falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про серіали

Вмикаю телевізор, кава на столі
Дивлюсь на дзеркало, що можна там знайти?
Шукати маю, бо забув як виглядаю
Така сьогодні в мене є цікава гра

Цей пост написано за підтримки pekelnyi_bulba , хе-хе-хе.
Ну чо, шановні мої задроти, сьогодні ми поговоримо про британські серіали.
В більшості своїй вони , як на мене, кращі за американські. Краща гра акторів, кращі сюжети, смішніший гумор.
Але є в британських серіалах є пару великих недоліків. В англійців майже відсутнє таке поняття, як " сезон", серії виходять як попало. І часто їх закривають. Не дивлячись на рейтинги і прохання глядачів, беруть отак, хуясь, і закривають, часто навіть не довівши сюжетну лінію до якого небуть логічного кінця. Про "Шерлока" не писатиму. Його і так всі бачили.

a_a455b8e5485358611860
Привиди / The Fades
Пол - підліток, якому 17 років, він здатний спостерігати за душами мертвих, і відомий на прізвисько Fades. Хлопчина мучиться від апокаліптичних сновидінь, що не підлягають поясненням. Близькі друзі, рідня, лікуючий лікар - усі безсилі перед його проблемою. В даний час, привид Полюс, одержимий жагою помсти, опинився в нашому світі. Його поява нічим проявляється, і він ще не торкнувся нікого. Але якщо злобний Fade зможе відшукати метод перевтілитися в людину, то помруть усі. Пол має запобігти світове руйнування і изничтожение людства ...
Дуже класно зняти зомбісеріальчик, з харизматичними акторами і справжнім таким англійським гумором.
Нестандартний підхід до зомбаків.
BBC - козли, закрили серіал після першого сезону, хоча мав він дуже непогані рейтинги. Так і сказали. Немає бабліща, всі розходимося, кіна не буде.

Це Англія"88 / This Is England '88
Назва і постер третього сезону. Є ще просто "Це Англія" і " Англія *86".
Як на мене краще що назнімали брити. "Шерлок" і близко не валявся.
Фільм розказує про життя групи підлітків-скінхедів ( тру скінів, а не те, що ми вважаємо скінами) в маленькому містечку.
Кров, сльози, кохання, секс, переживання, дорослішання. Зашибезна така драма. Здається фільм був. По ньому і знято.
Торн/Thorne
Перед вами екранізація популярних романів англійського письменника Марка Біллінгема. Мова піде про інспектора Тома Торне, що є головним героєм бестселерів Біллінгема.

У першій частині телесеріалу, знятого в спільному виробництві канадськими та англійськими кінематографістами і носить назву "Торн: Соня" піде мова про розслідування серії вбивств, яким зайнятий інспектор Торн. Таємничий вбивця не залишає після себе жодних слідів і намацати хоч якусь зачіпку Торну тривалий час не вдається. Але ось у нього з'являється помічник: після нападу одному з невинних жертв цього маніяка вдається залишитися в живих. Правда. людина після цього виявляється в псевдокоми, але для Торна - це вже ниточка, яка може вивести його на слід маніяка.

У другій частині телесеріалу - "пугало ворона" - відважний інспектор Торн зайнятий розслідуванням не менше заплутаних злочинів: невідомим лиходієм вчинені парні вбивства. У процесі розслідування Торну належить прийти до зовсім несподіваною для нього розв'язки.
Справжній англійський детектив!
Tags: кіно, просто так, піар, тВ
Subscribe

 • Про кар'єру

  Хей, брат, навіщо лишати на потім Пусті слова, завал на роботі? І кожен раз стиснуті груди Хто проти нас? Тут наші люди Так було, так є і так буде.…

 • Про лозу

  Розлили вино на столах І несподівано оп'яніли І хтось сказав: Пе — ре — пи — лись! Günaydın Любите вино? Біле? Червоне?…

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments