falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про банани. Цікаве

Звиняйте хлопці, бананів немає!
І ноги в мене не такі, як моделі мають.
Зате у мене посмішка, як в Джоконди –
Сяє теплом на всі горизонти!


tutti-frutti-banana
1. Насправді, банан — ягода. Бананова рослина - найбільше рослина, що не має твердого стовбура. Стебло бананової трави іноді досягає 10 метрів у висоту, і 40 сантиметрів у діаметрі. На одній такій стеблинці висить, як правило, по 300 плодів, загальною вагою 500 кг.

2. Першим президентом Зімбабве був Канаан Банана.

3. Банани бувають не тільки жовтими, а й червоними. Вони є набагато смачнішими і мають ніжну м’якоть. Але такі банани не переносять транспортування.4.Сейшельський острів МАО - єдине місце у світі, де ростуть золоті, червоні і чорні банани. Місцеві жителі їх їдять як гарнір, подаючи до омарів і молюсків.

5. В банані міститься багато вітаміну В2, який відповідає у нашому організмі за хороший настрій і виробляє гормон "щастя".

6.Урожай бананів займає друге місце в світі. Перше місце - належить апельсинам.

7. Найбільші країни-постачальники бананів у світі - Індія та Бразилія.8.Банан в півтора рази поживніший за картоплю. Сушені банани містять більше калорій, аніж сир.

9. В одному банані міститься 300 мг калію ( добова норма - 3-4 гр.), тому він допомагає нашому організмові боротися з півищеним тиском і укріпляє серцеві м’язи.


10. Латинською мовою банан називається «musa sapientum», що означає "фрукт розумної людини".
Tags: просто так, ранок, цікаве, їжа
Subscribe

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Про воду

  Повільний корабель вантажений піснями темряву випалює сигнальними вогнями, Пливе до нестями, пливе до знемоги. Шукає землю любові і тривоги.…

 • Про кольори

  Хочеш, я твоїм кольором буду, Восьмим кольором, восьмим чудом, Білим... я буду білим, як сніг, Якщо ти ним бути дозволиш мені. Kaliméra…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments