falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про музику

Таді шугай таді попуд наше саді,
Таді шугай таді попуд наше саді,
Ей гой, бо тя не віділи,
Бо тя не віділи тоті старі баби.
Ей гой, бо тя не віділи,
Бо тя не віділи тоті старі баби.

ФОЛЬКНЕРИ
1
Фолькнери – фрі-фолк гурт, заснований Володимиром Муляром та Яриною Квіткою в 2009 році. Учасники – мандрівні музиканти, подорожують по країні та світу на велосипедах, збираючи автентичні пісні. Далі – “реінкарнують” їх, надаючи оригінального звучання, або, як хтось каже, «партачать» їх. Свою унікальність гурт вбачає в поєднанні автентики та модерних драйвових ритмів, етно та альтернативних стилів музики.
2
Гурт дебютував у 2010 році з відео-кліпом на пісню «Випливало утєня» на фестивалі «Трипільське коло» (режисер – Оксана Казьміна, оператор – Макс Гуцу). Фактично з цього моменту активно концертують, були запрошені на відомі фестивалі: «АртПоле», «Трипільське коло», «Terra Heroica», «Рожаниця», «Країна Мрій Різдвяна», «Mikołajki Folkowe» (Польща), «Рок-Коляда», «Країна Мрій», «Трипільські зорі», «Festiwal Folkloru Polskiego 46. Sabałowe Bajania» (Польща), «Letnija Akademijа Filmowa w Zwierzyńcu» (Польща), «Muzyczne Dialogi nad Bugiem» ( Польща).
3
Крім музичної діяльності Фолькнери щороку на велосипедах їздять в культурно-етнографічні експедиції в рамках власного проекту «Двоколісні хроніки», мета якого – популяризація української культури, збирання пісенного фольклору для власного репертуару, а також пропаганда екологічного туризму. У своїх вело експедиціях музиканти накрутили вже 6811 км та зняли три фільми про подорожі:
- «Двоколісні хроніки: Мармурове кільце» (43 хв.). Фільм з’явився після першої експедиції, яка відбувалася у вересні-жовтні 2010 р. Володимир Муляр та Ярина Квітка проїхали 3300 км за 75 днів трьома країнами (Румунія, Болгарія, Туреччина).
- «Двоколісні хроніки - 2: Країна скарбів» (47 хв.). Другий фільм Фолькнерів з експедиції 2011 року (серпень-вересень). Вже троє учасників – Володимир Муляр, Ярина Квітка та Юлія Совершенна – за 44 дні проїхали всю Україну від Ужгорода до Луганська (2011 км) і привезли з собою понад 600 автентичних пісень, велика частина яких є унікальними та маловідомими.
- «Двоколісні хроніки - 3: Від Карпат до Апеннін». Фільм ще на стадії монтажу. В цій експедиції Володимир Муляр та Ярина Квітка за 20 днів (липень 2012 р.) проїхали 1500 км від Стрия до Венеції (Україна - Польща - Словаччина - Австрія - Словенія - Італія).
Я особисто бачив тільки другу частину на минулорічних " Трипільських Зорях". Обіцяю сьогодні виправитися.Прим'єру фільму ми дивилися разом з самим гуртом, які виявилися дуже веселими, комунікабельними і просто класними людьми).
Нижче приведу відео
"Двоколісні хроніки - 2: Країна скарбів" . Нажаль той фільм має меньше тисячі переглядів на ютубі. Пропіарте хто може. Люди роблять дуже потрібну справу. Вони зберігають нашу історію.


Учасники:
Володимир Муляр (ударні, губна гармошка, гітара, бек-вокал)
Ярина Квітка (вокал, колісна ліра)
Юля Совершенна (вокал, барабан)
Ірина Вірясова (баян)

4
Ну і ще підтримайте їх хто зможе, пропіарте. мінімум.
http://biggggidea.com/project/149/


Tags: відео, музика, прохання, супер, фести, фото
Subscribe

 • Про відображення

  Дзеркало розбилося, Уламками дивилося, Довго ти тоді просила, Гірко голосила. Bari luys Як довго можна дивитися на воду? Оригінал…

 • Про колеса

  Їде крізь роки трамвай І мигає табло – Все наче як і було. Попри гігантський базар І Французький бульвар – Що йому той календар! Good…

 • Про показуху

  Some dudes know all the right things to say. When it comes down to it its just a game. Instead of talking let me demonstrate. Yeah. Get down to…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments