falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про кіно. Цікаве

Кінець сеансу – розплилися титри
Роздуплилися вітри на виході з кіно
Опади істотні, ми йдемо у жовтні
Дідусі на дворі грають в доміно
top-photo
1. У початковій версії "Кавказької полонянки" в заставці Боягуз виходив і писав букву "Х", потім Перевірений писав "У", а через невелику паузу виходив Бовдур і дописував "дожественного фільм". Але цензуру цей жарт гумору не пропустила.
2. Пам'ятаєте, як у фільмі "Один вдома 1 і 2" герой МакКалея Калкіна розважався з гангстерським фільмом і робив з нього нарізки, які так лякали грабіжників. Так от, це фільму не існує, ці уривки були спеціально зняті для "Один вдома"
3. У Новій Зеландії живе інвалід Надя Вессі. Її ноги розвинулися не належним чином і в 16 років її обидві ноги ампутували. Але Надя добре плавала і в благодійних цілях їй подарували штучний русалочий хвіст. Після чого її часто залучали для зйомок фільмів, де була потрібна грація і підводні зйомки з русалками.
4. Зворотний звіт для запуску ракет придумав, так-так, кіношники. Вперше такий трюк був використаний у фільмі 1929 для нагнітання напруги у аудиторії.
5. У сучасних кінотеатрах люди намагаються мовчати, щоб почути всі звуки, а от в епоху німого кіно в кінозалах люди часто підспівували і виконували арії "разом з акторами"
6. Конан Дойль допустив невелику неточність у своєму романі про Шерлока Холмса. Змія не може повзти по мотузці, як він писав в оповіданні "Строката стрічка". Що й підтвердила знімальна група під час зйомок фільму "Шерлок Холмс і доктор Ватсон".
7. У фільмі "Матриця" червона таблетка ніщо інше як Нурофен, а точніше його американський аналог.
8. Найбільше крові було витрачено під час зйомок фільму "Вбити Білла". Режисером було замовлено і витрачено 1700 літрів бутафорської крові.
9. Для зйомок процесу куріння у всіх кіностудіях маються бутафорські сигарети, але тільки одиниці використовують їх. Для того, щоб вжитися в роль акторам іноді доводиться жертвувати своїм здоров'ям і починати курити.
10. Під час зйомок фільму "Скляного серця" (1976 року). Всі актори піддавалися гіпнозу для того, щоб краще передати атмосферу сплячого міста, в якому відбувалася дія фільму.
Tags: кіно, стирено на просторах інету, цікаве
Subscribe

 • Про дахи

  Саме тому що зустрічаємо зорю! Саме тому, що знов і знов я на стіні її малюю! Саме тому, чому і я не знаю сам! Я за ранок цей, я за ранок цей, все…

 • Про приховане

  Праведний апостол Яків мав активі в будівництві, Виноробстві, рестораторстві, дизайні, садівництві. Не погоджувався з Богом, розмовляв із Сатаною,…

 • Про новини

  Шалена новина в ранкових газетах – Герої в котрий раз врятували планету І десь гримить такий неймовірний life, А у тебе кроссворд…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments