falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

Category:
 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про музику

Лучше б сразу бил наотмашь
Но горяч свинец
Что прожег крыло ей пулей
И лишил небес
Сыпет осень желтым цветом
Остывает солнышко
Плавал рядом старый гусь
Охранял лебедушку
Не отправился за счастьем в теплые края
Когда льдом покрылась речка
Черная вода
МегамасС

49
«МегамасC» - український рок-гурт. Виконують пісні в стилі альтернативний рок і метал. Група «МегамасС» була утворена в 2004 році Олексієм Сидоренко (гітара) і Глібом Процива (ударні) у Києві. Ідея назви колективу належить Глібу Проциву, і являє собою транслітерацію: з грецької на російську мову слова mega («великий») і з латинської мови на російську слова massa («безліч»). У 2005 році до групи приєднуються Олександр Грідін (гітара, вокал) та Олександр Коломієць (бас-гітара). Написанням текстів пісень «МегамасС» займається Гліб Проців. У 2006 році група робить перші демо-записи. На мотозльоті в селищі Веселе проходить перший виступ колективу, в якому також бере участь, як конферансьє, Денис Дорофєєв.
1
Учасники «МегамасС» визначають свій стиль як «Спорт Рок». Музиканти виходять на сцену в спортивних костюмах і виступають за здоровий спосіб життя.
Лірика «МегамасС» близька за змістом до «міського романсу», а виступи групи передують читання віршів російських класиків і завершують вірші, що належать перу автора пісень «МегамасС», Дениса Дорофєєва.

3
Навесні 2009 року «МегамасС» виступає, в якості розігріваючої групи, на 10-річному ювілеї лідерів української важкої сцени - «ТОЛ». Влітку 2009-го група приступає до запису дебютного альбому на студії "З ранку до ночі». У квітні 2010 року виходить повноформатний альбом. Диск під назвою «СверхрельеФ» випущений незалежним лейблом «Іншамузика» та компанією «Moon Records». Зведення та мастеринг альбому здійснив Сергій KNOB Любинський (група «ТОЛ»). Крім 8-ми основних треків, альбом включає в себе також вірші сповнені Денисом Дорофеєвим і бонуси пісень «Лебідь» і «Батько», де вокалістами виступили відповідно Роман Омельченко («PERISHING HUMANITY») та Віктор Новосьолов («АННА») з Василем Прозоровим («ТОЛ»). Концертна презентація альбому «МегамасС» відбулася 17 квітня в київському клубі «Бінго», на спільному виступі з групами «Тонкая Красная Нить» і «Психея». На наступний день музиканти представили «СверхрельеФ» на фестивалі «Руйнацiя» у Львові. Концертне відео на пісню «Бий, Вова!» Включається до офіційний DVD-збірку «Руйнація VII». Напередодні зимових концертів у Вінниці та Івано-Франківську групу покидає один з лідерів і засновників «МегамасС» - барабанщик Гліб Проців. Його місце, в терміновому порядку, займає Владислав Уласевіч з групи «ЗЛАМ».
У 2011 році «МегамасС» виступає в Хмельницькому та Донецьку, а також бере участь у фестивалі організованому лейблом «Інша Музика» і що зібрав на одній сцені лідерів української альтернативної музики. Восени група приступає до запису другого альбому на студії «Revet Sound». У березні 2012 року дає спільні концерти: з «Тонкая Красная Нить» і «Amatory» в Дніпропетровську, з «Joncofy» і «Skinhate» у Києві.

2
Олексій Сидоренко (соло-гітара) та Олександр Коломієць (бас-гітара) є представниками гітарного бренду «Ibanez» в Україні.
Незважаючи на те, що група базується в Києві, в ній немає жодного корінного киянина, а автор пісень Денис Дорофєєв живе і працює в місті Хайфа, Ізраїль.

4
МегамасС - одне з найяскравіших відкриттів останніх років на українській сцені, група з величезним потенціалом, що претендує на роль лідерів у рок-музиці всього пострадянського простору.
«МегамасС» вибрав за девіз: «прагнення до посиленого штурму мозкових клітин сучасної молоді».
48
Альбоми:
2010 - "Сверхрельеф".
2012 - "Его величество - Удар".
5
«МегамасC» - українська рок-група. Виконують пісні в стилі альтернативний рок і метал. Група «МегамасС» була утворена в 2004 році Олексієм Сидоренко (гітара) і Глібом Процива (ударні) у Києві. Ідея назви колективу належить Глібу Процива, і являє собою транслітерацію: з грецької на російську мову слова mega («великий») і з латинської мови на російську слова massa («безліч»). У 2005 році до групи приєднуються Олександр Грідін (гітара, вокал) та Олександр Коломієць (бас-гітара). Написанням текстів пісень «МегамасС» займається Гліб Проців. У 2006 році група робить перші демо-записи. На мотозльоті в селищі Веселе проходить перший виступ колективу, в якому також бере участь, як конферансьє, Денис Дорофєєв.
Вокал - Руслан "Русс"
Гітара 1, Бэк вокал - Олександр "Дічь"
Гітара 2 - Олексій "Шерхан"
Гітара Бас - Олександр "Шерсть"
Ударні - Вадим Володимирович.
Dj - Олег "Капоне"
Лирика - Денис "Денайс"
Tags: концерти, музика, фото, цікаве
Subscribe

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…

 • Про Ґданськ2019. Ранок в місті

  Відкрию очі у ранок, Відчую дотик твого сну І злечу з ним у світанок, Вже більше не засну. Про Ґданськ2019. Я покажу тобі Про…

 • Про чистоту

  Ішов гуцул з Коломиї, а гуцулка з бані, Посідали під смереков, зробили сніданє. Доброго ранку Любите ходити в баню? Чи сауна краще? Або…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments