falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про граманаці

Стій, давай призупинись
Багато сказано, я вже завис
Я довго слухав, в руках тримав себе
Язик такий Хрещатик підмете

Я копіпастами займаюся не часно, але тут не зміг пройти повз. Заєбали граманаці в інтернетах. Коли за словами не бачать змісту. Будьте мужиками, дійте в реальності.

98
У США мешканець міста Салем збирався підірвати білборд, який містив граматичну помилку, повідомляє Statesman Journal.
За даними видання, 29 травня 50-річний Леонард Бердек прийшов до Комісії освітніх стандартів зі скороваркою, з якої стирчали дроти. При цьому Бердек пояснив співробітникам Комісії, що він за допомогою цього саморобного пристрою намагався підірвати вивіску, на якій назву організації було написано з помилкою.

Втім, бомба не спрацювала. І, як додав чоловік, скачана ним з інтернету інструкція з виготовлення саморобної бомби також була написана з помилками.

Чоловік порадив членам комісії приділити більше уваги освіті дітей.

Співробітники організації попросили Бердека піти, а самі замкнули двері і викликали поліцію. Чоловіка затримали через годину. Як виявилося, його скороварка не містила вибухівки.

Білборд, що обурив Бердека, розташований на стоянці перед будівлею комісії. В одному зі слів на ньому відсутня літера. За словами співробітників організації, вона могла відклеїтися нещодавно або її хтось спеціально прибрав.
Tags: прикол, стирено на просторах інету, це пиздець
Subscribe

 • Про вірші

  Жінко. Хрест з рамена скинь Жінко. Вирви зі стін Мамо. Конає твій син Мамо. Жалібний дзвін. Dzień dobry Цього дня, в 1937 році був розстріляний…

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment