falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про серіали

Вмикаю телевізор, кава на столі
Дивлюсь на дзеркало, що можна там знайти?
Шукати маю, бо забув як виглядаю
Така сьогодні в мене є цікава гра


Минулого разу не помістилися всі постери, про які я хотів розказати. так що сьогодні повідаю про ще три серіали, перші серії яких побачили світ в цьому сезоні.
47233601Legit-PosterBansheePoster
1. Американці.
80 - ті роки минулого століття. Все ще точиться холодна війна і серіал розповідає про шпигунські ігри в США. КГБ, проти ФБР .
Як і в будь якому американському серіалу сюжетна лінія дуже заплутана і ту також присутні душевні, любовні, соціальні переживання героїв.
Як не дивно, агенти ФБР не виглядають супергероями і наразі ( 9 серія) поки ще перемагають радянські шпигуни. По ідеї задіяні і російські актори в зйомках, бо іноді російська мова таки схожа на російську, але дуже часто сидиш і ржеш з того акценту.
Загалом серіал дуже подобається, не банальний так то точно. Ну і на побут 80 - х глянути цікаво.
2. В нормі.
Австралійський комік Пітер О*Фаллон ( реальний персонаж) забирає жити до себе друга з його смертельно невиліковним братом. Все заради того, щоб приречений хлопець такі відчув всі радості реального життя. Жарти невибагливі, трохи нижче поясу, трохи вище поясу ( про жінок), трохи банальнища типу падінь, але то тільки на перший погляд. Сюжет набагато глибший, ніж то здається відразу і за гумором часто ховаються самотні і нещасні люди.
Раджу глянути. Є де і посміятися і подумати. Є 9 серій першого сезону. наразі.
3. Банші.
Головний герой виходить з тюрми, де відсидів останні 15 років. Останньою його справою було пограбування, під час якого він з подружкою "кинув" мафію на величезну суму. Відправляючись на пошуки старої любові колишній зек за збігом обставин стає шерифом в маленькому містечку Банші, де під новим ім*ям проживає його колишня пасія - дочка головного українського мафіозі ( не Януковича, єсі чо)).
Суперський серіал! Дуже детально продумані характери героїв, кожен по своєму харизматичний. Відео ряд жорсткий, ніяких соплів, тільки трешак. тільки хардкор!
Ну і ці чудні діалоги українською ( в оригіналі) доставляють. Дуже раджу.
Зараз повністю відзнятий перший сезон.
Tags: відео, просто так, піар, тВ, цікаве
Subscribe

 • Про околиці

  Малі діти по гриби ходили, В зеленому гаї заблудили, Стали діти дорогу шукати І по лісі ходити, гукати Історія про 36191 крок.…

 • Про дружбу

  Все в нас попереду Цей біль гартує дух Все в нас попереду Ти мій найкращий друг Dia dhuit Як народжується справжня дружба? Оригінал…

 • Про розповіді

  Вже не засну, не треба до ста. Стала чутлива, як шерсть твого пса. Втома, втома як тона ...на Очі, віки, двері, вікна, вікна... Kumoorn Фоток…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments