх гламурного несмаку.. Буе.
27
До речі, тут вчора прочитав новину, що вони зібрали зі своїх щатувальників близько 400 тисяч гривень на запис нового альбому. Розвод на лоха нагадує.
28
От його погляд показує, що він мене розуміє.
30
А потім була мегапозитивна пресуха з Лагутєнко. Щирий, весели чувак. З задоволенням відповідав на запитання , нівіть продовжив прес- конференцію за власною ініціативою, єдиний з усіх. Молодець). Я його аж заповажав, хоча ніколи його музлом не захоплювався.
31
А на сцені вже починав свій виступ Лєнінград. Понаїхав Шнур в Україну , привіз ще 17 музикантів на сцену і видав запальний такий піздєц).
32
Народ радісно покричав " Хуй! Хуй!", навіть на біс викликав.
33
А тепер знову про повагу. Респект Муміям і Троллям і Лагутенко окремо. Виступ заворожував, тягнув за собою
Несподівано виявив, що знаю не мало текстів їхніх. Зірвав горло. дякую). І ніжки прибив.
34
Про те , виступ здався якимось... мм... незакінченим. чоль. Та і коротким. Але все одно дякую
Потім ще Хіп-хоп дискотека, на яку мене занесло невідомими єбєнями. виступи на нічній молодій сцені... хотів кіно. Але мені не дозволили (((. Цього разу я вирубився секунд так за 30.... як заліз в намет... насичений день такий.
35
Ну і ще.
Які ти там казав в тебе проблеми, що ти не можеш ходити на концерти і їздити по фестам? Ну-ну...
36
Традиційно набагато більше фото ТУТ
Tags: 650 d, Дніпропетровськ, Україна, літо, позитифф, фести, фото
Subscribe

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Про лапки

  Сірі, сірі котики, сірі наче дим. Посідали котики у рядок один. Розпушились котики, вже їм не до сну. Виглядають котики із кущів весну. Tere…

 • Про дитинство

  Так відступало твоє дитинство — ставився голос, губились друзі, високо в небі міцно і стисло висло життя, мов сережка у вусі. Kumoorn Коли…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Про лапки

  Сірі, сірі котики, сірі наче дим. Посідали котики у рядок один. Розпушились котики, вже їм не до сну. Виглядають котики із кущів весну. Tere…

 • Про дитинство

  Так відступало твоє дитинство — ставився голос, губились друзі, високо в небі міцно і стисло висло життя, мов сережка у вусі. Kumoorn Коли…