falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про музику

This beautiful skin you have just drives me insane
I cannot sleep, cannot eat, and you are to blame
Your black eyes are cruel but I want you to be mine
And one of these nights I swear
I'll drink your red wine, yeah!


Stoned Jesus

9
Stoned Jesus - сучасний український stoner doom гурт, заснований Ігорем Сидоренко в 2009-му році. З тих пір група гастролювала по Україні та Росії і випустила два повноформатних альбоми і один міні-альбом.

2
Перша демка з'явилася на початку 2009, коли Ігор (Krobak, Funeral of the Sun, Voida, Arlekin, MC Прожектор) вирішив спробувати свої сили в більш тяжкій музиці. З появою другого демо, «Occult/Black Woods» у кінці літа цього ж року, жанр проекту остаточно оформився — це був монолітний Стоунер-дум у найкращих традиціях Black Sabbath, Sleep, Electric Wizard. Назва проекту віддає жартівливу данину існуючим думерським кліше, але музика більш ніж серйозна.
7

6
Восени 2009-го сформувався перший склад, який записав дебютний альбом «First Communion». До «Stoned Jesus» приєднується давній друг Ігора, Нік (бас-гітара) і разом з барабанщиком Микитою (раніше Uprising Fomalhaut, нині Ethereal Riffian) 18 жовтня 2009 року відбувається перший виступ колективу. Пізніше приєднується постійний барабанщик, Алекс (раніше Coala Pascal та Easymuffin Midnight Melodies Collective) й тріо бере участь в концертах у Києві, Харкові, Москві, Санкт-Петербурзі наприкінці 2009 - на початку 2010 років. 18 квітня гурт записує дебютний альбом «First Communion» на Київській студії «Happy Records Studio». Альбом був зреалізований 30 серпня 2010 року, він отримав загалом позитивні відгуки, а гурт отримав певну популярність в андеґраундному середовищі.
3
Осінь 2010-го року внесла зміни до складу групи, яку покинули Макака і Жінка. До Stoned Jesus приєднуються колишні учасники групи Forever Кузьки. На чолі з Ігорем тріо працює над новим матеріалом, який був записаний 13 січня 2011-го року на Nosov Records. Три з шести записаних треків були реалізовано 7 квітня 2011-го року, як "Stormy Monday" EP.
4
Гастролюючи в серпні та вересні 2011 року в Україні та Росії, тріо записало матеріал для свого другого повноформатного альбому в Москві, на «Destroy the humanity studio» з додатковими записами, зробленими в Києві. Другого грудня 2011 року на своїй сторінці в Фейсбуці гурт розкриває назву та трекліст свого другого повноформатного альбому.
8
Stoned Jesus грають вінтажний рок в кращих традиціях 70-х, черпаючи натхнення не тільки з важкого блюзу, раннього прогресиву і класичної психоделії, а й навіть з гранжу, Стонера і пост-хардкору 90-х. Назва проекту віддає жартівливу данину існуючим думерскім кліше, але музика більш ніж серйозна.

На зйомках нового відео київських Стоунер-рокерів Stoned Jesus місце за ударною установкою зайняв новий учасник колективу Віктор Кондратов. "Все тече, все змінюється", - коментує Ігор (вокал, гітара). - "Вадим (попередній барабанщик групи) повідомив про бажання піти ще за місяць до московського концерту, він вирішив більше уваги приділяти своїй брутал-дез команді
1
Склад:
— Igor / гітара, вокал
— Nick / бас-гітара
— Viktor / барабани
5
Дикографія:

2009 - Demo
2009 - Occult/Black Woods (Demo)
2010 - First Communion
2011 - Stormy Monday (EP)

Ну, і новий кліпчик наостанок.
Tags: Україна, музика, піар, фести, фото, цікаве
Subscribe

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Про приховане

  Праведний апостол Яків мав активі в будівництві, Виноробстві, рестораторстві, дизайні, садівництві. Не погоджувався з Богом, розмовляв із Сатаною,…

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments