falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про бойові мистецтва. Цікаве

Зупини. Збережи. Зрозумій.
Якщо потрібно, бий! Бий! Бий!
Якщо потрібно...

А чойто всі про Тітушка підзабули?). Нагадаймо. Ну і заодно цікаві факти про бойові мистецтва.

30785060-3B8E-48AB-B08D-B2089D15FAC2_mw1024_n_s

10 місце: За однією з версій, назва капуери – бразильського бойового мистецтва, в якому використовується, в основному, техніка ніг, походить від конголезького дієслова «pura» (пурал), що описує руху півня під час півнячого бою.
9 місце: Назва айкідо перекладається як «шлях гармонізації внутрішньої енергії».

8 місце: Тими ж ієрогліфами, що і японське айкідо, позначається корейське бойове мистецтво хапкідо, цікаве ще й тим, що перед початком кожної сутички в хапкідо противники видають ритуальний клич «Хапко!».

7 місце: Серед стилів ушу, таких як стиль мавпи, стиль змії, стиль богомола та інших, осібно стоїть стиль «п’яний кулак». Він заснований на наслідуванні п’яної людині з різкими змінами напряму руху і падіннями, він вважається одним з найскладніших для вивчення.

6 місце: Рухи і удари Брюса Лі були настільки швидкими, що іноді звичайний режим зйомки – 24 кадрів в секунду – не дозволяв вловити їх, і доводилося використовувати спеціальний режим у 32 кадри в секунду.

5 місце: Тхекводно вважається одним із символів корейської нації. Воно походить від бойових мистецтв субакгі і теккен, які з 1909 року були заборонені японськими окупантами.

4 місце: Вважається, що в дзюдо (в перекладі з японської «м’який шлях») існує 10 данів – ступенів володіння цим мистецтвом. Однак насправді існують одинадцятий і дванадцятий, а також вищий ступінь – сихан (доктор). Інша справа, що одинадцятий дан взагалі нікому не присуджувався, а дванадцятий за всю історію дзюдо був присуджений тільки одній людині – засновникові дзюдо Дзігаро Кано.

3 місце: Слово «карате» перекладається як «порожня рука». В основному вся зброя, що використовується в карате, складається з сільськогосподарських інструментів, оскільки на Окінаві, батьківщині карате, селянам заборонялося носити зброю.

2 місце: Не варто думати, що бойові мистецтва розвивалися тільки на Сході. Наприклад, на одній з античних грецьких ваз представлені бійці, один з яких тисне пальцями в очі супротивника, а інший роздирає суперникові рот. Цей вид єдиноборства називався панкратіоном.

1 місце: За законами, що діяли в СРСР в 1984-1989 роках, заняття карате та іншими бойовими мистецтвами вважалося кримінальним злочином. У радянській армії карате “маскували” під різні нові розробки в системі рукопашного бою.
Tags: вихідні, дурка, просто так, цікаве
Subscribe

 • Про околиці

  Малі діти по гриби ходили, В зеленому гаї заблудили, Стали діти дорогу шукати І по лісі ходити, гукати Історія про 36191 крок.…

 • Про розповіді

  Вже не засну, не треба до ста. Стала чутлива, як шерсть твого пса. Втома, втома як тона ...на Очі, віки, двері, вікна, вікна... Kumoorn Фоток…

 • Про вакуум

  Кожен день як останній, Я маю сім... Я маю сім... Я маю… Bon dia Як ви вважаєте, чи не перебуваєте ви часом в інформаційній бульбашці?…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments