falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Нептун. Цікаве

Забуть про невагомість,
Ми відкритий простір.
Забуть про всі проблеми,
Ми відкритий Космос.
sputniki_neptuna

Нептун - восьма планета в нашій Сонячній системі. Вона розташована між Ураном і Плутоном, і іноді називається Синім Гігантом. Цікавий факт - нептун складає майже 49 500 кілометрів в діаметрі, це майже 4 рази більше нашої планети, Землі.
Крім того, нептун розташований приблизно 4.4 мільярда кілометрів від Землі, і тому, він не видно неозброєним оком. Навіть використовуючи бінокль, Ви не будете в змозі бачити планету ясно.

Ось деякі цікаві факти про нептуна:

- нептун спостерігався багатьма астрономами від древніх часів. Навіть великий Галілео спостерігав нептун, але не розумів, що дивився на планету. У древні часи телескопи не були досить сильні, щоб допомогти дослідникам і астрономам розрізняти планети.

- Планета була виявлена за допомогою математичних обчислень в 1843 році. Згідно з обчисленнями, вважалося, що нептун був на один мільярд миль далі від Сонця в порівнянні з Ураном.

- Заснований на обчисленнях французького астронома, нептун був виявлений Йоханом До. Галлові 23 вересня 1846 року.

- Оскільки нептун виглядає синім, його назвали на честь римського бога моря, точно так, як і усі інші планети в нашій Сонячній системі називають на честь римських богів.

Ядро планети складається із заліза, нікелю і інших силікатів. Тоді як мантія нептуна складена з води, метану, аміаку і інших хімічних сполук. Мантія планети
дуже гаряча з температурою в межах від 3000 - 5000 градусів.

- Атмосфера нептуна складена з 80-процентного водню, 19-процентного гелію, і 1 відсоток аміаку, води і метану.

- Планета отримує свій характерний синій колір, тому що метан, існуючий в її атмосфері, поглинає червоне світло від сонця і потім відбиває воно як синій в космос.

- На даний момент, дослідники і астрономи виявили тринадцять місяців, що обертаються навколо нептуна, проте можливо їх більше.

- Челенджер2 був першим космічним кораблем, який досяг нептуна в 1989 році. Він сфотографував зображення планети і через ці зображення, дослідники знайшли, що у планети є п'ять кілець. Вважається, що кільця сформувалися, коли один з місяців планети став занадто близьким і розбився в мільйони часток в результаті сили тяжіння нептуна.
Tags: космос, просто так, цікаве
Subscribe

 • Про дороги

  І більше... Але врешті, а втім Якби в мене був дім Я б лишила його на людей, на котів Я б пошила усіх, я не люблю кутів! Shuprobhat Куди ви…

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Про архітектуру

  У нашому домі, що я побудую Замість стелі лишиться небо, Дивитись на інших, то хибна дорога, Я маю зважати на себе! Dzień dobry Як часто ви…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments