falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про вино. Цікаве.

Ай вино - вино, вино червеноє, хто тя буде пити?
Хто тя буде вино пити, як я пойду в землю гнити
Ай вино - вино, вино червеноє, хто тя буде пити?
Я вино не люблю, і майже не п'ю, а продукт то не простий. Бач. цікавий який.

556450001321255303
1. Найбільша пляшка винна у світі має висоту 1,8 метри й вагу 585 кг. Її наповнили п'ять австралійських виноробів вином з винограду сорту Шираз. Продукт назвали «П'ять чеснот». Велику пляшку закупорили корком з пня дерева, що оцінена в 3,5 тисячі доларів. Якщо заповнювати цю посудину вином зі звичайної тари, знадобиться 387 пляшок вина.
2. Чудодійні властивості вина довели численні приклади зцілення.  Під час епідемії чуми в Австрії хвороба не торкнулася людей, які  вживали місцеві вина, що славилися своїми антибактериальними властивостями. В ХІХ столітті вино визнали найкращими ліками в боротьбі з холерою. У 1840 році, налічували 164 назви лікувальних вин.

3. Вино і святому писмі згадується 450 раз. Святий Павло у одному з своїх послань радив Тимофію оздоровитися вином.

4. У Китаї під час розкопок у місті Сіань археологи виявили вино 2000-річної витримки. Бронзовий глечик у вигляді голови фенікса з рисовим хмільним напоєм бережно витягли і тепер вино зберігається в скляній  пятилитровій посудині. Імовірно, що вино випущено іще за династії Хань, яка правила Китаєм між 206 р е. і 24 р н.е.

5. За винами можна вивчати географію Європи. Французька провінція Шампань дав назву знаменитим ігристим винам, а містечка Коньяк і Кагор - однойменним маркам вина,Малага і Херес – міста в Іспанії, портвейн названий на честь португальського міста Порту, вино сорти мадера походить від назви острова Мадейра.

6. Слово «вино» походить від санскритського слова «вена», що означає «любити».

7. Червоне вино сприяє зміцненню організму, знижує шкідливий ефект від  куріння (!!!!!!!), запобігає поява атеросклерозу, надає антитромботичну дію, і це ще не кінець довгому списку корисних властивостей червоного вина.

8. Французькі винороби створили новий сорт білого вина, який має усі властивості червоного. Воно робиться з спеціального сорти винограду і  рівень поліфенолів у ньому підвищений в чотири рази, що, передусім, властиво червоним винам. У його виготовленні використовуються вже відомі технології, але з кількома нововведеннями, що тримаються у секреті.Пьер-ЛуиТейседер, автор нового вина, стверджує, що було створено спеціально для діабетиків, й корисно для людей зі слабким серцем, оскільки дозволяє підтримуватиме тиск на нормальному рівні, і сприяє стабільному кровообігу. Фахівці вважають, що щоденне вживання оного-двух келихів вина знижує рівень антиоксидантів у кілька разів. У водночас він нагадує, що вином годі було зловживати, а є більше овочів і фруктів.

9. У школах давньої Греції вино завжди змішували з підігрітою морською водою. Спеціальний посудину, де це готували, називався кратером.

10. Зазвичай до рибі подають біле вино, а до м'яса - червоне.Тунец - єдина риба, до котрої  подають червоне вино.
Tags: алкоголь, вихідні
Subscribe

 • Про жовте

  Я відніму себе в тебе, Я знаю, я знайду себе. Тебе саму залишу я – Моя депресія! Доброго ранку На день ближче до осені... і зими…

 • Про день

  Сьогодні був хороший день, Я загубила гаманець. У ньому були крихти всього того, Що називається "кінець". Goede morgen Сьогодні був…

 • Про сіре

  Сіре небо лежить під ногами, Дерева ідуть у його глибину, Осінь засипала мене жовтим листям... Зачекай, я вже до тебе йду... Bonġornu Що за…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments