falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про криветки. Цікаво.

Йа криветко, словно пцице в нибисах.
Йа криветко, йа забыл што значед страх.
Йа криветко, с дикем ветрам наравне.
Йа криветко!!! Наиву, а нивасне!
Цікаві факти про криветки.
1358166857_korolevskaya1
1.Креветки – це ракоподібні, які поширені у світі. Вони зустрічаються як і солоних,так і у прісноводних водоймах, як і дикому вигляді,так і вирощуються на спеціальних фермах.
2.Креветки, які ростуть на волі, харчуються водоростями і рачками. Завдяки цьому мають більш насичений аромат і міцні панцири, і навіть більш щільне м'ясо тому,що вони більше рухаються за життя. Вилов криветок має деякі наслідки - це зменшення кормової бази для тварин, які харчуються ними , часто в сіті потрапляють морські черепахи. З іншого боку, ферми, у яких вирощують креветок в теплих краях, споживають дуже багато корму , і знищують коралові рифи і мангрові болота.

3. Найбільша креветка у світі – чорна тигрова. Представники цього виду досягають 36 сантиметрів у довжину та ваги 650 грамів! Зазвичай, самки важать більше, ніж самці.

4.Креветки – низькокалорійний продукт, надзвичайно багатий кальцієм i протеїном, і легко перетравлюються.в Креветках багато холестерину, однак мало насичених жирів, які є причиною підвищити рівню холестерину у крові.

5. Дивно, але не всі знають, що заморожені креветки з панциром помаранчевого чи червоного кольору продаються вже вареними. Такі креветки зазвичай мають маркірування “>в/м” (>варено-морожение) і вимагають не повторного відварювання, а лише розморожування і, коли потрібно, розігріву. Інша корисна маркірування на упаковці виглядає як “21/25, і означає, що у фунті креветок їх від 21 до 25 особин. 21/25 – дуже великі креветки, і більше число на маркуванню, тим вони дрібніший від.

6. Деякі креветки мають дуже тонкий чи м'який панцир, але це означає лише те, що вони було зібрано майже відразу після линьки.Креветки постійно линяють, змінюючи ставий тісним панцир на більш просторий, й ті креветки, що живуть теплих тропічних водах і досягають великих розмірів, роблять це особливо часто.

7.Креветки отримали дуже помітне місце у усній і письмовій творчості. Приміром, щодо англійської мові аналогом нашого “коли рак на горі свисне” виступає вираз “>whenshrimpslearn towhistle”. Про знамените “>креведко”йа і ж не кажу.

8. Правильно приготовлені креветки – м'які, проте їх дуже просто перетворити на гуму. Щоб цього не сталося, годі піддавати креветки тепловій обробці довше декількох хвилин, і треба знімати його з вогню відразу після того, як м'ясо з напівпрозорого стане білим.
Tags: їжа
Subscribe

 • Про дороги

  Хтось метнув неминучу стрілу. Захиталось струнке оперіння, І, негаданий креслячи лук, Під ногами тікає каміння. Labas rytas Бруківка краще чи…

 • Про лапки

  Сірі, сірі котики, сірі наче дим. Посідали котики у рядок один. Розпушились котики, вже їм не до сну. Виглядають котики із кущів весну. Tere…

 • Про дитинство

  Так відступало твоє дитинство — ставився голос, губились друзі, високо в небі міцно і стисло висло життя, мов сережка у вусі. Kumoorn Коли…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment