falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Конкретний приклад: Як ДУЖЕ ПРОСТО рятувати життя (Прошу максимального репосту!).

Originally posted by olenka_slimka at Конкретний приклад: Як ДУЖЕ ПРОСТО рятувати життя (Прошу максимального репосту!).
Знати, що ціною твоїх зусиль б’ється чиєсь серце –
чи не найбільше щастя в житті!

Життя 26-річного мешканця Івано-Франківська Михайла Королика в один день зазнало кардинальних змін, - страшна звістка про хворобу його матері спонукала люблячого сина і його родину кинути усі можливі дії та засоби на порятунок життя. У Королик Марії Ярославівни було виявлено рак сигмовидної кишки. Українські лікарі, як вже звично, тільки розвели руками і порадили жінці поїхати на лікування до Ізраїлю.
Так, в  соціальних мережах зусиллями родини було розгорнуто цілу «службу порятунку» для Марії Ярославівни. Песимісти і скептики не зможуть повірити в те, що спільною добротою і зусиллями тисяч людей вже не один місяць йде успішна боротьба за життя простої людини.

Всі добрі справи ніколи не залишаться непоміченими! Тож допомогти в цій (та десятках інших) ситуацій може кожен. А «винагорода» не примусить себе довго чекати! Не вірите? – читайте далі і переконуйтесь:

Михайло Королик підійшов до збору коштів на порятунок матері з дуже нестандартного боку. Хлопець організував в соціальній мережі великий аукціон, де кожна людина з різних міст може «купити» побачення з необмеженою кількістю цікавих людей.

Аукціон побачень зосереджений не на банальному проханні про фінансову допомогу за «дякую», - тут надзвичайно просто познайомитись з багатьма цікавими і добрими людьми, адже саме такі охоче відгукуються прийняти участь в акції. Мінімальна ставка за «лоти» починається з декількох гривень, а отже знайшовши в своєму гаманці зайвих 100-200 гривень, Ви можете додати в своє літо з десяток приємних знайомств.

Ганна, 20 років, Івано-Франківськ: «Це не перший аукціон побачень, в якому я приймаю участь. Я завжди намагаюсь допомогти врятувати комусь життя таким чином, - адже мені зовсім не важко піти на побачення заради доброї справи! Більш того, завдяки таким акціям у мене з’явилось декілька нових друзів»

Олександр, 26 років, Київ: «Я натрапив на інформацію про благодійний аукціон побачень випадково. Практично бездумно погортав світлини і зробив декілька ставок.  І от, хто б міг подумати, – я закохався в одну з учасниць аукціону! Такі акції дуже допомагають в сучасному світі, де люди зовсім розучились знайомитись і спілкуватись поза мережею. А якщо це ще й допомагає врятувати життя – як можна пройти повз і не зацікавитись?...»

Отже, як це працює?

В соціальній мережі ВКонтакті було створено групу, за допомогою якої проводиться аукціон. Всі бажаючі надати свої кандидатури в якості «лотів» мають лише завантажити свою фотографію у відповідний фотоальбом, написавши під нею декілька слів про себе (важливо також вказати місто проживання – аукціон діє на всій території України). Ну а тим ж, хто хоче розширити своє коло знайомств, залишається гортати фотоальбоми з учасниками і робити ставки на побачення з найцікавішими з них. Кожен тур аукціону побачень має чітку дату свого завершення, після якої можна хутчіш оплатити свою ставку (побачення отримує та людина, чия ставка була останньою і найвищою) і домовлятись про зустріч з «лотом».

Концентрація людей з непересічними інтересами і поглядами просто вражає –  тут і музиканти, і байкери, і туристи, і спортсмени, - одним словом, скучно не буде!

Якщо комусь відомий більш цікавий і оригінальний спосіб творити добрі справи – поділіться інформацією з нами. Ну а позитивних відгуків від учасників аукціону вже є вдосталь і з кожним новим туром стає все більше. Це надає не тільки певності в тому, що світ не без добрих людей, а й надії на те, що спільними зусиллями ми можемо врятувати життя! Щастя в наших рукахJ

Tags: відносини, допомога, піар, репост, родина, френди
Subscribe

 • Про дороги

  І більше... Але врешті, а втім Якби в мене був дім Я б лишила його на людей, на котів Я б пошила усіх, я не люблю кутів! Shuprobhat Куди ви…

 • Про етапи

  Ах життя моє — кругле як м'яч, Ти з яких зірвалось шківів. Души мене. Кров'ю моєю пияч. — Так ніхто тебе не любив. สวัสดี ครับ Який…

 • Про горби

  Там між горами є квіти, що не зірвані ніким Їх не топчуть ногами, вони там віки А ми тут і ми стирали свої кроси об бетон На алеях дірки тут, а не…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments