falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про гандони. Цікаве.

Натяни на голову гандон,
есть такой закон -
проверено железно,
сопротивленье бесполезно.
Сьогодні мова піде не про гандонів у Верховній зраді і не про гандонів на дорогах. Пост про звичайні презирвативи.
ivq36etwkcen
1. У різних країнах презерватив має своє, так би мовити, прізвисько: у Німеччині його називають «парижанин», у Франції - «англійський капюшон», в Італії - «рукавичка», в Лівані - «пальтечко», в США - «шапочка Джиммі», в Південній Африці - «французький лист».

2. У рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на 67-метровий пам'ятник-обеліск, що втілює історію Буенос-Айреса, натягли найбільший презерватив у світі. Таким чином, керівництво міста хотіло закликати молодь до боротьби з «чумою 21 століття».

1321946884_2.jpg

3. Одного разу, на знак протесту представники організації розлучених татів Британії закидали Тоні Блера презервативами. Всі презервативи були наповнені борошном і чорнилом. У підсумку презервативи порвалися, і прем'єр був обсипаний синім порошком. Коли шум довкола інциденту вщух, англійці виявили нову проблему - якість презервативів: адже порвалися ж!

4. Виявляється, презервативи можуть врятувати життя. Туристка під час круїзу по Карибському морю, будучи трохи під шафе, впала за борт. Не потонути їй допомогла коробочка презервативів, надувши яку, вона спорудила щось у вигляді рятувального круга. Через три дні її врятувало судно.

5. Бразильський художник і скульптур Адріана Бертіні відомий тим, що створює скульптури з презервативів і одяг до них.

2d3601f1023ea34c41a1755f03347338.jpg

6. Близько 600 тисяч презервативів використовується в день в індійському місті Варанасі при виробництві сарі. Жінки натирають презервативами човники верстатів, які завдяки мастилу працюють плавніше.

7. Щоб перевезти заборонені препарати через кордон, контрабандисти попередньо забивають презервативи наркотиками і ковтають їх.

8. На Близькому Сході знайшли нові застосування презервативам: сільські жителі переносять в них воду; презервативи натягують між шарами бетону, щоб надати даху водонепроникності; дорожні будівельники кидають їх у чан з киплячою смолою, щоб надати асфальту гладкості.

9. Американські військовослужбовці, перебуваючи в пустелі, натягували на дула рушниць презервативи, щоб вберегти їх від попадання в них піску.

10. Артисти мюзиклу «Cats» надягають під одяг мікрофони, але по ходу вистави артисти дуже пітніють. Щоб мікрофон не зіпсувався від поту, було придумано надягати на нього презерватив. Таким чином, за один спектакль артисти використовують до 400 презервативів.

family.jpg
Tags: просто так, секс, стирено на просторах інету, цікаве
Subscribe

 • Про горби

  Там між горами є квіти, що не зірвані ніким Їх не топчуть ногами, вони там віки А ми тут і ми стирали свої кроси об бетон На алеях дірки тут, а не…

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Про дитинство

  Так відступало твоє дитинство — ставився голос, губились друзі, високо в небі міцно і стисло висло життя, мов сережка у вусі. Kumoorn Коли…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments