falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

Київські читання

За останні 2 роки в Києві закрили 3 книгарні та 18 видавництв.

3 листопада 2007 р. Київська мерія офіційно повідомила колективу книгарні «Знання» (вул. Хрещатик, 44 А) про розрив орендних стосунків і виставила вимогу до 10 листопада звільнити приміщення від книжок та обладнання.


Керівництво книгарні «Знання» заявляє, що влада Києва не має підстав для їх виселення з приміщення на Хрещатику, яке займає магазин.

На офіційному веб-порталі Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, до якої входить і магазин «Знання», розміщено заяву-звернення Президента асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександра АФОНІНА.

О.АФОНІН закликав усіх підтримати колектив книгарні і не допустити закриття магазину. «Відступати нема куди. Остання книгарня на Хрещатику, осередок української культури, під загрозою знищення», — зазначається в зверненні.
На веб-порталі повідомляється, що є намір ввести в книгарні постійне чергування громадськості, а також організувати тривожний загін, який повинен зібратися упродовж 15 хвилин і перекрити «рейдерам» доступ до магазину. Зараз у книгарні знаходяться представники громадської організації «Опора», які приєдналися до акції. Вони з наручниками, щоб у разі нападу на книгарю миттєво прикуватися до дверей чи системи опалення.
«Наша мета, — зазначив О.АФОНІН, — зупинити виселення видавництв, книгарень, бібліотек, закладів культури й мистецтва через спонукання Президента України і Кабінету Міністрів до прийняття відповідних рішень, які б наклали мораторій на цей процес, а також ініціювати прийняття поправок до закону, яким було б встановлено, що в будь-якому разі правонаступником книгарні мусить бути лише книгарня, галереї — галерея, бібліотеки — бібліотека».

http://liknep.com.ua/viewtopic.php?p=1129


Нам потрібна будь-яка ваша допомога — від підключення ЗМІ до висвітлення проблеми, друку листівок, коштів на організацію чергувань до фізичної присутності в магазині й чергуванні.
Сьогодні питання стоїть таким чином: або ми їх, або вони нас.
Відступати нема куди. Остання книгарня на Хрещатику, осередок української культури, під загрозою знищення.

Тел. книгарні: (044) 279 1045.
Тел. Афоніна Олександра Васильовича: 8 (067) 446 54 36.»http://vgengromosup.livejournal.com/27382.html

прошу френдів пропіарити... мож хтось допоможе
Tags: книги
Subscribe

 • Про колеса

  Їде крізь роки трамвай І мигає табло – Все наче як і було. Попри гігантський базар І Французький бульвар – Що йому той календар! Good…

 • Про Кавказ19. Серце нації

  Я закриваю свою очі І відлітаю у світ дивний Я відшукати її так хочу Країну схожу на сон чарівний Про Кавказ19. Привіт, Вірменія! Про…

 • Про показуху

  Some dudes know all the right things to say. When it comes down to it its just a game. Instead of talking let me demonstrate. Yeah. Get down to…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments