falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про дороги

Втомлений днем покидаю я місто,
Мрії на завтра - нові олімпи.
В полоні думок. Сигаретний димок.
Плеєр так голосно грає, горлає.
Тебе так мало, тебе немає.
Весна все ж таки прийде колись. Я вірю. А за нею прийде літо. А з ним і дорога. До чого я веду?) До фестивалів.
Їх багато, а я один такий маленький ( таааак.. маленький))))). Тому я просто зроблю анонсик фестивалів, на який сам планую побувати.

zori2
Трипільські зорі .
29-30 травня. Черкаси.
Цього року фестиваль відбудеться вже в шосте. І традиційно пройде в чудовому місці " Долина троянд"
Я вперше побував на ньому в минулому році. І тепер з впевненістю можу сказати . що це мій домашній фестиваль.
Склад учасників, звичайно. не дуже вражає  ( хоча анонсу на цей рік ще немає) . Проте не це головне в цьому фестивалі.
Він просто дуже душевний). І це перший фест року!
Для киян окремий бонус. Він проходить в дні святкування Дня Києва, ще один привід звалити з переповненого понаїхавшими міста, втікти від Сердючки на Майдані , Жопова по телевізору і не дивитися як зомбі на салюти. Треба понаїхати в Черкаси.
Тут був звіт з минулорічного фесту. Але чото фоток не бачу. Мож у вас повідкриваються.
fort.missia
Форт Міссія.
Час проведення поки невідомий. Місце : Україно-польський кордон. Руїни фортеці "Перемишль".
Міжнародний фестиваль мистецтв «Fort.Мissia» є одним із найпотужніших і найкреативніших фестивалів України.
2012 року «Fort.Мissia» через проблеми з фінансування проводився тільки на польскій території на залишках  унікальних фортифікацій Першої світової війни - форту Borek, який знаходиться за кілометр від лінії кордону.
На цю територію можна потрапити тільки раз на рік і тільки на фестиваль. Там прикордонна зона . Але атмосфера там не забутня. Побувавши там в 2011 році хочу туди ще і ще. Тоді ще погода доставила) . Три дні дощів. три дні танців в багнюці. Три дні позитиву.
Ідея фестивалю - спільна творчість митців, поетів, музикантів та акторів на руїнах війни.

Тут фотки, як не печально також биті вже. Більше на хости лити не буду(.
m0HVyUwPoec
Краще місто. Дніпропетровськ. 12-14 липня.
Кращому місту в Дніпропетровську таки бути! Чесно, я думав, минулорічний фест був в рамках виборчої компанії, але організатори молодці. Запроваджують традицію.
Минулого року я туди так і не поїхав. Одною з головних причин була певна " мажорність" і пиздоваті правила проходу/пропуску на територію. Як виявилося дуже даремно. Так що цього року спробую понаїхати. Цього року вже анонсовані : Сплін, Нічні Снайпери, Ленінград. Бі2, ВВ, ТНМК, Мотор'ролла і Kozak System.
14795_548036631882680_1021899513_n
Франко Фест. 26-28 липня. с Нагуєвичі Львівська область.
Дебютувавши в минулому році фестиваль став одним з найкращих перформенсів літа і зібрав близько 12 тисяч глядачів. Я , скажу чесно , не був. Тусив на іншому фестивалі. Але захопливих відгуків чув багато. Так що потрапити туди дуже хочеться. Поки підтверджені організаторами виступи гуртів КораЛлі і Rock-H.
sm_ico-1

Соседний Мир. Керч. 26-28 липня.
От така от печаль. Знову розриватимуся мsж двома фестивалями. Минулого року я вибрав Керч і.... це стало одною з найяскравіших подій року.
Сонце . море, пляж, чудова музика. Думає більше коментарів тут не потрібно. Всі на море!
Підтверджені цього року Ляпіси, Стрикало, ВВ ну і інші) Багто їх.
Тут можна глянути мої фотки з минулорічного тусіва.
Kubana-fest
Кубана . Росія . Анапа . 1-7 серпня.
А потім я хочу туди. Один з наймаштабніших фестивалів пострадянського простору. Ну і сонце, море, сіські ніхто ж не відміняє.
Не був ніразу. Але склад учасників..м...мм.. Та і з Керчі там 2 раза автостопом впасти. Вписав в плани великими літерами.
Підтверджено організаторами виступи : System of a Down (USA) · Guano Apes (DE) · Bloodhound Gang (USA) · Enter Shikari (UK) · SKA-P (ESP) · Scooter (DE) · Misfits (USA) · The Subways (UK).... і це тільки початок списку.
top-photo
Бандерштат. Луцьк. 3-4 серпня.
Ще один з рідних мені фестивалів. Луцьк мені вже майже рідне місто, там багато друзів знайомих, обходив я його вздовж і впоперек.
Фестиваль дуже специфічний. Спрямований на патріотичне виховання молоді. На території заборонений наркотики і алкоголь. Небажаний нікотин. Але все одно туди поїду, якщо не вийде з морем. ( Печально коли дати накладуються.)
Учасників поки не анонсовано, але це точно будуть українські і можливо білоруські виконавці, які співають рідними мовами. Ніякої російської.
Тут фотографії з минулорічного фесту.

xWNUAyH5Sjk
Захід. Родатичі, Львівська область, 16-18 серпня.
А цей фестиваль я не пропущу ні за які коврижки! Це найкращий однозначно опен ейр України.
Чудове місце. чудові люди. чудові музиканти. Бути обов*язково!
Підверджені учасники цього року : Rocky Leon,Ляпис Трубецкой ,Воплі Відоплясова ( гг ВВ вирішили нарубити бабла), Скрябін,SunSay,O.Torvald,Тостер(!!!))), Бумбокс,Zdob Si Zdub.
Тут минулорічні фото

LSoxnxWfbNw
Respublica . Кам*янець-Подільський. 13-15 вересня.
Останній фестваль року фестиваль , який виносить мистецтво на вулицю середньовічного міста. Фестиваль якого чекаєш цілий рік.
Він також став мені в чомусь рідним. Багато чудових людей зустрів я там. І буду там цього року обов*язково.
Фестиваль РЕСПУБЛІКА antiMONEYfest задуманий як антикомерційна фестивальна акція, метою якої є зосередженням уваги на культурно-соціальних проблемах малих міст, а також і в цілому в країні.
Цього року фестиваль відчутно "поважчає" вже підверджені виступи: .С.БАБКИН,ТОЛ.LOUNA,ФЛІТ,.АДДИС АБЕБА.ASEA SOOL JINJER
Тут з минулорічної тусовки.

Я чудово розумію, що тут не все. Повторюсь. це ті, на яких я планую бути. Ще є Підкамінь, Тарас бульба, Джаз коктебель, Артполе, Трипільське коло....
Куди зможу - туди потраплю.
Ну і ще. ДАВАЙТЕ ТУСІТЬ!))
Tags: дорога, життя, літо, музика, піар, фести, я
Subscribe

 • Про молодість

  Вчора я не розбігався, Буть слухняним намагався, Я не бився, не ганявся, Не кричав: "Трах-тарарах!" Magandang umaga Дивлячись на які…

 • Про вуса

  Був колись в сусіда мого Кіт на прізвисько Мефодій, Він співав по ночах злодій Цілу купу рок мелодій. Iterluarit Які котики найкрасивіші?…

 • Про краєвиди

  Згоріла хата - гори сарай Хай все палає, хай усе мине Лише б дізнатись, де той небокрай Та за що цей янгол полюбив мене Günaydın В…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments

 • Про молодість

  Вчора я не розбігався, Буть слухняним намагався, Я не бився, не ганявся, Не кричав: "Трах-тарарах!" Magandang umaga Дивлячись на які…

 • Про вуса

  Був колись в сусіда мого Кіт на прізвисько Мефодій, Він співав по ночах злодій Цілу купу рок мелодій. Iterluarit Які котики найкрасивіші?…

 • Про краєвиди

  Згоріла хата - гори сарай Хай все палає, хай усе мине Лише б дізнатись, де той небокрай Та за що цей янгол полюбив мене Günaydın В…