falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про the Best City . День перший

With the lord of the boards you'll come
and get around
With the lord of the boards, go mad like
a clown


16
Коли не знаєш з чого починати - починай з самого початку.
Отже, нічні поїзди,наплічники, вокзали, магазини , булочка з маком і йогурт . Так починається. в принципі, дорога на будь який фестиваль). Не став винятком і "Best City". Зробивши всі ці обов'язкові  справи потулили ми шукати дніпропетровський слов'янський ринок, звідки. як казав офіційний сайт фестивалю мали відправлятися автобуси в Новоселицю. Ринок знайшли, чергу знайшли, автобісів немає. Прочекали з годину. потім таки додумалися подзвонити прес-секретарю і запитати " що за нах?".
Дурнями виявилися самі, бо автобуси стояли буквально через дорогу, а черга на малювалася просто так.. за тими хто за хлібом в магазин вийшов)). Поїхали, нарешті).


Зайшли без проблем, я б сказав що дуже без проблем, пресу пускали першими, тож місце під намет ми собі знайшли в тіньочку).
1
На території повністю ще кипіла робота, туди сюди бігали тракторці, підсипали дорогу. На сценах монтувалися останні баннери. Відкривалися перші заклади "де пожрать і випити". Справа в тому . що в четверг, як мені розповіли тут пройшов величезний дощ і територію трохи підтопило. Але виправили все швидко.
2
Про ціни. Нормальні ціни . Київські. Пиво 10-15 грн, Шаурма - 30, порція ( нормальна така порція) смаженої картоплі з м'яском і сальцем - 25 грн. Їсти можна.. правда я все якось більше пив.))) Три дні ми матюкалися, що ніде не має питної води набрати. Коли вже покидали територію фестивалю - то знайшли крани.
3
Так званне " Happy Vilage" - територыя де продавалися різні хрєні, проводилися майстеркласи, ігри і взагалі різні прикольні забавки. От як ці, наприклад)
4
А тут і народ вже почав підтягуватися. Харківські панки-анархісти). Дико зкучить , як на мене " Воля або смерть" російською.. ну то таке, деталі.
5
В другий , здається день , проводився тургір з вейкбордінгу... а це поки так - тренування.
6
За що оргам + 1050 очок до карми - так це за цю орошувальну систему. Врахувавши досвід минулого року, коли пил стояв стовпом , вони пообіцяли виріши проблему і вирішили! Штука не тільки допомогала від пилу, а і освіжала трошки. Хоча то було актуально тільки півтора дні ;).
А це перші фонати. Я в шоці. Люди весь день просиділи на сонці під сценою. або тільки ввечері бути блищими до своїх кумирів.
7
Велика сцена вестивалю. Реально найбільша фкстивальна сцена, з тих що я бачив в Україні. Та і мала сцена така, що у багатьох фестів велика менша)).
8
А це якраз один з перших виступів на NEW LIVE STAGE. Не знаю хто це.. по часу фотки по ідеї то український гурт Versal.
9
А народ вже на всю катушку веселиця. Купається. Місце вибрано класно).
10
Один з небагатьох знайомих мені гуртів на малій сцені - дніпропетровська Кімната Гретхем.
11
Почали з'їжатися байкери. Цього року в Днііпропетровську побили рекорд в СНД. 1200 мотоциклів проїхалис в одній колоні.
Більшість потім завернула в Новоселицю.
12
Харлей девідсон привіз і на цей фест свою тусу, але було масштабніше, ніж на Рок Січі.
13
Сходив на першу пресуху. ТНМК були. Прихуїв з кількості журналістів, але коли питання почали задавати соціальна газета " Лавочка ( рядовий Лавочка!!! ги-ги) і журна " єдінствєнная" ... стало зрозуміло що журналістів буде ще більше)) то просто не всі дійшли ще.
Фоз ось також в шоці).
14
А це ведучий фесту Сергій Зенин ( як, Лєнін. тільки через "з"... блять)... найгірший бачений мною ведучий. Тупі жарти.. однообразні підводки..  просто пута сцена в паузах.. пічаль страшна... Жуковська! Бери М'ячика і айда в Дніпро наступного року)). Заодно покричимо "Хто не скаче той москаль!"))))
15
Почалися виступи на великій " MAIN STAGE" сцені. Розпочали ТНМК. Драйвовинько так. Хоча народу і не зібралося ще достатньо.

17

18
Спєка нєможлівая, асфальт парєпался, кури кєхают.
А хтось вирішив подивися концерт з комфортом)
19
А хтось вже просто ковбасився)
20

21
Правильний байкер

22
Наступними ВВ були. Цікаво було на них глянути. Саме на Воплі Відоплясова в чистому вигляді). А то Скрипку бачу часто. с ким він тільки не виступав.
І ще.. трошки образливо що українські гурти цього разу виступали тупо на розігріві...
23

24

25
Арбєніна. Не дуже я її слухаю, але сет вона видала крутий. Віддалася по повній і , навіть, трошки більше. Молодчина.
26
Але я чекав не на неї....
27
Суперові, неймовірні і класнючі Guano Apes.
ВІдстрибався по самі помідори). Вони були одними з тих, на кого я власне і їхав.
28
Сандра няшка).
29

30
не тільки мене .. весь натовп порвало.. але...
31
...але натовп був в більшості з хіпстерів.
Бо приїхав Hurts. Так ось хіпстери, заздріть. Я  був на Hurts. Навіть танцював трошки по інерції після Guano Аpes.
32
А потім пішов їсти.. От ). Там волає " Stay", а я їм))Прозуміли , хібстерня.  Нудні вони.
33
От такий от перший день. Вразив рівень організації. В хорошому сенсі вразив. На скільки все продумано.
Наступні дні показали , що то тільки квіточки і оргам взагалі можна ставити пам'ятники, але то пізніше. А поки .. ні.. не спатки..були ще танці у воді, нічні виступи на малій сцені. Цілу ніч бемкала сцена діджеїв... тож спати то пізніше.. десь під ранок.
34

Не переключайтеся, скоро продовження


традиційно набагато більше фото ТУТ
Tags: 650 d, Дніпропетровськ, Україна, музика, подорожі, позитифф, фести, фото
Subscribe

 • Про стіни

  Малюнки на стінах Слова на бетоні Про те що постійно Про те що вагомо Tere hommikust Який напис, бачений вами на стіні вам запам'ятався…

 • Про слова

  Навіщо нам слова, Навіщо нам слова – ми можем і без слів, Була би я німа, Була би я німа – ти теж би онімів, Ми вчили б мову риб... Bună…

 • Про вершини

  Я піду в далекі гори На широкі полонини, І попрошу вітру зворів, Аби він не спав до днини. Buenos días Якщо довго дивитися на гори, то гори ...…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments

 • Про стіни

  Малюнки на стінах Слова на бетоні Про те що постійно Про те що вагомо Tere hommikust Який напис, бачений вами на стіні вам запам'ятався…

 • Про слова

  Навіщо нам слова, Навіщо нам слова – ми можем і без слів, Була би я німа, Була би я німа – ти теж би онімів, Ми вчили б мову риб... Bună…

 • Про вершини

  Я піду в далекі гори На широкі полонини, І попрошу вітру зворів, Аби він не спав до днини. Buenos días Якщо довго дивитися на гори, то гори ...…