falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про музику

Напиши мені хоча би щось
я молю
чи загинути мені від жалю
прилети до мене вітром прилети
застели мене собою застели
дай почути голос твій

Мартові
2
Гурт "Мартові", м. Вінниця.
Поєднання класичних рокових інструментів (електро, акустичної та бас-гітари) із духовими інструментами та віолончеллю створює досить містичний єфект. Плачуча, тужлива, шляхетна віолончель; галасливі духові інструменти, що хоч і можуть звучати тужливо, ; надривний голос вокаліста, який чомусь співає лише про кохання, а вірніше - про тужливі моменти кохання: розлука, вимушена і невимушена самотність

1
Гурт починає свою історію з березня 2006 року. Сергій Асафатов та Микола Бистрицький до того грали разом в акустичному проекті з гітари та кларнету під назвою "Мартові планети", яка пізніше скоротилася. Згодом до них приєдналися Дана Томашевич (барабани), Віталій Гринько (бас) та Женя Горбата (віолончель), а також долучилися Славко Стеценко (труба) та Роман Кульматицький (труба). Таким був перший склад, що зібрався за рік до виступу на фестивалі "Уніж-2008".
3
Гармонійне поєднання таких різних інструментів робить звучання гурту неповторним. Щирість їхніх пісень знаходить відгук у слухача. Важливою подію став виступ молодого гурту на фестивалі "Шешори-2008". Того ж року вони стали переможцями відбіркового туру фестивалю "Червона Рута".

З плином часу змінився і склад гурту. З’явилися нові музиканти: Володимир Колісник (саксофон, флейта, гобой), віолончелістка Світланка Стебновська, Ігор Громада (електрогітара), Олександр Подуфалов (труба), а Сергій Асафатов крім того, що співає, взяв до рук акустичну гітару і тромбон.
4
Змінилася музика гурту, вона стала більш насиченою та емоційною, більш серйозною та ритмічною. Загалом, у музиці "МАРТОВИХ" можна почути елементи романсу, класики, фолку, року, фанку, драйв-панку, циганські та балканські мотиви.
16 травня 2010 вийшов в світ перший студійний альбом гурту під назвою «Час».
Історія альбому забавна. 16 травня 2009 у Вінниці святкували День Європи. З нагоди свята сила-силенна люду вийшла на вулиці міста споглядати на цікаві шоу під відкритим небом. Однією з святкових атракцій став конкурс вуличних музикантів. На центральних вулицях міста свою майстерність демонстрували музичні колективи відомі, та не дуже.
На одній з центральних вулиць розташувались «Мартові». Якщо точніше, то гурт приймав участь у конкурсі не повним складом, а був представлений барабанщицею Даною та солістом Сергієм. Обоє сиділи за барабанами презентуючи спеціальну вуличну програму «драм-шоу». Поступово найбільше люду скупчилося саме біля них. Глядачі підтримували та підбадьорювали музик, не забуваючи голосувати за них.
Так музиканти гурту заробили собі кошти на альбом, який побачив світ рівно через рік.
5
Склад

Стебновська Світлана — віолончель
Володимир Колісник — саксофон
Віталій Гринько — бас гітара
Дана Томашевич — барабани, перкусія
Сашко Подуфалов — труба
Сергій Асафатов — голос, труба, гітара акустична, перкусія
Богдан Бернацький — гітара

6
Tags: музика, фести, фото
Subscribe

 • Про Ґданськ2019. Ранок в місті

  Відкрию очі у ранок, Відчую дотик твого сну І злечу з ним у світанок, Вже більше не засну. Про Ґданськ2019. Я покажу тобі Про…

 • Про сезони

  Жовте-біле, то осінь-зима, Синє небо – твої кольори. І немов чарівниця весна Знов розквітне цієї пори. Bonan matenon Яку пору року ви…

 • Про мрії

  Чомусь тут ніколи не хочеться чаю, Не хочеться снігу, не хочеться слави, Нехай дістається церквам з хоругвами!.. Ми просто з тобою удвох погуляєм…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments